en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Cif Universal Cleaning Spray for Limescale, 750 ml
Cif
Cif Universal Cleaning Spray for Limescale, 750 ml
Code: 2404494
Code sup.: 710029
EAN: 8720182870018
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Thanks to its improved formula, it is not only powerful but also gentle on your home. Its cleaning agent comes from 100% natural sources, ensuring effective removal of limescale without negative impact on surfaces.
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet women's, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Sexy Bouquet women's, 150 ml
Code: 56050
Code sup.: 835015
EAN: 8717644585337
97%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective antiperspirant for everyday protection. Contains Motionsense technology, which gradually releases fragrance, keeping you feeling fresh all day long. Floral scent. 48-hour protection against sweating and odor. Dermatologically tested, alcohol-free.
Cif Cream Lemon Liquid Sand, 250 ml
Cif
Cif Cream Lemon Liquid Sand, 250 ml
Code: 07368
Code sup.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
1.02 EUR
4.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Cream Lemon creamy abrasive cleaning agent with lemon scent. It easily loosens dirt and cleans even seemingly uncleanable areas throughout the house, including modern surfaces.
Dove Uplifting Mango shower gel, 400 ml
Dove®
Dove Uplifting Mango shower gel, 400 ml
Code: 2502055
Code sup.: 797184
EAN: 8720181222719
 
3.69 EUR
9.23EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gentle shower gel with a blend of extracts, extracts, and nature-derived caring oils. It brings the power of nature into your daily shower.
Dove Men+Care Invisible Dry Solid Antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry Solid Antiperspirant 50ml
Code: 2501027
Code sup.: 839022
EAN: 59099734
 
2.28 EUR
45.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Men+Care Invisible Dry is a reliable solid antiperspirant designed specifically for men who expect effective protection and gentle care in one. It offers protection against sweating and body odor.
Dove Solid Antiperspirant Advanced Care Cucumber&Green Tea 50ml
Dove®
Dove Solid Antiperspirant Advanced Care Cucumber&Green Tea 50ml
Code: 2501019
Code sup.: 839032
EAN: 59099574
 
2.81 EUR
56.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Cucumber&Green Tea solid antiperspirant is designed for women looking for reliable protection against sweating while giving their skin gentle care.
Dove Solid Antiperspirant Advanced Care Pear & Aloe Vera 50ml
Dove®
Dove Solid Antiperspirant Advanced Care Pear & Aloe Vera 50ml
Code: 2501034
Code sup.: 839035
EAN: 59099628
 
2.81 EUR
56.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Pear & Aloe Vera is a solid antiperspirant designed for women who seek reliable protection against sweating while also wanting to provide gentle care for their skin.
AKCE
Sunsilk Aloe Vera 1 Minute Wow Mask, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Aloe Vera 1 Minute Wow Mask, 180 ml
Code: 2501573
Code sup.: 794661
EAN: 8720182281661
 
2.81 EUR
15.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for all hair types. 98% ingredients of natural origin. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Deo Spray Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Double Invisible, 250 ml
Code: 2501593
Code sup.: 834949
EAN: 8886467040382
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Deo spray with long-lasting effect.
SAVO Floor and Surface Cleaner with Floral Scent, 750 ml
Savo®
SAVO Floor and Surface Cleaner with Floral Scent, 750 ml
Code: 88638
Code sup.: 700371
EAN: 8710908102059
100%
2.28 EUR
3.04EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo floor and surface cleaner with a pleasant floral scent. Universal cleaning agent for floors and other washable surfaces (e.g. tiles, laminate, plastics, etc.).
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Code: 92277
Code sup.: 835058
EAN: 8720181566714
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Dove Powder Soft antiperspirant spray with the calming scent of baby powder leaves underarm skin soft and dry.
AXE shower gel Ice Chill, 250 ml
Axe®
AXE shower gel Ice Chill, 250 ml
Code: 1902831
Code sup.: 799160
EAN: 8717163648681
 
