en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Sunsilk Shampoo Aloe Vera, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo Aloe Vera, 250 ml
Code: 2501582
Code sup.: 794636
EAN: 8720182541284
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Shampoo for all hair types with 94% natural ingredients! 0% silicones, dyes, mineral oils.
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant deodorant stick for men 50 ml
Rexona®
Rexona Men Quantum Dry antiperspirant deodorant stick for men 50 ml
Code: 52202
Code sup.: 834998
EAN: 50120772
100%
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona tuhý antiperspirant pro muže s tóny citrusových plodů, koření a dřeva.
Biolit Plus Spray Against Crawling Insects, 400 ml
Biolit
Biolit Plus Spray Against Crawling Insects, 400 ml
Code: 03077
Code sup.: 675180
EAN: 5000204918588
 
4.04 EUR
10.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit against crawling insects, an insecticide that works immediately within seconds and provides long-lasting protection for up to 4 weeks.
AKCE
SAVO Against Mould Bathroom, 500 ml
Savo®
SAVO Against Mould Bathroom, 500 ml
Code: 62643
Code sup.: 627020
EAN: 8594005396746
100%
2.81 EUR
5.62EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effectively removes all types of mould and fungi. Disinfects the surface and beautifully whitens. The product is lightly scented. Suitable for various surfaces: edges of the sink, silicone seals, shower cubicles, areas around the bathtub.
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Code: 02028
Code sup.: 724073
EAN: 8594005390966
98%
21.46 EUR
1.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
An effective agent for disinfecting water (pools, wells) and surfaces. It reliably eliminates bacteria, viruses, algae, and fungi.
Coccolino Summer Bouquet fabric fragrance, 20 doses, 460 ml
Coccolino
Coccolino Summer Bouquet fabric fragrance, 20 doses, 460 ml
Code: 2500918
Code sup.: 775441
EAN: 8720181680427
 
5.98 EUR
13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your laundry a fresh and long-lasting scent of a summer flower garden. Coccolino Summer Bouquet is a fabric fragrance that will scent your clothes with a subtle, pleasantly sweet floral aroma for up to several weeks.
Domestos Toilet and Bathroom Cleaning Foam Spray Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos Toilet and Bathroom Cleaning Foam Spray Power Foam Floral Fresh 435ml
Code: 2500907
Code sup.: 715006
EAN: 8720182796424
 
2.64 EUR
6.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Domestos Power Foam spray offers a more convenient and effective cleaning experience for toilets in a completely new revolutionary form. The specially developed sprayer will free your toilet from viruses and bacteria even in hard-to-reach places.
Dove Advanced Care Original Solid Antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Advanced Care Original Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2501021
Code sup.: 839031
EAN: 59099611
 
2.81 EUR
56.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Original solid antiperspirant is designed for women seeking reliable protection against sweating while also providing gentle care for their skin.
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Code: 2501338
Code sup.: 738037
EAN: 8710447430576
 
2.64 EUR
5.87EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif cleaning cream has the power of bleach and ensures perfect cleaning results. Thanks to its formulation with added bleaching agent, it provides a "triple solution" - more thorough, faster, and brighter cleaning.
AKCE
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk Shampoo with Green Tea and Lemon for Oily Hair, 250 ml
Code: 2501590
Code sup.: 794638
EAN: 8720182541239
 
2.46 EUR
9.84EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
100% organic green tea has antioxidant and strengthening properties, lemon is known for its refreshing and cleansing properties.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Code: 2501598
Code sup.: 834955
EAN: 8886467061714
 
