en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
1 Chosen
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Coccolino Liquid Detergent for Colored Laundry 28 Loads 1.12 L
Coccolino
Coccolino Liquid Detergent for Colored Laundry 28 Loads 1.12 L
Code: 2008958
Code sup.: 775398
EAN: 8720181019388
 
4.39 EUR
0.16EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored clothing the care it deserves.
Dove Liquid Soap Care & Protect Refill, 500 ml
Dove®
Dove Liquid Soap Care & Protect Refill, 500 ml
Code: 2104570
Code sup.: 788995
EAN: 8720181054242
 
1.76 EUR
3.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid hand soap that provides the desired antibacterial cleaning while moisturizing and caring for hands.
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant Spray, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant Spray, 150 ml
Code: 2305703
Code sup.: 835069
EAN: 8720181284359
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Men+Care Invisible Dry antiperspirant spray protects your favorite clothing from white and yellow stains.
Rexona Shower Fresh Roll-On Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower Fresh Roll-On Antiperspirant 50ml
Code: 2307822
Code sup.: 837001
EAN: 59099369
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Shower Fresh Roll-On Antiperspirant, 48-hour protection keeps up with you and prevents sweating and odor in all situations.
Coccolino Fabric Softener White 39 Washes, 975 ml
Coccolino
Coccolino Fabric Softener White 39 Washes, 975 ml
Code: 2309722
Code sup.: 775440
EAN: 8720181410536
100%
2.64 EUR
2.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
White Coccolino Sensitive has a hypoallergenic formulation and is intended for people with sensitive skin. Thanks to the concentrated formula, you can enjoy an intense gentle fragrance and freshness even when using a small amount of fabric softener.
AKCE
Cif Universal Cleaning Spray for Grease, 750 ml
Cif
Cif Universal Cleaning Spray for Grease, 750 ml
Code: 2404495
Code sup.: 710028
EAN: 8720182870025
 
2.46 EUR
3.28EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Product Safety Warnings (H-statements)H290: May be corrosive to metals.H301: Toxic if swallowed.H302
AKCE
SAVO universal disinfectant, spray, 500 ml
Savo®
SAVO universal disinfectant, spray, 500 ml
Code: 88071
Code sup.: 700367
EAN: 8710908108419
100%
1.90 EUR
3.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Disinfection of kitchen and bathroom surfaces. Spray onto the surface to be cleaned, let it sit, and wipe with a damp cloth.
Biolit Ant Ant Powder, 250 g
Biolit
Biolit Ant Ant Powder, 250 g
Code: 1901000
Code sup.: 675259
EAN: 5000204088427
100%
3.69 EUR
14.76EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Biolit insect repellent acts very quickly and effectively. Biolit provides long-lasting protection for your home for up to 12 weeks.
Rexona Aloe Vera Roll-On Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Aloe Vera Roll-On Antiperspirant 50ml
Code: 2500850
Code sup.: 837003
EAN: 59099260
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rexona Roll-On Antiperspirant Aloe Vera reliably protects you against sweat and unpleasant odor for up to 48 hours.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Code: 2501011
Code sup.: 834910
EAN: 8720181566707
 
2.11 EUR
14.07EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Fresh Care is a reliable helper for everyday protection against sweating and unpleasant odors. Its formulation combines effective protection with gentle care for the underarm skin.
AKCE
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk Smooth Hair Mask Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501578
Code sup.: 794655
EAN: 8717163720165
 
2.81 EUR
15.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For straight hair, frizz-free. With argan oil.
AKCE
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk mask for dry hair Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501577
Code sup.: 794658
EAN: 8000770400255
 
2.81 EUR
15.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ideal for dry and tired hair! The formula with avocado oil and Aloe Vera is perfect for dry and tired hair.
AKCE
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Code: 2501574
Code sup.: 794659
EAN: 8710522868683
 
2.81 EUR
15.61EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensive treatment for fragile hair, strength against breakage with 98% natural origin ingredients. 0% silicones, dyes, mineral oils.
Vaseline Deo Spray Men Double Invisible, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo Spray Men Double Invisible, 250 ml
Code: 2501595
Code sup.: 834953
EAN: 8886467040368
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pleasant deodorant for long-lasting freshness.
Domestos Power 5 Magnolia WC block 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC block 3 x 50g
Code: 2501660
Code sup.: 719126
EAN: 8720182903877
 
2.99 EUR
19.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Domestos Power 5 for hygienic cleanliness of your toilet with a long-lasting fresh magnolia fragrance.
Dove Hydrate shower gel, 720 ml
Dove®
Dove Hydrate shower gel, 720 ml
Code: 2600951
Code sup.: 797409
EAN: 8720181466465
 
3.69 EUR
5.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Hydrate shower gel 720 ml gently cleanses, intensely hydrates the skin, and leaves it soft after the first use.
SAVO Color Washing Gel 100 Washes, 5 L
Savo®
SAVO Color Washing Gel 100 Washes, 5 L
Code: 2601516
Code sup.: 724126
EAN: 8720181267178
 
19.53 EUR
0.2EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Color Washing Gel effectively removes stubborn stains and odors. It leaves laundry hygienically clean with a scent of lavender, green apple, and orange.
Savo Universal Laundry Powder 65 washes, 4.55kg
Savo®
Savo Universal Laundry Powder 65 washes, 4.55kg
Code: 2601522
Code sup.: 724104
EAN: 8720181605192
 
18.65 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Savo Universal Laundry Powder is designed for laundry.
Rexona antiperspirant Invisible on Black + White Clothes, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible on Black + White Clothes, 150 ml
Code: 77395
Code sup.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
2.46 EUR
16.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
An effective antiperspirant that reliably fights against yellow stains on white and black clothing. It contains Motionsense technology, which gradually releases fragrance, keeping you fresh throughout the day. Fresh and light scent.
Biolit electric mosquito repellent with dry refills 10 pads, 7.4 g
Biolit
Biolit electric mosquito repellent with dry refills 10 pads, 7.4 g
Code: 85250
Code sup.: 675261
EAN: 5000204357974
100%
5.10 EUR
0.51EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Biolit electric repellent with dry refills is an effective means against mosquitoes that ensures you a peaceful sleep and protection at home and at the cottage.
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Signal
Signal Toothpaste Nature Elements Integral 8 Coco White, 75 ml
Code: 2208093
Code sup.: 885007
EAN: 8710447328095
100%
2.28 EUR
30.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The new Signal Long Active Nature toothpastes provide comprehensive protection inspired by nature. The gentle formula combines natural coconut extract with mineral zinc, which is known for its antibacterial power.
Rexona Biorythm Roll-On Antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Biorythm Roll-On Antiperspirant 50ml
Code: 2307823
Code sup.: 837002
EAN: 59099284
 
2.46 EUR
49.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Stay confident all day long with the protection provided by Rexona Biorythm antiperspirant.
AKCE
Cif Spray UNI for Windows and Glass, 500 ml
Cif
Cif Spray UNI for Windows and Glass, 500 ml
Code: 2402456
Code sup.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
1.65 EUR
3.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cif Windows & Glass cleaning spray is gentle on your home.
Dove Advanced Care Peach & White Blossom Antiperspirant Spray, 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Peach & White Blossom Antiperspirant Spray, 150 ml
Code: 2402877
Code sup.: 835053
EAN: 8720181443572
 
2.81 EUR
18.73EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dove Advanced Care antiperspirant spray helps protect against sweating and leaves a fresh scent.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.