en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Domestos WC gel Lime for limescale, 750 ml
Domestos
Domestos WC gel Lime for limescale, 750 ml
Code: 48748
Code sup.: 716022
EAN: 8717644169490
100%
2.11 EUR
2.81EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Zero Lime perfectly cleans your toilet and reliably removes limescale. Domestos Zero Lime effectively kills bacteria in the toilet.
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Quantum Dry, 150 ml
Code: 52201
Code sup.: 835001
EAN: 8717644320426
90%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona antiperspirant in spray for men with notes of citrus fruits, spice, and wood.
Glysolid Hand Cream Classica, tube 100 ml
Glysolid
Glysolid Hand Cream Classica, tube 100 ml
Code: 2501942
Code sup.: 794675
EAN: 8720181399411
 
2.64 EUR
26.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glysolid Hand Cream Classica from Italy is a rich caring hand balm with moisturizing oils and 38% glycerin for an immediate feeling of softness and hydration when your hands are dry and tired.
Dove Advanced Care Pomegranate 50ml
Dove®
Dove Advanced Care Pomegranate 50ml
Code: 2501022
Code sup.: 839033
EAN: 59099642
 
2.81 EUR
56.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Pomegranate is a solid antiperspirant designed for women who seek reliable protection against sweating while also wanting to provide gentle care for their skin.
AKCE
Sunsilk shampoo 2in1 Liscio Perfetto for straight hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk shampoo 2in1 Liscio Perfetto for straight hair, 250 ml
Code: 2501581
Code sup.: 794639
EAN: 8720182541321
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients: Argan oil, known for providing softness, nourishment, and combating frizz.
AKCE
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Smooth Hair Liscio Perfetto, 200 ml
Code: 2501563
Code sup.: 794651
EAN: 8720182543851
 
2.46 EUR
12.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients. For straight hair!
AKCE
Sunsilk Conditioner for Brittle Hair Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk Conditioner for Brittle Hair Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Code: 2501554
Code sup.: 794647
EAN: 8720182540539
 
2.46 EUR
12.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Conditioner for dry and brittle hair with 98% natural origin ingredients! 0% silicones, colorants, mineral oils.
Coccolino Wonder Wash Liquid Laundry Detergent for Quick Washing 37 Loads 1.48L
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Liquid Laundry Detergent for Quick Washing 37 Loads 1.48L
Code: 2501674
Code sup.: 775384
EAN: 8720181676437
 
7.56 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The first laundry gel specially designed for quick washing cycles. Enjoy perfectly clean laundry in just 15 minutes!
Domestos WC Cleaner 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Domestos
Domestos WC Cleaner 24h Atlantic Fresh, 750 ml
Code: 39888
Code sup.: 717090
EAN: 8717163286975
100%
1.76 EUR
2.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid cleaning and disinfecting agent is designed for cleaning and disinfecting heavily soiled areas, especially where bacteria or mold may be present.
Domestos 3v1 Power Pine WC block, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC block, 35 g
Code: 02628
Code sup.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.05 EUR
26.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
WC block for a brilliantly clean toilet with a pine scent.
AKCE
SAVO Universal Disinfectant Spray Lavender, 700 ml
Savo®
SAVO Universal Disinfectant Spray Lavender, 700 ml
Code: 2309654
Code sup.: 700349
EAN: 8720181405839
100%
2.81 EUR
4.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo universal disinfectant spray Lavender is ideal for everyday disinfection and cleaning of all washable surfaces in the home.
Coccolino Fabric Conditioner Silk Lily 68 washes, 1.7 l
Coccolino
Coccolino Fabric Conditioner Silk Lily 68 washes, 1.7 l
Code: 2401468
Code sup.: 777229
EAN: 8720181410642
 
