en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Domestos WC gel Zero Blue for Limescale, 750 ml
Domestos
Domestos WC gel Zero Blue for Limescale, 750 ml
Code: 60463
Code sup.: 716021
EAN: 8718114635729
95%
2.11 EUR
2.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Zero Ocean perfectly cleans your toilet and reliably removes limescale. It leaves a pleasant and fresh scent.
Savo Universal Washing Powder Spring Freshness 65 Washes, 4.55kg
Savo®
Savo Universal Washing Powder Spring Freshness 65 Washes, 4.55kg
Code: 2601521
Code sup.: 724103
EAN: 8720181605154
 
18.65 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo Universal Washing Powder Spring Freshness is intended for washing laundry and leaves a fresh scent.
Lux Soap Bright Impress 80 g
Lux
Lux Soap Bright Impress 80 g
Code: 2500058
Code sup.: 834945
EAN: 8886467064432
100%
0.59 EUR
7.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle and luxurious soap that envelops your skin in a pleasant and long-lasting floral aroma.
AKCE
Radox Feel Hydrated Shower Gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated Shower Gel 225 ml
Code: 2601334
Code sup.: 795447
EAN: 8720181465482
 
0.81 EUR
3.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Radox Feel Hydrated shower gel transforms your daily shower into a refreshing and hydrating ritual. Its aquatic fragrance of watermelon combined with cool mint awakens the senses and provides a feeling of freshness and comfort with every use.
SAVO Original 1.2 l
Savo®
SAVO Original 1.2 l
Code: 2001806
Code sup.: 724069
EAN: 8710522604991
99%
1.93 EUR
1.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid disinfectant effective for disinfecting water (pools, wells) and surfaces. Eliminates up to 99.9% of bacteria and viruses.
Domestos Toilet Cleaner 24h Citrus Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos Toilet Cleaner 24h Citrus Fresh, 750 ml
Code: 01983
Code sup.: 717096
EAN: 5996037079780
98%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid cleaning and disinfecting agent is designed for cleaning and disinfecting heavily soiled areas, especially where bacteria or mold may occur.
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Domestos
Domestos 3in1 Power Citrus Replacement Refill for WC Block, 35 g
Code: 2402870
Code sup.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.59 EUR
16.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Replacement refill for WC block for a brilliantly clean toilet with a citrus scent.
AKCE
Cif Cream Pink Liquid Sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Pink Liquid Sand, 500 ml
Code: 68097
Code sup.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
1.40 EUR
2.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Pink abrasive cleaning agent with a pleasant floral scent. It easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the house, including modern surfaces.
Cif Cream Original Liquid Sand, 500 ml
Cif
Cif Cream Original Liquid Sand, 500 ml
Code: 07372
Code sup.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
1.40 EUR
2.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Original creamy abrasive cleaning product easily releases dirt. Cleans even seemingly uncleanable surfaces throughout the home, including modern surfaces.
SAVO against Molds disinfectant, 500 ml
Savo®
SAVO against Molds disinfectant, 500 ml
Code: 02008
Code sup.: 627021
EAN: 8594005390225
98%
2.81 EUR
5.62EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can use it on various surfaces: walls, ceramics, tiles and joints, plaster, masonry, stone, enamel, plastics, acrylic surfaces, silicone, rubber, stainless steel.
Coccolino steam iron water Vaporesse, 1 l
Coccolino
Coccolino steam iron water Vaporesse, 1 l
Code: 1601816
Code sup.: 775420
EAN: 8000660310466
92%
2.64 EUR
2.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Makes ironing easier. Coccolino Vaporesse gives your clothes the fresh scent of Coccolino while ironing.
AKCE
Radox Feel Radiant shower gel for women 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant shower gel for women 225 ml
Code: 2601329
Code sup.: 795442
EAN: 8720181336188
 
0.81 EUR
3.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Radox Feel Radiant shower gel offers a refreshing and energizing shower experience thanks to the sweet fruity scent of strawberries, raspberries, and berries.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Code: 2501603
Code sup.: 834957
EAN: 8886467061691
 
