en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Code: 2507036
Code sup.: 720254
EAN: 9000101591965
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon ensure hygienic cleanliness of the toilet, help prevent dirt buildup, and leave a long-lasting lemon scent after each flush.
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Code: 2602770
Code sup.: 720268
EAN: 9000101852516
 
5.99 EUR
39.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and leaves a fresh eucalyptus scent after every flush.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Code: 2402871
Code sup.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block refill for a brilliantly clean toilet with ocean scent.
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Code: 2505890
Code sup.: 720255
EAN: 9000101592085
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with pine scent, with 50% more effectiveness against limescale* and 55% less plastic. Are you looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh?
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Code: 02483
Code sup.: 720048
EAN: 8595025806055
100%
1.94 EUR
4.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Lemon Fresh 3in1 has a fresh scent, cleans, and prevents the buildup of limescale.
AKCE
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Code: 86860
Code sup.: 722028
EAN: 8585003991811
 
10.37 EUR
10.37EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant fragrance, prevents the formation of water and urinary scale.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Fre Pro Bowl Clip Cucumber and watermelon fragrant toilet curtain green 10 x 5 x 6 cm 55 g
Fre Pro
Fre Pro Bowl Clip Cucumber and watermelon fragrant toilet curtain green 10 x 5 x 6 cm 55 g
Code: 2000101
Code sup.: 707174
EAN: 8594194890469
 
3.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonná závěska pro dámské toalety, vyrobeno v USA. K zavěšení z vnější strany mísy, pro všechny typy toalet.
Fre-Pro Bowl Clip Mango Scented Hanging Air Freshener
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Mango Scented Hanging Air Freshener
Code: 2001301
Code sup.: 707168
EAN: 8594194890490
 
3.88 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented hanging air freshener for ladies' toilets, made in the USA. To be hung from the outside of the bowl, suitable for all types of toilets. Revolutionary transparent design.
AKCE
Bref WC block Power Aktiv Pine, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Aktiv Pine, 2× 50 g
Code: 2501959
Code sup.: 720162
EAN: 9000100656801
 
2.61 EUR
26.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls that combines attractive design with excellent properties to achieve a hygienically clean and fresh toilet.
Duck WC hinge Active Clean Duo Violet, 2x 36 g
Duck™
Duck WC hinge Active Clean Duo Violet, 2x 36 g
Code: 2507048
Code sup.: 721029
EAN: 5000204378306
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich foam and long-lasting fragrance leave the toilet bowl fresh and clean after each flush.
Duck WC Hang Active Clean Duo Mango, 2x 36 g
Duck™
Duck WC Hang Active Clean Duo Mango, 2x 36 g
Code: 2507046
Code sup.: 721028
EAN: 5000204378276
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rich foam and long-lasting fragrance will leave the toilet bowl fresh and clean after every flush.
Duck WC block Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Code: 2601161
Code sup.: 719969
EAN: 5000204423693
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck WC block Fresh Discs Mint Mission helps keep the toilet fresh between flushes. The gel discs release a pleasant mint scent during flushing.
Duck WC block Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Code: 2601162
Code sup.: 719968
EAN: 5000204423662
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck WC block Fresh Discs Hibiscus Hyperspace helps keep the toilet fresh between flushes. Gel discs are applied directly into the bowl and release a pleasant fragrance with each flush.
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua liquid WC block, holder + refill 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua liquid WC block, holder + refill 3× 55 ml
Code: 49041
Code sup.: 6097
EAN: 8595025819635
100%
1.58 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thanks to the unique dosing system, the same amount of perfumed cleaning liquid is released with every flush and lasts up to 400 flushes.
Dr. Devil 3in1 Lemon Fresh liquid toilet block, holder + refill 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3in1 Lemon Fresh liquid toilet block, holder + refill 3× 55 ml
Code: 49043
Code sup.: 6099
EAN: 8595025819659
90%
1.58 EUR
0.53EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thanks to the unique dosing system, the same amount of perfumed cleaning liquid is released with each flush, lasting up to 400 flushes.
Larrin Pissoir deo, designed for placement in urinals, strawberry, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, designed for placement in urinals, strawberry, 900 g
Code: 02754
Code sup.: 722012
EAN: 8595000910777
 
