en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Savo Mold Remover Disinfectant, 5 kg
Savo®
Savo Mold Remover Disinfectant, 5 kg
Code: 02019
Code sup.: 627025
EAN: 8594005390720
100%
19.53 EUR
3.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo Mold Remover is a highly effective disinfectant for removing molds, algae, and yeasts. Suitable for use on wood, plaster, and wall paintings in both interior and exterior settings.
AXE deodorant Black GOGO limited edition, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Black GOGO limited edition, 150 ml
Code: 89138
Code sup.: 799181
EAN: 8712561614122
100%
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's spray deodorant in limited edition.
SAVO Laundry Gel for Colored and White, 20 Washes, 1 L
Savo®
SAVO Laundry Gel for Colored and White, 20 Washes, 1 L
Code: 1800452
Code sup.: 724092
EAN: 8710447396278
100%
6.33 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The new Savo laundry detergent without chlorine delivers hygienically clean laundry, effectively tackles stubborn stains, and helps eliminate bacteria.
Biolit electric evaporator against mosquitoes, 45 nights, 27 ml
Biolit
Biolit electric evaporator against mosquitoes, 45 nights, 27 ml
Code: 1801422
Code sup.: 675248
EAN: 5000204919691
 
7.74 EUR
7.74EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
The electric evaporator with liquid refill kills and repels mosquitoes, midges, and other small insects.
Rexona antiperspirant Invisible Fresh and Power, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Fresh and Power, 150 ml
Code: 2104410
Code sup.: 837010
EAN: 8720181101922
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
An effective antiperspirant that reliably fights against yellow stains on white and white marks on black clothing.
Signal Integral 8 Baking Soda Toothpaste 75 ml
Signal
Signal Integral 8 Baking Soda Toothpaste 75 ml
Code: 2208094
Code sup.: 885011
EAN: 8710604781879
 
2.28 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Signal Integral 8 Activated Charcoal Toothpaste 75 ml
Signal
Signal Integral 8 Activated Charcoal Toothpaste 75 ml
Code: 2208092
Code sup.: 885010
EAN: 8710522417379
100%
2.32 EUR
30.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Zubní pasta Signal Long Active Nature Elements Charcoal udržuje přirozeně krásné zuby a zároveň díky aktivnímu uhlí zbavuje skvrn.
Dove Advanced Care Invisible Dry Antiperspirant Spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry Antiperspirant Spray 150 ml
Code: 2305687
Code sup.: 835099
EAN: 8720181291623
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover Dove Advanced Care Invisible Dry Antiperspirant Spray for 72-hour protection, fresh underarms, and no stains on clothing.
Coccolino fabric conditioner Orange Rush 39 washes, 975 ml
Coccolino
Coccolino fabric conditioner Orange Rush 39 washes, 975 ml
Code: 2400031
Code sup.: 775439
EAN: 8720181410512
100%
2.64 EUR
35.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Coccolino Orange Rush brings a subtle aroma of ripening orange, evoking the atmosphere of a sandy beach, blue skies, and refreshing air.
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Floral Fresh WC gel, 700 ml
Code: 2403026
Code sup.: 717122
EAN: 8720182431226
 
2.11 EUR
3.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective disinfectant toilet gel eliminates 99.99% of bacteria and viruses, removes stubborn dirt and limescale, and leaves the toilet clean and fragrant.
Domestos Foam Toilet and Bathroom Cleaner Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos Foam Toilet and Bathroom Cleaner Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Code: 2403851
Code sup.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
2.64 EUR
6.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The spray for cleaning toilets and bathrooms is effective against limescale both inside and outside the toilet.
Dove Deeply Nourishing Liquid Soap, 250 ml
Dove®
Dove Deeply Nourishing Liquid Soap, 250 ml
Code: 06026
Code sup.: 787001
EAN: 4000388177000
85%
1.93 EUR
7.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Try Dove Original liquid soap with ¼ moisturizing cream and your hands will feel noticeably softer and smoother after washing.
AXE deodorant Africa, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Africa, 150 ml
Code: 48257
Code sup.: 799180
EAN: 8717644013045
100%
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The fragrance AXE Africa brings adventure even into the biggest everyday grayness with its extraordinary scent of citrus fruits and amber.
Dove Men+Care Shower Gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care Shower Gel Clean Comfort, 250 ml
Code: 58868
 
EAN: 8720181313417
95%
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
What could be better than starting the day with the feeling of healthy and strong skin? This shower gel also provides the skin with overall comfort.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant Spray 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant Spray 150ml
Code: 2501013
Code sup.: 834911
EAN: 8720181566868
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Invisible Fresh is a reliable helper for everyday protection against sweating and unpleasant odor. Its formula combines effective protection with gentle care for underarm skin.
Coccolino Wonder Wash Laundry Gel Ultra Care 37 Loads 1.48L
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Laundry Gel Ultra Care 37 Loads 1.48L
Code: 2500999
Code sup.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
7.56 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the revolution in laundry with Coccolino Wonder Wash!
AKCE
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil Toning Treatment for Blonde Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501569
Code sup.: 794665
EAN: 8710522889879
 
1.69 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Top-notch toning treatment for blonde, bleached, and lightened hair. With argan oil for visibly nourished and shiny hair.
AKCE
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Toning Treatment for Chocolate Hair Colore Al Top, 180 ml
Code: 2501571
Code sup.: 794666
EAN: 8710522889886
 
1.69 EUR
9.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive toning treatment with color pigments that intensifies color and combats fading, correcting undesirable tones.
AKCE
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for curly hair Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501576
Code sup.: 794657
EAN: 8717163720189
 
2.81 EUR
15.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For defined and elastic curls. No frizz. The formula with argan oil is ideal for straight, frizzy, and dry hair, repairing damage and detangling hair to provide you with perfect smoothness without frizz every day.
Closeup Everfresh Peppermint Drops Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops Toothpaste, 90 g
Code: 2501606
Code sup.: 884983
EAN: 6902088961416
 
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Peppermint Drops – toothpaste with antibacterial action and intense mint freshness
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon and Sage Antiperspirant for Men 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon and Sage Antiperspirant for Men 150 ml
Code: 2602955
Code sup.: 837137
EAN: 8720181819643
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Men Advanced Protection Cooling Iced Lemon & Sage is a spray antiperspirant for men that provides up to 72 hours of protection against sweating and body odor.
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol & Blue Lavender deodorant for men 150 ml
Rexona®
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol & Blue Lavender deodorant for men 150 ml
Code: 2602954
Code sup.: 837136
EAN: 8720181819704
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Men Advanced Protection Cooling Menthol & Blue Lavender is a spray deodorant for men that provides long-lasting protection against body odor and an intense feeling of freshness.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block, 35 g
Code: 39949
Code sup.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.05 EUR
26.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for a brilliantly clean toilet with a scent of the ocean.
AXE deodorant Excite, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Excite, 150 ml
Code: 63220
Code sup.: 800006
EAN: 8718114650708
 
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's spray deodorant with woody-sweet fragrance.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.