en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Shower Clean, 150 ml
Code: 63898
Code sup.: 837035
EAN: 8711600350212
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women's spray protection with a clean fresh scent and Motionsense™ technology.
Dimension by LUX 2in1 Shampoo Chamomile for Light Hair, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2in1 Shampoo Chamomile for Light Hair, 250 ml
Code: 2501936
Code sup.: 794626
EAN: 8710447174708
 
1.40 EUR
5.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dimension by LUX are quality shampoos from Italy, known for their pleasant fragrance and gentleness on your skin.
Dimension by LUX 2in1 Shampoo and Conditioner for Oily Hair, 250 ml
Dimension by Lux
Dimension by LUX 2in1 Shampoo and Conditioner for Oily Hair, 250 ml
Code: 2501931
Code sup.: 794620
EAN: 8710447174685
 
1.40 EUR
5.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dimension by LUX are quality shampoos from Italy, distinguished by their pleasant scent and gentleness to your skin.
SAVO Original Disinfectant, 4 kg
Savo®
SAVO Original Disinfectant, 4 kg
Code: 2001742
Code sup.: 724071
EAN: 8710522605066
96%
5.98 EUR
1.5EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo Original liquid disinfectant - effective for disinfecting utility water (pools, wells) and surfaces.
SAVO Perex Fresh Scent, for laundry whitening, 1.2 l
Savo®
SAVO Perex Fresh Scent, for laundry whitening, 1.2 l
Code: 2001860
Code sup.: 761294
EAN: 8710522605011
100%
2.64 EUR
2.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SAVO Perex Fresh Scent is a perfumed product for pre-washing and whitening white and colorfast laundry in automatic washing machines, as well as for manual whitening.
Rexona Men Active Protection + Invisible solid antiperspirant deodorant stick with 48-hour effect for men 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible solid antiperspirant deodorant stick with 48-hour effect for men 50 ml
Code: 2003869
Code sup.: 834992
EAN: 87340686
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
AXE shower gel Dark Temptation, 250 ml
Axe®
AXE shower gel Dark Temptation, 250 ml
Code: 2104568
Code sup.: 797082
EAN: 8710447276570
 
1.93 EUR
7.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's shower gel AXE DARK TEMPTATION with chocolate scent, featuring yellow and red pepper leaves the skin fresh and supple.
Dove Solid Soap Nourishing with Argan Oil, 90 g
Dove®
Dove Solid Soap Nourishing with Argan Oil, 90 g
Code: 2206094
Code sup.: 785066
EAN: 8720182258397
 
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The cream tablet with argan oil gently removes impurities from the skin and leaves it soft and pleasantly scented.
Coccolino Laundry Gel Colored Laundry 45 doses 1.8 L
Coccolatevi®
Coccolino Laundry Gel Colored Laundry 45 doses 1.8 L
Code: 2304573
Code sup.: 775406
EAN: 8720181019425
100%
6.33 EUR
0.14EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colorful clothes the care they deserve.
Dove Advanced Care Passion Fruit and Lemongrass antiperspirant spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Passion Fruit and Lemongrass antiperspirant spray 150 ml
Code: 2305692
Code sup.: 835096
EAN: 8720181291722
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Exotic scent of passion fruit and mango with a fresh note of lemongrass in the new Passion Fruit & Lemongrass antiperspirant from the Dove Go Fresh range. The base of this fragrance is composed of sandalwood and coconut.
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant ve spreji 150 ml
Code: 2305676
Code sup.: 835097
EAN: 8720181291418
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover Dove Advanced Care Acai berry antiperspirant spray for 72-hour protection and fresh underarms. Try the unconventional scent of tropical Acai fruit combined with the fragrance of water lilies.
Dove Advanced Care Original Antiperspirant Spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Original Antiperspirant Spray 150 ml
Code: 2305696
Code sup.: 835093
EAN: 8720181291715
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay dry all day without compromising the softness of your underarms – choose Dove Original Antiperspirant Spray.
Dove Men+Care shower gel Clean Comfort, 250 ml
Dove®
Dove Men+Care shower gel Clean Comfort, 250 ml
Code: 2305905
Code sup.: 797170
EAN: 8720181313417
 