2.64 EUR
52.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Dry Men – long-lasting roll-on deodorant for freshness and protection all day.
AKCE
Cif Perfect Finish Limescale Cleaner Spray, 435 ml
Cif
Cif Perfect Finish Limescale Cleaner Spray, 435 ml
Code: 2309546
Code sup.: 710024
EAN: 8720181338489
 
2.46 EUR
5.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Cif Perfect Finish Limescale Cleaner Spray is specially designed to remove 100% of stubborn limescale from showers, faucets, tiles, leaving them beautifully shiny.
Signal Toothpaste Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Family Care Cavity Protection, 75 ml
Code: 14018
Code sup.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.05 EUR
14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This is why Signal Cavity Protection toothpaste helps combat the first invisible signs of tooth decay and protects your teeth even between individual cleanings.
AKCE
Radox Men Feel Recovered 2in1 Shower Gel and Shampoo for Men 450 ml
Radox
Radox Men Feel Recovered 2in1 Shower Gel and Shampoo for Men 450 ml
Code: 2601335
Code sup.: 795448
EAN: 8720181587658
 
1.65 EUR
3.67EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Radox Feel Recovered is a shower gel for men with a 2 in 1 function (shower gel + shampoo) that transforms daily hygiene into a refreshing and invigorating ritual.
Coccolino Fresh Sky scented dryer sheets 20 pcs
Coccolino
Coccolino Fresh Sky scented dryer sheets 20 pcs
Code: 1902064
Code sup.: 775428
EAN: 8720181674174
97%
3.69 EUR
0.18EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fragrant dryer sheets with a fresh floral-citrus scent Fresh Sky. They soften laundry, reduce static electricity, and make ironing easier.
Coccolino fabric softener Happy Yellow, 68 washes, 1.7 l
Coccolino
Coccolino fabric softener Happy Yellow, 68 washes, 1.7 l
Code: 2309724
Code sup.: 777226
EAN: 8720181410666
100%
3.52 EUR
2.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Concentrated Coccolino fabric softener with citrus scent, appreciated by consumers who prefer fruity fragrances, sized for 68 washes.
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean Toilet Block Refill, 35 g
Code: 2402871
Code sup.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.59 EUR
16.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block refill for a brilliantly clean toilet with ocean scent.
Domestos Toilet Cleaner 24h Pine Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos Toilet Cleaner 24h Pine Fresh, 750 ml
Code: 01993
Code sup.: 717094
EAN: 5996037079797
96%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The liquid cleaning and disinfecting agent is intended for cleaning and disinfecting heavily soiled areas, particularly where bacteria or mold may be present.
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Code: 2501599
Code sup.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
2.64 EUR
52.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Aloe Fresh – moisturizing roll-on deodorant with aloe vera for long-lasting freshness and protection.
AKCE
Dove Solid Soap Pampering Shea Butter and Vanilla, 90 g
Dove®
Dove Solid Soap Pampering Shea Butter and Vanilla, 90 g
Code: 2206295
Code sup.: 785064
EAN: 8720182262417
 
0.81 EUR
9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy the combination of gentle cleansing ingredients and ¼ moisturizing cream along with the creamy, relaxing scent of shea butter and warm vanilla.
AKCE
Radox Feel Revived Shower Gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived Shower Gel 225 ml
Code: 2601332
Code sup.: 795445
EAN: 8720181336157
 
0.81 EUR
3.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Radox Feel Revived shower gel is an energizing body gel with a pleasant fruity scent of tangerine and apricot, which transforms your daily shower into a revitalizing experience.
AKCE
Radox Feel Invigorated 2in1 shower gel and shampoo for men 400 ml
Radox
Radox Feel Invigorated 2in1 shower gel and shampoo for men 400 ml
Code: 2601337
Code sup.: 795450
EAN: 8720181587634
 
1.58 EUR
3.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Radox Feel Invigorated 2in1 is a practical shower gel and shampoo in one, designed for men who want quick and simple care for their body and hair. It offers a refreshing shower experience due to the combination of minerals and herbs that activate upon contact with te
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.