en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu
Nejprodávanější
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Code: 2507036
Code sup.: 720254
EAN: 9000101591965
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon ensure hygienic cleanliness of the toilet, help prevent dirt buildup, and leave a long-lasting lemon scent after each flush.
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus, 5 × 50 g
Code: 2602770
Code sup.: 720268
EAN: 9000101852516
 
5.99 EUR
39.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Block Color Auto Active Eucalyptus helps keep the toilet hygienically clean and leaves a fresh eucalyptus scent after every flush.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Code: 2402871
Code sup.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.60 EUR
17.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block refill for a brilliantly clean toilet with ocean scent.
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine Solid Toilet Block, 6× 50 g
Code: 2505890
Code sup.: 720255
EAN: 9000101592085
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Power Aktiv toilet block with pine scent, with 50% more effectiveness against limescale* and 55% less plastic. Are you looking for an easier way to keep your toilet clean and fresh?
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Code: 02483
Code sup.: 720048
EAN: 8595025806055
100%
1.94 EUR
4.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Lemon Fresh 3in1 has a fresh scent, cleans, and prevents the buildup of limescale.
AKCE
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablets for urinals ocean, 1 kg
Code: 86860
Code sup.: 722028
EAN: 8585003991811
 
10.37 EUR
10.37EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning agent, cleans and releases a pleasant fragrance, prevents the formation of water and urinary scale.
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Duck WC Block Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Code: 2508107
Code sup.: 721025
EAN: 5000204369700
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness of the toilet.
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, toilet block in balls, colors water to blue shade 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Blue Aktiv Chlorine, toilet block in balls, colors water to blue shade 2 × 50 g
Code: 2504996
Code sup.: 720169
EAN: 9000100889131
 
3.17 EUR
31.7EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect cleanliness between each flush thanks to the active ingredients contained in the blue water. Effective against limescale as well. Perfect freshness and hygiene.
Bref WC block Color Auto Aktiv Eucalyptus 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Color Auto Aktiv Eucalyptus 4 x 50 g
Code: 2602859
Code sup.: 720249
EAN: 9000101850727
 
4.58 EUR
22.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Aktiv Eucalyptus is a hanging toilet block with a fourfold effect that keeps the toilet clean and fresh with every flush.
Domestos 3v1 Power Pine WC block, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC block, 35 g
Code: 02628
Code sup.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.05 EUR
26.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block for a brilliantly clean toilet with a pine scent.
AKCE
Bref WC block Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC block Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Code: 2309188
Code sup.: 720220
EAN: 9000101588392
 
3.17 EUR
1.06EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disconnect from the outside world and enjoy time just for yourself. The Bref Spa Moments toilet block provides a relaxing long-lasting fragrance and transforms your toilet into an oasis of calm.
AKCE
Dr. Devil 3in1 Point Block Toilet Block in Tube Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3in1 Point Block Toilet Block in Tube Japanese Garden, 75 ml
Code: 1802879
Code sup.: 6511
EAN: 8595025831125
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet point block smells, cleans, and prevents the buildup of limescale.
Larrin Plus 3in1 Mountain Fresh WC block replacement refill, mountain scent, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3in1 Mountain Fresh WC block replacement refill, mountain scent, 40 g
Code: 02640
Code sup.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.70 EUR
17.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning and deodorizing agent for toilet bowls and sanitary facilities. A solid waxy substance made of a mixture of anionic and non-ionic surfactants, perfume, dye, and auxiliary substances.
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + holder, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + holder, 400 ml
Code: 02477
Code sup.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
1.94 EUR
4.85EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC gel Apple Fresh 3in1 has a fresh scent, cleans, and prevents limescale buildup.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh Toilet Block without Basket, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Lemon Fresh Toilet Block without Basket, 2 × 20 g
Code: 2104263
Code sup.: 6805
EAN: 8595025835666
100%
1.69 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
ABSOLUTELY HYGENIC - without a basket full of bacteria, viruses, and dirt, this is Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. The first toilet gel without a basket. It has a fresh scent, cleans, and acts preventively against limescale buildup.
Forzablu Acqua Blu Granforte WC tank tablets, 2 pcs
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte WC tank tablets, 2 pcs
Code: 2301896
Code sup.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
1.58 EUR
0.79EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning tablets with fragrance for the WC tank are a great addition for perfect cleanliness of your toilet.
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC block for hygienic cleanliness and freshness of your toilet, colors the water in a blue shade 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC block for hygienic cleanliness and freshness of your toilet, colors the water in a blue shade 2 x 50 g
Code: 90954
Code sup.: 1959255
EAN: 9000100889391
100%
2.99 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh hanging WC block, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh hanging WC block, 3× 35 g
Code: 1802881
Code sup.: 6467
EAN: 8595025830418
100%
2.46 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball is a hanging WC block suitable for any type and shape of toilet, the WC block foams richly, smells fresh and intense, effectively cleans, and prevents the accumulation of limescale.
AKCE
WC Meister Aktiv Kraft forest fragrance toilet block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft forest fragrance toilet block, 45 g
Code: 2501748
Code sup.: 721017
EAN: 4260418930931
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
Bref Color Aktiv Eucalyptus Toilet Block, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus Toilet Block, 4× 50 g
Code: 2501334
Code sup.: 720229
EAN: 9000101530636
 