10.40 EUR
11.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for placement in urinals, especially for use in communal hygiene. The product prevents the formation of deposits and serves to deodorize the toilet space.
Duck WC Strips Fresh Stick Pine, 3 pcs
Duck™
Duck WC Strips Fresh Stick Pine, 3 pcs
Code: 66337
Code sup.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
2.11 EUR
0.7EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively adheres without the need for a holder, scents with every flush, cleans for up to 4 weeks.
AKCE
Bref Brilliant Gel All in 1 Arctic Ocean WC block with the scent of the ocean 3 x 42 g
Henkel Bref
Bref Brilliant Gel All in 1 Arctic Ocean WC block with the scent of the ocean 3 x 42 g
Code: 2104367
Code sup.: 2722729
EAN: 9000101508123
 
3.77 EUR
1.26EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Brilliant Gel se svým All in 1 složením se 4 funkcemi nejen čistí toaletu s každým spláchnutím a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje svěžest a zářivý lesk.
Fre Pro Wave 3D Kiwi/Grep scented urinal strainer pink 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Kiwi/Grep scented urinal strainer pink 1 piece
Code: 2202595
Code sup.: 707173
EAN: 8594194890063
 
3.70 EUR
3.7EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Fre Pro Wave 3D Citrus scented urinal strainer yellow 1 piece
Fre Pro
Fre Pro Wave 3D Citrus scented urinal strainer yellow 1 piece
Code: 2202596
Code sup.: 707161
EAN: 8594194892203
 
3.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vonné sítko k provonění pisoárů - účinnost 30 dní, made in USA.
Duck WC Block Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Code: 2401758
Code sup.: 369619
EAN: 5000204345179
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. It fragrances the entire room with a floral scent.
Bref WC block Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Code: 2501957
Code sup.: 720168
EAN: 9000101028614
 
2.99 EUR
29.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Aktiv WC block with Odor Stop technology creates a protective barrier against unpleasant odors while releasing long-lasting freshness.
AKCE
Bref WC block Power Activ Ocean, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Power Activ Ocean, 2× 50 g
Code: 2501958
Code sup.: 720163
EAN: 9000100656863
 
2.61 EUR
26.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
BREF Power Activ is the first WC block with four active balls that combines appealing design with excellent properties for achieving hygienically clean and fresh toilet.
Duck Toilet Block 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck Toilet Block 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Code: 2500244
Code sup.: 719976
EAN: 5000204377293
 
2.29 EUR
31.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck gel thoroughly cleans your toilet and reliably protects it from limescale.
Duck WC block Fresh Discs Lavender, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC block Fresh Discs Lavender, 2× 36 ml
Code: 2500239
Code sup.: 720224
EAN: 5000204338980
 
4.58 EUR
63.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Duck Fresh Discs Lavender perfectly cleans your toilet and very reliably protects it from limescale. Just simply apply it to the inner wall of the bowl and the Duck gel disc will take care of the job for you.
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC block in balls, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Fruitopia, WC block in balls, 3 x 50 g
Code: 2508856
Code sup.: 720240
EAN: 9000101834758
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv Fruitopia is a hanging WC block made up of four active balls in a basket.
Duck Active Clean Citrus Splash Toilet Block, 2 × 38.6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus Splash Toilet Block, 2 × 38.6 g
Code: 2601166
Code sup.: 721033
EAN: 5000204210729
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Block Active Clean Citrus Splash helps keep the toilet fresh with every flush. The hanging block releases a citrus scent.
Duck Mint Mission Toilet Gel, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission Toilet Gel, 750 ml
Code: 2601164
Code sup.: 719967
EAN: 5000204422979
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Gel Mint Mission helps remove dirt from the toilet and leaves a fresh mint scent. It is suitable for regular cleaning of the toilet.
Duck Active Clean Marine Wave Toilet Block, 2 × 38.6 g
Duck™
Duck Active Clean Marine Wave Toilet Block, 2 × 38.6 g
Code: 2601165
Code sup.: 721032
EAN: 5000204210682
 
2.99 EUR
38.83EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Duck Toilet Block Active Clean Marine Wave helps keep the toilet fresh with every flush. The hanging block is simply placed on the edge of the toilet.
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Code: 2602341
Code sup.: 720070
EAN: 8595025842282
 
2.46 EUR
37.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom helps keep the toilet clean and pleasantly scented.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.