en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Coccolino
Coccolino Scented Bags Fuchsia Passion, 3 pcs
Code: 96033
Code sup.: 775426
EAN: 8710908176852
98%
2.64 EUR
0.88EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
There is nothing more pleasant than the feeling of freshly washed laundry. Coccolino scented bags contain beads that gradually release fragrance.
Savo Profi for Floors and Surfaces Magnolia, 5 kg
Savo®
Savo Profi for Floors and Surfaces Magnolia, 5 kg
Code: 1901609
Code sup.: 700375
EAN: 8594005392908
100%
10.73 EUR
2.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo for floors and surfaces is a product for everyday cleaning of surfaces in offices, schools, kindergartens, healthcare facilities, etc. It removes grease and dried dirt.
Savo Profi Floors and surfaces Lemongrass disinfectant cleaner for daily cleaning of surfaces 5 kg
Savo®
Savo Profi Floors and surfaces Lemongrass disinfectant cleaner for daily cleaning of surfaces 5 kg
Code: 1905519
Code sup.: 700374
EAN: 8594005392892
100%
10.73 EUR
2.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo na podlahy a povrchy je přípravek ke každodennímu úklidu ploch v kancelářích, školách a školkách, zdravotnických zařízeních atd. Odstraňuje mastnotu a zaschlou špínu.
Dimension by LUX 2in1 Shampoo and Conditioner for Straight Hair, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2in1 Shampoo and Conditioner for Straight Hair, 250 ml
Code: 2501934
Code sup.: 794623
EAN: 8710447174722
 
1.40 EUR
5.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dimension by LUX are quality shampoos from Italy, known for their pleasant fragrance and gentleness to your skin.
Rexona Active Protection+ Fresh Solid Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2500315
Code sup.: 834927
EAN: 59004806
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Tackle bacteria – Rexona Active Protection keeps you fresh when it matters most.
Rexona Invisible B&W Solid Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible B&W Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2500519
Code sup.: 834921
EAN: 59002734
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Our Invisible Black + White range helps protect clothing from white and yellow stains. Rexona. It won't let you down!
Coccolino Heavenly Fresh laundry fragrance 20 washes, 460 ml
Coccolino
Coccolino Heavenly Fresh laundry fragrance 20 washes, 460 ml
Code: 2500917
Code sup.: 775443
EAN: 8720181680403
 
5.98 EUR
13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid laundry fragrance with an intense and long-lasting scent of patchouli, lavender, and eucalyptus.
Dove Advanced Care Invisible Dry Antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry Antiperspirant 50ml
Code: 2501020
Code sup.: 839034
EAN: 59099598
 
2.81 EUR
56.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Invisible Dry is a solid antiperspirant designed for women who seek reliable protection against sweating while also wanting to provide their skin with gentle care.
Rexona Invisible Aqua solid antiperspirant 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Aqua solid antiperspirant 50 ml
Code: 2501362
Code sup.: 834923
EAN: 59004769
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A light scent, strong protection – Rexona Invisible Aqua supports you whenever you need it.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Argan and Almond Oil, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Argan and Almond Oil, 250 ml
Code: 2501583
Code sup.: 794637
EAN: 8720182541260
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shampoo for brittle hair with 95% natural origin ingredients! 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Men Active Dry, 250 ml
Code: 2501594
Code sup.: 834952
EAN: 8886467000805
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
Dove Men+Care Shower Gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care Shower Gel Sport Care Active Fresh, 250 ml
Code: 1911612
Code sup.: 797179
EAN: 8710522394823
 
2.28 EUR
9.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Refreshing body and face shower gel Dove Men+ Care Sport Active Fresh with Vitamin C.
Biolit Insecticidal Bait for Ant Control
Biolit
Biolit Insecticidal Bait for Ant Control
Code: 2204126
Code sup.: 675123
EAN: 5000204252859
100%
2.81 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit insecticidal bait for controlling ants (Lasius niger) allows for continuous and effective control using bait stations for professional and non-professional use.
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Epic Fresh, 150 ml
Code: 2206681
Code sup.: 800082
EAN: 8720181192128
 
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The combination of tropical pineapple and grapefruit scent will bring you long-lasting freshness for up to 48 hours.
Savo Pool Mini Chlor Tablets for Water Disinfection, 0.8 kg
Savo®
Savo Pool Mini Chlor Tablets for Water Disinfection, 0.8 kg
Code: 2304022
Code sup.: 676505
EAN: 8720182369697
 
13.37 EUR
16.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Swimming pool chemistry SAVO chlor tablets for season-long disinfection and maintenance of pool water.
Dove Advanced Care Cucumber Antiperspirant Spray, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Cucumber Antiperspirant Spray, 150 ml
Code: 2305695
Code sup.: 835094
EAN: 8720181339936
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Let Dove Advanced Care Cucumber Antiperspirant Spray be your everyday companion. It provides you with 72-hour protection against sweat and odor, as well as smooth and hydrated underarms.
Dove Advanced Care Soft Feel Antiperspirant Spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel Antiperspirant Spray 150 ml
Code: 2305698
Code sup.: 835101
EAN: 8720181291852
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Let Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant spray be your daily essential. It provides you with 72-hour protection against sweat and odor, as well as smooth and hydrated underarms.
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort Antiperspirant Spray, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Clean Comfort Antiperspirant Spray, 150 ml
Code: 2305699
Code sup.: 835066
EAN: 8720181284335
100%
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A strong spray antiperspirant with a subtle fragrance helps combat sweating and body odors for up to 48 hours.
Domestos Power Fresh Ocean Fresh Toilet Gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Ocean Fresh Toilet Gel, 700 ml
Code: 2305902
Code sup.: 717120
EAN: 8720181293610
 
2.11 EUR
3.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective disinfecting toilet gel eliminates 99.99% of bacteria and viruses, removes stubborn dirt and limescale, and leaves the toilet clean and fresh.
Biolit electric evaporator Eucalyptus, 21ml
Biolit
Biolit electric evaporator Eucalyptus, 21ml
Code: 2401772
Code sup.: 675233
EAN: 5000204337969
 
6.51 EUR
6 510EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit electric evaporator with liquid refill provides protection against mosquitoes for up to 30 nights.
Biolit refill for Electric Evaporator Eucalyptus 30 nights, 21 ml
Biolit
Biolit refill for Electric Evaporator Eucalyptus 30 nights, 21 ml
Code: 2401773
Code sup.: 675246
EAN: 5000204337990
 
5.45 EUR
259.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit electric evaporator with liquid refill provides protection against mosquitoes for up to 30 nights.
Dove Fruity Nourish shower gel, 250 ml
Dove®
Dove Fruity Nourish shower gel, 250 ml
Code: 2404207
Code sup.: 797404
EAN: 8720181468414
 
2.28 EUR
9.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with a fruity scent for instantly softer and smoother skin.
VASELINE ROSE TINTED LIP BALM 10 G 1714
Vaseline®
VASELINE ROSE TINTED LIP BALM 10 G 1714
Code: 2600534
Code sup.: 823621
EAN: 8720181061714
 
3.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Coccolino Fresh Professional Fabric Softener 200 Washes 5 L
Coccolino
Coccolino Fresh Professional Fabric Softener 200 Washes 5 L
Code: 2602723
Code sup.: 777223
EAN: 07615400867165
 
9.85 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Coccolino Fresh Professional is a highly concentrated fabric softener designed for everyday washing of all types of fabrics.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.