1.93 EUR
7.72EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Men's shower gel Axe with a refreshing scent of icy menthol and lemon, which lasts for a long time. Long-lasting freshness, so after showering you are ready for the whole day.
Dove Liquid Soap Nourishing Silk, refill, 500 ml
Dove®
Dove Liquid Soap Nourishing Silk, refill, 500 ml
Code: 31117
Code sup.: 789002
EAN: 8717163573792
93%
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This caring liquid soap nourishes your skin with every use, allowing you to enjoy the beautiful feeling of silky soft hands.
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Original, 150 ml
Code: 15201
Code sup.: 835041
EAN: 8000630040843
100%
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay dry all day without compromising the softness of your underarms – choose Dove Original antiperspirant spray.
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Pure, 150 ml
Code: 48071
Code sup.: 837034
EAN: 8712561319171
100%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Women’s antiperspirant with a fruity fragrance and Motionsense™ technology. Does not leave white stains on clothing.
Biolit Plus 007 Wasp and Hornet Spray, 400 ml
Biolit
Biolit Plus 007 Wasp and Hornet Spray, 400 ml
Code: 32813
Code sup.: 675110
EAN: 5000204918649
100%
5.45 EUR
13.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit Plus is a highly effective space and surface spray for protection against wasps. The new applicator allows for a greater dose of active ingredient to be targeted at the insect and also at a greater distance.
AKCE
SAVO WC Cleaner Lemon, 700 ml
Savo®
SAVO WC Cleaner Lemon, 700 ml
Code: 2305150
Code sup.: 716090
EAN: 8720181293672
 
1.47 EUR
2.1EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid disinfecting toilet cleaner with a lemon scent ensures a brilliant shine and cleanliness of the toilet. Eliminates up to 99.9 % of bacteria and viruses, removes stubborn dirt and limescale. The pleasant lemon scent provides long-lasting freshness.
Domestos Power Fresh Spring Fresh Toilet Gel, 700 ml
Domestos
Domestos Power Fresh Spring Fresh Toilet Gel, 700 ml
Code: 2305488
Code sup.: 717123
EAN: 8720181345937
 
2.11 EUR
3.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Effective disinfectant toilet gel eliminates 99.99% of bacteria and viruses, removes stubborn dirt and limescale, leaving the toilet clean and fragrant.
AKCE
Cif Perfect Finish Stainless Steel, 435 ml
Cif
Cif Perfect Finish Stainless Steel, 435 ml
Code: 2305904
Code sup.: 710026
EAN: 8720181338458
80%
2.46 EUR
5.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Stainless Steel cleaning spray removes grease, water stains, and other dirt, ensuring care for the cleaned surfaces.
AKCE
SAVO universal disinfectant spray Orange and Lemongrass, 700 ml
Savo®
SAVO universal disinfectant spray Orange and Lemongrass, 700 ml
Code: 2309653
Code sup.: 700354
EAN: 8720182870094
 
2.81 EUR
4.01EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo universal disinfectant spray Orange is ideal for everyday disinfection and cleaning of all washable surfaces in the home.
AKCE
Savo disinfectant and floor cleaner orange and mint, 1 l
Savo®
Savo disinfectant and floor cleaner orange and mint, 1 l
Code: 2402868
Code sup.: 700362
EAN: 8720181408786
 
2.64 EUR
2.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
A universal product that is a great solution for everyday effective disinfection.
Dove Advanced Care Go Fresh Dragon Fruit & Coconut Cream antiperspirant spray 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dragon Fruit & Coconut Cream antiperspirant spray 150ml
Code: 2501009
Code sup.: 835063
EAN: 8720181565830
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care Dragon Fruit & Coconut Cream Antiperspirant in spray form is the ideal choice for women looking for long-lasting protection against sweating while providing gentle care for underarm skin.
AKCE
Sunsilk mask for shiny hair Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for shiny hair Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501579
Code sup.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
2.81 EUR
15.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The formula with the Shine complex is ideal for dull and damaged hair, eliminating visible damage and providing extra shiny hair without frizz every day.
AKCE
Sunsilk conditioner for curly hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk conditioner for curly hair Ricci Da Sogno, 200 ml
Code: 2501559
Code sup.: 794649
EAN: 8720182540614
 
2.46 EUR
12.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
New Active-Fusion formula enriched with a magical trio of ingredients. For curly hair!
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.