en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Domestos Bleach Foam Spray Foam for Toilet Mint Boost 435 ml
Domestos
Domestos Bleach Foam Spray Foam for Toilet Mint Boost 435 ml
Code: 2603348
Code sup.: 715012
EAN: 8720181862410
 
2.64 EUR
6.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Bleach Foam is an effective cleaning agent in the form of foam spray that helps remove stubborn dirt, grease, and stains while hygienically cleaning surfaces.
Rexona Invisible Pure antiperspirant deodorant stick for women 50 ml
Rexona®
Rexona Invisible Pure antiperspirant deodorant stick for women 50 ml
Code: 84200
Code sup.: 834922
EAN: 59004752
 
2.46 EUR
61.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sebevědomí bez skvrn – s jemnou vůní a silnou ochranou Rexona Invisible Pure.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Code: 1703370
Code sup.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Antiperspirant that optimally absorbs sweat and neutralizes odor.
Dove Men+Care Cool Fresh Shower Gel, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care Cool Fresh Shower Gel, 250 ml
Code: 1709431
Code sup.: 797175
EAN: 8710908317361
100%
2.28 EUR
9.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
It has been specially developed for the needs of men's skin, providing refreshing cleansing and leaving your skin noticeably healthier and hydrated.
Dove Nourishing Silk Liquid Soap, 250 ml
Dove®
Dove Nourishing Silk Liquid Soap, 250 ml
Code: 06030
Code sup.: 787002
EAN: 8717163605776
100%
1.93 EUR
7.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A combination of gentle silk cream and elegant fragrance. The caring liquid soap transforms every hand wash into an opportunity to nourish your skin.
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care antiperspirant Extra Fresh, 150 ml
Code: 58874
Code sup.: 835064
EAN: 8720181570452
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This spray deodorant with a sparkling woody scent guarantees you all-day freshness.
Rexona Antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Rexona®
Rexona Antiperspirant Aloe Vera, 150 ml
Code: 15239
Code sup.: 835022
EAN: 8717163340561
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Antiperspirant with aloe vera and Motionsense technology—the more you move, the better it works. A light, fresh scent of aloe evokes a sense of calm and cooling. An effective antiperspirant that cares for the skin. Fresh, soothing fragrance.
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Ice Chill, 150 ml
Code: 2003892
Code sup.: 800002
EAN: 8710447497357
 
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Axe Ice Chill deodorant with a scent of mint and lemon. It can lower your body temperature. Axe Ice Chill deodorant for men is a deodorant that effectively and long-lastingly protects against odor.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Code: 2003897
 
EAN: 8717644685037
 
3.03 EUR
20.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
AXE Dark Temptation Men’s deodorant is an alluring chocolate scent that enhances your charisma and pleasantly refreshes you throughout the day.
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Charcoal, 75 ml
Code: 2005798
 
EAN: 8710522417379
 
2.28 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Signal Long Active Nature Elements Charcoal toothpaste keeps teeth naturally beautiful while removing stains thanks to activated charcoal.
AKCE
Dove Solid Soap Relaxing Coconut and Jasmine, 90 g
Dove®
Dove Solid Soap Relaxing Coconut and Jasmine, 90 g
Code: 2205397
Code sup.: 785065
EAN: 8720182258137
100%
0.81 EUR
9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is important to find a moment for yourself in your busy schedule. Did you know that with the right body care products, you can enjoy such moments for yourself every day and achieve nourished and beautiful skin?
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Chamomile and Himalayan Salt, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Chamomile and Himalayan Salt, 75 ml
Code: 2208091
Code sup.: 885018
EAN: 8720181230585
 
2.28 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unconventional combination of Himalayan pink salt and chamomile. Even more natural ingredients. Fully recyclable packaging.
Dove Advanced Care Pomegranate Antiperspirant Spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Pomegranate Antiperspirant Spray 150 ml
Code: 2305680
Code sup.: 835098
EAN: 8720181291814
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Let the Dove Advanced Care Pomegranate Antiperspirant Spray be your everyday companion. It provides you with 72-hour protection against sweat and odor, as well as smooth and hydrated underarms.
Rexona Invisible Black & White Roll-On Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Invisible Black & White Roll-On Antiperspirant 50ml
Code: 2305908
Code sup.: 837004
EAN: 59095644
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Invisible Black+White, unlike other antiperspirants, does not cause stains that can remain on clothing due to their reaction with sweat. Additionally, with 48-hour protection against sweat and odor, you can stay confident all day.
Dove Body Wash Hydrate, 250 ml
Dove®
Dove Body Wash Hydrate, 250 ml
Code: 2403868
Code sup.: 797400
EAN: 8720181466489
 
2.28 EUR
9.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Hydrate body wash with a unique formula that contains moisturizing substances.
Dove Advanced Care Original Roll-On Antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Advanced Care Original Roll-On Antiperspirant 50ml
Code: 2501017
Code sup.: 835114
EAN: 59095859
 
2.81 EUR
56.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Let Dove roll-on antiperspirant be your everyday companion. It provides you with 48-hour protection against sweat and odor, as well as smooth and hydrated underarms.
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant Spray 150ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Sandalwood&Vanilla Antiperspirant Spray 150ml
Code: 2501014
Code sup.: 835072
EAN: 8720181570070
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Dove Men+Care Sandalwood&Vanilla spray antiperspirant protects your favorite clothes from white and yellow stains and gives you a pleasant vanilla scent.
Dove Men+Care Energising Antiperspirant Spray for Men 150ml
Dove®
Dove Men+Care Energising Antiperspirant Spray for Men 150ml
Code: 2501209
Code sup.: 834900
EAN: 8720181572326
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Men+Care Energising provides up to 48 hours of protection against sweating and body odor. Its formula is enriched with ¼ moisturizing cream, helping to protect the skin from irritation and dryness.​
Vaseline Deo Spray Active Fresh, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Active Fresh, 250 ml
Code: 2501591
Code sup.: 834950
EAN: 8886467000782
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.58 EUR
7.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Hydra Essential deodorant 50 ml
Code: 2501602
Code sup.: 834960
EAN: 8886467061684
 
2.64 EUR
52.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Hydra Essential – deodorant with moisturizing care for soft and fresh underarm skin.
Domestos Power 5 Magnolia toilet block 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia toilet block 2 x 50g
Code: 2501659
Code sup.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.28 EUR
22.8EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Power 5 for hygienic cleanliness of your toilet with a long-lasting fresh magnolia scent.
Glysolid Hand Cream Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid Hand Cream Classica, 200 ml
Code: 2501941
Code sup.: 794677
EAN: 59097167
 
3.87 EUR
19.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glysolid Hand Cream Classica from Italy is a rich nourishing hand balm with moisturizing oils and 38% glycerin for an immediate feeling of softness and hydration when your hands are dry and tired.
Savo Mold Remover Disinfectant, 5 kg
Savo®
Savo Mold Remover Disinfectant, 5 kg
Code: 02019
Code sup.: 627025
EAN: 8594005390720
100%
19.53 EUR
3.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo Mold Remover is a highly effective disinfectant for removing molds, algae, and yeasts. Suitable for use on wood, plaster, and wall paintings in both interior and exterior settings.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.