2.28 EUR
9.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
What could be better than starting the day with the feeling of healthy and strong skin? This shower gel also provides overall comfort for the skin.
AKCE
SAVO bathroom disinfectant spray, 700 ml
Savo®
SAVO bathroom disinfectant spray, 700 ml
Code: 2309655
Code sup.: 700355
EAN: 8720181300424
 
2.81 EUR
4.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SAVO bathroom disinfectant spray effectively removes limescale* and soap stains from all washable surfaces in the bathroom. It rinses off easily and thoroughly eliminates up to 99.9% of bacteria and viruses**.
Coccolino Fabric Softener Tiare Flower 51 Washes, 1275 ml
Coccolino
Coccolino Fabric Softener Tiare Flower 51 Washes, 1275 ml
Code: 2402133
Code sup.: 777221
EAN: 8720181409721
 
3.52 EUR
2.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Coccolino Tiare Flower & Red Fruits with a strong fragrance brings you the beautiful scent of exotic flowers and cranberries. Coccolino Creations is a collection of long-lasting fragrances that are a combination of fruity and floral scents, created by fragrance experts.
Dove Fresh Care Shower Gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care Shower Gel, 250 ml
Code: 2403867
Code sup.: 797402
EAN: 8720181471759
 
2.28 EUR
9.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with a fresh scent for instantly softer and smoother skin.
Rexona Cotton Solid Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Cotton Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2500314
Code sup.: 834924
EAN: 59004776
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A guarantee of freshness with a scent of cleanliness – Rexona Cotton will keep you dry even when things get tough.
Dove Solid Antiperspirant Classic Fresh 50ml
Dove®
Dove Solid Antiperspirant Classic Fresh 50ml
Code: 2501023
Code sup.: 839036
EAN: 59099659
 
2.28 EUR
45.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Classic Fresh is a solid antiperspirant designed for women who seek reliable protection against sweating while also wanting to give their skin gentle care.
Dove Fruity Fresh Antiperspirant Spray 150ml
Dove®
Dove Fruity Fresh Antiperspirant Spray 150ml
Code: 2501012
Code sup.: 834913
EAN: 8720181566875
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Fruity Fresh is a reliable helper for everyday protection against sweating and unpleasant odor. Its formula combines effective protection with gentle care for underarm skin.
Dove Men+Care Extra Fresh Solid Antiperspirant for Men 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh Solid Antiperspirant for Men 50ml
Code: 2501026
Code sup.: 839021
EAN: 59099741
 
2.28 EUR
45.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Men+Care Extra Fresh is a reliable solid antiperspirant specially designed for men who expect effective protection and gentle care in one. It offers protection against sweating and body odor.
Rexona Aloe Vera Solid Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2501212
Code sup.: 834925
EAN: 59004783
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Aloe Vera reliably protects you against sweat and unpleasant odor for up to 48 hours.
SAVO Universal Laundry Gel, 100 Washes, 5 L
Savo®
SAVO Universal Laundry Gel, 100 Washes, 5 L
Code: 2601517
Code sup.: 724127
EAN: 8720181261893
 
19.53 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal laundry gel for colored and white laundry effectively removes stubborn stains and odors. Leaves laundry hygienically clean with the scent of flowers, apple, and melon.
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant deodorant stick for men 50 ml
Rexona®
Rexona Men Dry Cobalt antiperspirant deodorant stick for men 50 ml
Code: 15295
Code sup.: 834995
EAN: 73103714
100%
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Povzbuzující mátová vůně tuhého antiperspirantu Rexona Men Cobalt Dry tě skvěle ochrání po celý den.
Rexona Men Antiperspirant Stick Invisible Black + White, 50 ml
Rexona®
Rexona Men Antiperspirant Stick Invisible Black + White, 50 ml
Code: 80873
Code sup.: 834996
EAN: 96097335
100%
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Helps reduce white marks on black and yellow stains on white clothing, so you can look great all day.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.