3.52 EUR
2.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The concentrated fabric softener Coccolino Silk Lily was created by Unilever for all lovers of fresh scents. The bear Coccolino brings you a fabric softener with a balanced, rich, and intense fragrance, all in the name of freshness.
AKCE
SAVO Universal Disinfectant Spray, 700 ml
Savo®
SAVO Universal Disinfectant Spray, 700 ml
Code: 2402101
Code sup.: 700390
EAN: 8720181405785
100%
2.81 EUR
4.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disinfectant cleaning spray with a practical sprayer is suitable for home and workplace.
Coccolino Fabric Softener First Bloom 20 doses 460ml
Coccolino
Coccolino Fabric Softener First Bloom 20 doses 460ml
Code: 2500906
Code sup.: 775442
EAN: 8720181680410
 
5.98 EUR
13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Experience up to 10x more fragrant laundry with Coccolino fabric softener. Coccolino fabric softener, First Bloom, will enchant you with the scent of rose petals, lily of the valley, and bergamot.
Rexona Bright Bouquet Solid Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Bright Bouquet Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2501213
Code sup.: 834920
EAN: 59002222
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
With this antiperspirant for women, you will feel great all day long. Experience the floral feminine scent with sparkling notes.
AKCE
Sunsilk shampoo Scintille Di Luce for dull and frizzy hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk shampoo Scintille Di Luce for dull and frizzy hair, 250 ml
Code: 2501589
Code sup.: 794633
EAN: 8720182541352
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The new Active-Fusion formula, enriched with a magical trio of ingredients: jojoba oil, known for nourishing and making hair shiny and silky. Collagen, known to hydrate and add shine, along with pearl proteins. Biotin, important for visibly
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Code: 2501600
Code sup.: 834959
EAN: 8886467061660
 
2.64 EUR
52.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Derma Care – gentle roll-on deodorant with moisturizing care for sensitive underarm skin.
Savo Washing Machine Cleaner, 250 ml
Savo®
Savo Washing Machine Cleaner, 250 ml
Code: 2602245
Code sup.: 712343
EAN: 8710522828243
100%
2.64 EUR
10.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo washing machine cleaner effectively cleans the internal parts of the washing machine, helps remove deposits, and neutralizes unpleasant odors.
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus and Coconut Water deodorant for women 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus and Coconut Water deodorant for women 150 ml
Code: 2602953
Code sup.: 837133
EAN: 8720181819810
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus & Coconut Water is a women's spray deodorant that provides long-lasting protection against body odor and a pleasant feeling of freshness.
Dove Liquid Soap Shea Butter and Vanilla, Refill, 500 ml
Dove®
Dove Liquid Soap Shea Butter and Vanilla, Refill, 500 ml
Code: 77229
Code sup.: 788999
EAN: 8712561023566
97%
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shea butter and vanilla that will transform your daily routine into a pleasure and make your hands' skin silky soft.
Rexona Men Antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men Antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Code: 1900983
Code sup.: 837037
EAN: 8710908760044
 
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The spray offers 48-hour protection with active Motionsens technology, ensuring you feel clean and fresh all day.
Domestos Power Fresh Lime Fresh Toilet Gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Lime Fresh Toilet Gel, 700 ml
Code: 2305900
Code sup.: 717121
EAN: 8720182431219
 
2.11 EUR
3.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective disinfectant toilet gel eliminates 99.99% of bacteria and viruses, removes stubborn dirt and limescale, and leaves the toilet clean and fresh.
SAVO Disinfectant and Floor Cleaner Lavender, 1 l
Savo®
SAVO Disinfectant and Floor Cleaner Lavender, 1 l
Code: 2400154
Code sup.: 700360
EAN: 8720181409035
 
3.16 EUR
3.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SAVO disinfectant and floor cleaner Lavender is a versatile product that is a great solution for effective everyday disinfection while ensuring that your home and family are protected from dirt and harmful pathogens.
Rexona Men Antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Rexona®
Rexona Men Antiperspirant Cobal Dry, 150 ml
Code: 15265
Code sup.: 837025
EAN: 4000388669000
90%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Invigorating mint fragrance with musk. Sweat protection with Motionsense technology – the more you move, the better it works. Lasts up to 48 hours. Alcohol-free.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.