4.58 EUR
22.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The toilet block is an easy and convenient way to ensure cleanliness in your toilet from the first to the last flush.
AKCE
Bref WC Purple Aktiv Lavender, WC block in balls, lavender scent, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Lavender, WC block in balls, lavender scent, 3 x 50 g
Code: 2505021
Code sup.: 720161
EAN: 9000101089646
 
3.17 EUR
21.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It cleans perfectly between each flush thanks to the effective substances contained in the purple water, it is effective against limescale. Perfect freshness. Perfect hygiene.
Duck WC Block Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC Block Fresh Discs mango, 36 ml
Code: 2507038
Code sup.: 721024
EAN: 5000204369731
 
2.64 EUR
73.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for hygienic cleanliness and freshness.
Domestos 3v1 Power Citrus Toilet Block, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus Toilet Block, 35 g
Code: 02626
Code sup.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
1.05 EUR
26.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for a brilliantly clean toilet with a citrus scent.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom toilet block without basket, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom toilet block without basket, 2 × 20 g
Code: 2104265
Code sup.: 6807
EAN: 8595025835680
100%
1.69 EUR
0.85EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
ABSOLUTELY HYGIENIC - without a basket full of bacteria, viruses, and dirt, this is Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. The first toilet hanger without a basket. Freshly scented, cleans, and prevents limescale buildup.
AKCE
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
Code: 2501744
Code sup.: 721019
EAN: 4260418931693
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes it, and leaves a very pleasant mountain scent.
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Code: 2602771
Code sup.: 720269
EAN: 9000101853568
 
5.99 EUR
19.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref WC Balls Power Aktiv Lemon ensure hygienic cleanliness of the toilet, help prevent dirt buildup, and leave a long-lasting lemon scent after every flush.
Prix WC fresh air freshener, toilet hanger, floral fragrance, 40 g
Styl Prix
Prix WC fresh air freshener, toilet hanger, floral fragrance, 40 g
Code: 02654
Code sup.: 719082
EAN: 8595000911675
97%
0.88 EUR
22EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deodorizing and cleaning product for toilet bowls and sanitary facilities with a citrus-fruity scent. It reduces limescale formation.
AKCE
Dr. Devil 3in1 Point Block WC Block in Tube Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3in1 Point Block WC Block in Tube Polar Aqua, 75 ml
Code: 63956
Code sup.: 9527
EAN: 8595025817723
93%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Block with a special substance for higher efficiency and hygienic dosing acts preventively against the buildup of limescale, has a fresh scent, and thoroughly cleans. The duration of action of one flower is approximately one week.
Bref Blue Aktiv Chlorine WC block for hygienic cleanliness and freshness of your toilet, colors the water in a blue shade 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Chlorine WC block for hygienic cleanliness and freshness of your toilet, colors the water in a blue shade 3 x 50 g
Code: 1706129
Code sup.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
3.52 EUR
1.17EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom hanging toilet block, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom hanging toilet block, 3× 35 g
Code: 1802883
Code sup.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
2.46 EUR
0.82EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball is a hanging toilet block suitable for every type and shape of toilet, the toilet block foams richly, smells fresh and intense, effectively cleans, and prevents the build-up of limescale.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.