2.64 EUR
52.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on with 48-hour protection against sweating and a fresh scent.
Vaseline Deo Spray Aloe Sensitive, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Aloe Sensitive, 250 ml
Code: 2501592
Code sup.: 834951
EAN: 8886467000799
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay fresh all day with Vaseline.
Coccolino Wonder Wash Odor Protection liquid laundry detergent 37 doses 1.48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Odor Protection liquid laundry detergent 37 doses 1.48l
Code: 2501673
Code sup.: 775386
EAN: 8720181676390
100%
7.56 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The first laundry gel specifically created for quick washing cycles. Enjoy perfectly clean laundry in just 15 minutes!
SAVO Razant Drain Cleaner, 1.2 l
Savo®
SAVO Razant Drain Cleaner, 1.2 l
Code: 2100354
Code sup.: 715061
EAN: 8710522605059
100%
3.69 EUR
3.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaning agent for unblocking drains and removing odors.
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Code: 2105035
 
EAN: 8710604781879
 
2.28 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toothpaste enriched with baking soda, rosemary, and mint. Provides deep cleaning and enhances natural breath freshness.
Dove Solid Soap Original Beauty Cream Bar, 90 g
Dove®
Dove Solid Soap Original Beauty Cream Bar, 90 g
Code: 2205398
Code sup.: 785062
EAN: 8720182264664
100%
1.05 EUR
11.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
There’s nothing better than the feeling of silkily smooth and soft skin. With the right products, you can enjoy this feeling every day – and you can start right at washing.
Dove Advanced Care Pomegranate Antiperspirant Spray 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Pomegranate Antiperspirant Spray 150 ml
Code: 2305680
Code sup.: 835098
EAN: 8720181291814
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Let the Dove Advanced Care Pomegranate Antiperspirant Spray be your everyday companion. It provides you with 72-hour protection against sweat and odor, as well as smooth and hydrated underarms.
Coccolino fabric softener Happy Yellow 39 washes, 975 ml
Coccolino
Coccolino fabric softener Happy Yellow 39 washes, 975 ml
Code: 2309652
Code sup.: 775438
EAN: 8720181410529
 
2.64 EUR
35.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Coccolino fabric softeners will give your laundry a unique fragrance, incredible softness, and freshness. Coccolino fabric softeners are characterized by microencapsulation technology.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Code: 2402878
Code sup.: 835075
EAN: 8720181433597
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove alcohol-free antiperspirant perfectly moisturizes the skin, is very gentle to it, and relieves irritation. The seductive fragrance leaves your armpits with a perfect feeling of freshness all day long.
Biolit Uni against crawling and flying insects spray 300 ml
Biolit
Biolit Uni against crawling and flying insects spray 300 ml
Code: 1701853
Code sup.: 675103
EAN: 5000204918618
100%
3.34 EUR
11.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vysoce účinný univerzální sprej proti mouchám, komárům, švábům, mravencům a jinému létajícímu a lezoucímu hmyzu v domácnostech.
SAVO disinfectant Prim Floral scent, 1.2 l
Savo®
SAVO disinfectant Prim Floral scent, 1.2 l
Code: 2002018
Code sup.: 724078
EAN: 8710522605035
100%
2.11 EUR
1.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaner, suitable for homes with pets. Reliably eliminates 99.9% of bacteria, viruses, yeasts, and molds.
SAVO disinfection Prim Fresh scent, 1.2 l
Savo®
SAVO disinfection Prim Fresh scent, 1.2 l
Code: 2002751
Code sup.: 724077
EAN: 8710522605042
100%
2.11 EUR
1.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cleaner, suitable even for households with pets. Reliably eliminates 99.9% of bacteria, viruses, yeasts, and molds.
Rexona Men Solid Antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Rexona®
Rexona Men Solid Antiperspirant Fresh & Power, 50 ml
Code: 2104573
Code sup.: 834999
EAN: 59085751
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona MEN Fresh & Power is here to support you in every situation. Thanks to the 48-hour protection and advanced technology Motionsense™, it ensures the gradual release of fresh fragrance with movement, so the more active you are, the better it works.
Dove Advanced Care Coconut antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Coconut antiperspirant sprej, 150 ml
Code: 2305689
Code sup.: 835102
EAN: 8720181291487
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover Dove Advanced Care Coconut antiperspirant spray for 72-hour protection and fresh underarms. Women in India have used coconut oil for skin care in their beauty rituals for over 4,000 years.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.