en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Domestos Toilet Cleaner 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos Toilet Cleaner 24h Pine Fresh, 750 ml
Code: 01993
Code sup.: 717094
EAN: 5996037079797
96%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The liquid cleaning and disinfecting agent is intended for cleaning and disinfecting heavily soiled areas, particularly where bacteria or mold may be present.
AKCE
Radox Feel Relaxed Shower Gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed Shower Gel 225 ml
Code: 2601333
Code sup.: 795446
EAN: 8720181326950
 
0.81 EUR
3.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Radox Feel Relaxed shower gel provides a soothing and relaxing shower experience thanks to the gentle scent of lavender and water lily, which helps create a sense of calm and well-being while showering.
Cif Cream Lemon liquid sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Lemon liquid sand, 500 ml
Code: 07366
Code sup.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
1.40 EUR
2.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Lemon creamy abrasive cleaning agent with lemon scent. Easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the house, including modern surfaces.
Domestos Extended Power Lavender Fresh liquid disinfectant and cleaner 750 ml
Domestos
Domestos Extended Power Lavender Fresh liquid disinfectant and cleaner 750 ml
Code: 2001937
Code sup.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
AKCE
Radox Feel Active Shower Gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active Shower Gel, 225 ml
Code: 2601331
Code sup.: 795444
EAN: 8720181336096
 
0.81 EUR
3.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Radox Feel Active shower gel is an energizing body gel designed for everyday use. It contains a refreshing combination of sea salt and lemongrass that helps awaken the senses and provides energy for the entire day.
Coccolino Care White laundry gel for white laundry 68 washes 2.7 l
Coccolino
Coccolino Care White laundry gel for white laundry 68 washes 2.7 l
Code: 2600793
Code sup.: 775388
EAN: 8720181548864
 
7.56 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Laundry gel for brilliantly clean and long-lasting white laundry that deserves the best care.
AKCE
Radox Feel Uplifted shower gel for women 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted shower gel for women 225 ml
Code: 2601330
Code sup.: 795443
EAN: 8720181336126
 
0.81 EUR
3.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Radox Feel Uplifted shower gel is a refreshing body gel designed for everyday use that energizes and improves your mood while showering. It contains an uplifting scent of pink grapefruit and ginger inspired by natural ingredients.
Domestos WC Cleaner 24h Ultra White Shine, 750 ml
Domestos
Domestos WC Cleaner 24h Ultra White Shine, 750 ml
Code: 80205
Code sup.: 717102
EAN: 8712561346597
100%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid cleaning and disinfecting agent is designed for cleaning and disinfecting heavily contaminated areas, especially where bacteria or mold may occur.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.40 EUR
18.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Coccolino Softener Sensitive Pure Alm & Cash, 51 washes, 1.275 l
Coccolino
Coccolino Softener Sensitive Pure Alm & Cash, 51 washes, 1.275 l
Code: 2402130
Code sup.: 777215
EAN: 8720181410628
 
3.52 EUR
2.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The concentrated fabric softener Coccolino Sensitive Cashmere & Almond is part of the Coccolino Creations collection, created in collaboration with fragrance experts.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.