en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Vaseline®
Vaseline Soap Total Moisture, 75 g
Code: 2501734
Code sup.: 834963
EAN: 8886467036996
 
0.52 EUR
6.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Dove Deeply Nourishing Liquid Soap, Refill, 500 ml
Dove®
Dove Deeply Nourishing Liquid Soap, Refill, 500 ml
Code: 31116
Code sup.: 789001
EAN: 4000388179004
100%
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Try Dove Original liquid soap with ¼ moisturizing cream and your hands will feel noticeably softer and smoother after washing.
Domestos Toilet Cleaner 24h Pink Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos Toilet Cleaner 24h Pink Fresh, 750 ml
Code: 31596
Code sup.: 717098
EAN: 5996358010714
98%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid cleaner and disinfectant is intended for cleaning and disinfecting heavily soiled areas, particularly where bacteria or mold may be present.
Dove Liquid Soap Cucumber and Green Tea, refill, 500 ml
Dove®
Dove Liquid Soap Cucumber and Green Tea, refill, 500 ml
Code: 52523
Code sup.: 788997
EAN: 8717163097700
100%
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy a beautiful feeling of visibly radiant skin and the refreshing scent of cucumber and green tea with this gentle liquid soap.
Sunsilk Shampoo Bye Bye Frizz for Frizzy and Damaged Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Bye Bye Frizz for Frizzy and Damaged Hair, 250 ml
Code: 2501586
Code sup.: 794634
EAN: 8720182541307
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients: Almond oil, known for nourishment and fighting frizz.
Signal Toothpaste Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Code: 14041
Code sup.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
1.05 EUR
14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contains a rich blend of natural extracts, including mint, sage, myrrh, and eucalyptus, known for their refreshing properties.
SAVO Perex Floral Scent, for Bleaching Laundry, 1.2 L
Savo®
SAVO Perex Floral Scent, for Bleaching Laundry, 1.2 L
Code: 2001859
Code sup.: 761293
EAN: 8710522605028
85%
2.64 EUR
2.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Scented product for pre-washing and bleaching white and colorfast laundry in automatic washing machines, but also for hand bleaching.
AXE deodorant Pink Pepper and Bergamot, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Pink Pepper and Bergamot, 150 ml
Code: 2201832
Code sup.: 800080
EAN: 8720181028809
 
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A blend of elegant and relaxing woody scent with a wild citrus hint of bergamot and pink pepper providing up to 48 hours of freshness.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Dry Hair Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Dry Hair Morbidi E Luminosi, 200 ml
Code: 2501561
Code sup.: 794652
EAN: 8720182543868
 
2.46 EUR
12.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For dry hair!
Signal Toothpaste Sport Gel, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Sport Gel, 75 ml
Code: 2206297
Code sup.: 884996
EAN: 8710522427354
100%
0.95 EUR
12.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The new toothpaste from Signal provides protection against cavities for the whole family!
AKCE
Savo disinfectant and floor cleaner Lemon 1 l
Savo®
Savo disinfectant and floor cleaner Lemon 1 l
Code: 2402867
Code sup.: 700361
EAN: 8720181409042
 
2.64 EUR
2.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A universal product that is a great solution for effective everyday disinfection.
Domestos Foam Cleaner for Toilets and Bathrooms Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos Foam Cleaner for Toilets and Bathrooms Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Code: 2403852
Code sup.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
2.64 EUR
6.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The spray for cleaning toilets and bathrooms is effective against limescale both inside and outside the toilet.
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Double Invisible deodorant 50 ml
Code: 2501601
Code sup.: 834958
EAN: 8886467061677
 
2.64 EUR
52.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Double Invisible – roll-on antiperspirant with 48-hour protection against white and yellow stains.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai and Jasmine deodorant for women 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai and Jasmine deodorant for women 150 ml
Code: 2602952
Code sup.: 837132
EAN: 8720181819834
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine is a deodorant spray for women that provides long-lasting protection against body odor and a refreshing feeling throughout the day.
AKCE
Dove Nourishing Solid Soap with Argan Oil, 4× 90 g
Dove®
Dove Nourishing Solid Soap with Argan Oil, 4× 90 g
Code: 2206685
Code sup.: 785071
EAN: 8720181481079
95%
2.81 EUR
7.81EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The cream tablet with argan oil gently removes impurities from the skin, leaving it soft and pleasantly scented.
Domestos Power Foam spray foam no limescale, 435 ml
Domestos
Domestos Power Foam spray foam no limescale, 435 ml
Code: 2508051
Code sup.: 715009
EAN: 8720181721335
 
2.64 EUR
6.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Power Foam is an effective cleaning foam in a spray designed to remove limescale, dirt, and bacteria in the home.
Dove Vanilla Scent antiperspirant for women 150 ml
Dove®
Dove Vanilla Scent antiperspirant for women 150 ml
Code: 2603023
Code sup.: 835249
EAN: 8720181565861
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Vanilla Scent Antiperspirant spray provides reliable protection against sweating and odor for up to 48 hours.
Savo WC Gel Turbo for Limescale 700 ml
Savo®
Savo WC Gel Turbo for Limescale 700 ml
Code: 2305655
Code sup.: 716088
EAN: 8720181313653
100%
1.76 EUR
2.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo WC cleaner Turbo effectively removes up to 100% of limescale in the toilet and cleans even deeply ingrained dirt.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze Toothpaste, 90 g
Code: 2501604
Code sup.: 884980
EAN: 6902088961430
 
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – toothpaste with antibacterial effect and eucalyptus freshness
Vaseline Healthy Bright Soap, 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 75 g
Code: 2501733
Code sup.: 834962
EAN: 8886467036989
 
0.52 EUR
6.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
AKCE
Radox Men Feel Energized 2in1 shower gel and shampoo for men 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2in1 shower gel and shampoo for men 450 ml
Code: 2601336
Code sup.: 795449
EAN: 8720181587641
 
1.65 EUR
3.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Radox Feel Energised 2in1 is a shower gel and shampoo for men in one practical package, providing a refreshing and cooling shower experience.
AKCE
Cif Oven and Grill Cleaner Perfect Finish, 435 ml
Cif
Cif Oven and Grill Cleaner Perfect Finish, 435 ml
Code: 1805975
Code sup.: 706536
EAN: 8710447376126
100%
2.46 EUR
5.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
No fumes. For burnt-on dirt. Grease and burnt food residues are types of dirt that consumers most often clean and are the hardest to remove.
Biolit Plus Spider Spray, 400 ml
Biolit
Biolit Plus Spider Spray, 400 ml
Code: 67897
Code sup.: 675188
EAN: 5000204918670
90%
5.45 EUR
13.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Insecticidal aerosol product, a specialist in eliminating spiders and other crawling insects. Fragrance-free and odorless.
Signal Toothpaste Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Family Care Daily White, 75 ml
Code: 14029
Code sup.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.05 EUR
14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The effective formula of Signal Daily White Family Care toothpaste containing sodium bicarbonate gently helps to rediscover the natural whiteness of your family's teeth.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.