en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Signal Toothpaste Microgranules, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Microgranules, 75 ml
Code: 14011
Code sup.: 885020
EAN: 5900300045709
100%
2.28 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Signal Micro-Granules toothpaste contains a combination of fine white and green granules for effective plaque removal, even in between teeth.
AKCE
Sunsilk Shampoo Liscio Perfetto for Smooth Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Liscio Perfetto for Smooth Hair, 250 ml
Code: 2501588
Code sup.: 794630
EAN: 8720182541314
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formulation enriched with a magical trio of ingredients: Argan oil, known for providing softness, nourishment, and combating frizz.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Frizzy Hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Frizzy Hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Code: 2501557
Code sup.: 794650
EAN: 8720182540621
 
2.46 EUR
12.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For frizzy and damaged hair!
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.58 EUR
7.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
Domestos 3v1 Power Citrus Toilet Block, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus Toilet Block, 35 g
Code: 02626
Code sup.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
1.05 EUR
26.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet block for a brilliantly clean toilet with a citrus scent.
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Axe®
AXE deodorant Dark Temptation, 150 ml
Code: 51689
Code sup.: 799179
EAN: 8717644685037
100%
2.99 EUR
19.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
AXE Dark Temptation men's deodorant is an enticing chocolate fragrance that enhances your charisma and pleasantly refreshes you throughout the day.
Rexona antiperspirant Blue Poppy and Apple, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Blue Poppy and Apple, 150 ml
Code: 1911607
Code sup.: 837031
EAN: 8717163680537
 
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The women's spray antiperspirant Rexona Blue Poppy & Apple is designed to provide 48 hours of protection against sweating and associated odors, so you feel fresh and protected all day.
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Stay Fresh Marine, 150 ml
Code: 1911604
Code sup.: 835002
EAN: 8710847864919
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona antiperspirant in spray for men with a fresh scent.
Domestos 24h Pine Fresh liquid disinfectant and cleaner 5 l
Domestos
Domestos 24h Pine Fresh liquid disinfectant and cleaner 5 l
Code: 2001938
Code sup.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
9.85 EUR
1.97EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Dove Men+Care Antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Antiperspirant Clean Comfort, 150 ml
Code: 2004044
Code sup.: 837120
EAN: 8720181570445
100%
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This strong antiperspirant spray with a subtle fragrance helps combat sweating and body odors for up to 48 hours.
Rexona Active Shield+Invisible Solid Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Shield+Invisible Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2500313
Code sup.: 834926
EAN: 59004790
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Double protection that won't betray you – the freshness you feel, and the clean clothes you see.
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise Toothpaste, 90 g
Code: 2501605
Code sup.: 884981
EAN: 6902088961409
 
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Closeup Everfresh Menthol Paradise – toothpaste with antibacterial effect and microcrystals for fresh breath and whiter teeth
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh and Power, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Invisible Fresh and Power, 150 ml
Code: 2104411
Code sup.: 835012
EAN: 8720181101939
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sweat protection with Motionsense technology - the more you move, the better it works. Invigorating mint scent with musk. Lasts up to 48 hours.
SAVO Kitchen Disinfectant, 500 ml
Savo®
SAVO Kitchen Disinfectant, 500 ml
Code: 07458
Code sup.: 706531
EAN: 8720182878663
100%
1.90 EUR
3.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Use on countertops, tiles, enameled, glass, plastic, and stainless steel surfaces.
AKCE
SAVO Bathroom Cleaner, 500 ml
Savo®
SAVO Bathroom Cleaner, 500 ml
Code: 2404728
Code sup.: 712221
EAN: 8720182870100
100%
1.90 EUR
3.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Quickly and gently removes water and soap stains and limescale. It gives shine to cleaned surfaces and leaves a pleasant fragrance.
Dove Fresh solid antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Fresh solid antiperspirant 50ml
Code: 2501024
Code sup.: 839037
EAN: 59099666
 
2.28 EUR
45.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Fresh solid antiperspirant is designed for women who seek reliable protection against sweating while also wanting to give their skin gentle care.
Dove Restoring Coconut and Almond Shower Gel, 400 ml
Dove®
Dove Restoring Coconut and Almond Shower Gel, 400 ml
Code: 2502054
Code sup.: 795017
EAN: 8720181222634
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shower gel with coconut oil and almond milk for hydrated, soft, and nourished skin.
AKCE
Sunsilk Shampoo Ricci Da Sogno for Curly Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Ricci Da Sogno for Curly Hair, 250 ml
Code: 2501587
Code sup.: 794631
EAN: 8720182541291
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients: macadamia oil, known for providing nourishment and fighting frizz.
AKCE
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo 2in1 Capelli Sciolti E Fluenti, 250 ml
Code: 2501580
Code sup.: 794640
EAN: 8720182541338
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients. For all hair types!
Dove Original Beauty Cream Bar, 4× 90 g
Dove®
Dove Original Beauty Cream Bar, 4× 90 g
Code: 2206684
Code sup.: 785070
EAN: 8720181481529
100%
3.34 EUR
9.28EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
There’s nothing better than the feeling of silky smooth and soft skin. With the right products, you can enjoy this feeling every day - and you can start right with washing.
AKCE
SAVO WC gel Ocean 700 ml
Savo®
SAVO WC gel Ocean 700 ml
Code: 2305149
Code sup.: 716089
EAN: 8720181293665
100%
1.47 EUR
2.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo liquid disinfecting toilet cleaner with ocean scent will ensure the brilliant shine and cleanliness of your toilet.
Coccolino fabric softener Orange Rush, 68 washes, 1.7 l
Coccolino
Coccolino fabric softener Orange Rush, 68 washes, 1.7 l
Code: 2401467
Code sup.: 777227
EAN: 8720181410659
100%
3.52 EUR
2.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The orange Coccolino Orange Rush brings a gentle scent of ripening orange, creating an atmosphere of sandy beaches, blue skies, and refreshing air.
AKCE
Sunsilk Shampoo Cocco E Aloe Vera for Dry and Brittle Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Cocco E Aloe Vera for Dry and Brittle Hair, 250 ml
Code: 2501585
Code sup.: 794635
EAN: 8720182541277
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shampoo for dry and brittle hair with 93% of natural ingredients! 0% silicones, dyes, mineral oils.
AKCE
SAVO Degreaser Without Chlorine Disinfectant, 750 ml
Savo®
SAVO Degreaser Without Chlorine Disinfectant, 750 ml
Code: 1700344
Code sup.: 706528
EAN: 8710908265488
 
2.81 EUR
4.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The cleaning and disinfecting spray without chlorine easily removes even strong dirt and grease while ensuring the disinfection of cleaned surfaces.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.