en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Sokrates Movipur Brilant Mat parquet varnish for floors, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Mat parquet varnish for floors, 2 kg
Code: 2504300
Code sup.: 388247
EAN: 8594040504786
 
28.35 EUR
14.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Polyurethane varnish for wooden parquet, wooden floors, interior wall cladding, ceilings, toys, and furniture. It creates perfect surfaces with a silky gloss, tough and elastic.
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Code: 2601726
Code sup.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and perfectly glossy lips in an instant. Try the essence what the fake! 100 Sheer
Essence Concealer Camouflage + Matte 170, 8 ml
Essence
Essence Concealer Camouflage + Matte 170, 8 ml
Code: 2601856
Code sup.: ES518347
EAN: 4059729518347
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Achieve perfectly even skin with the essence CAMOUFLAGE+ MATTE 170 concealer. This highly covering c
Essence Hydrating Makeup Silky BLUR 178, 30 ml
Essence
Essence Hydrating Makeup Silky BLUR 178, 30 ml
Code: 2601920
Code sup.: ES583970
EAN: 4059729583970
 
4.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even appearance with essence hydrating long-lasting makeup Silky BLUR 178
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.57 EUR
9.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.13 EUR
8.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Essence
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Code: 2602849
Code sup.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
3.15 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh look to your skin with essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima from th
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Lemongrass & Oil shower gel, 250 ml
Code: 48850
Code sup.: 795150
EAN: 9005800222967
100%
3 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy softness, hydration, and invigorating freshness with every shower. Fall in love with the summer novelty with the scent of lemongrass - NIVEA Refreshing Shower Gel Love Outdoors.
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior filler, 1.8 kg
Code: 2503691
Code sup.: 517165
EAN: 8594035632012
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is intended for surface treatments of walls and ceilings in interiors. It is ready to use immediately. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 2, interior plastering compound, 9 kg
Code: 2503693
Code sup.: 517167
EAN: 8594035632036
 
10.89 EUR
1.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Devoskyt
Devoskyt Roughness 1, Interior Filler, 5 kg
Code: 2503376
Code sup.: 517158
EAN: 8594035631022
 
6.68 EUR
1.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishes of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Fruit Jelly Red, 10 g
Code: 2600585
Code sup.: 934979
EAN: 8595072600033
 
0.46 EUR
46EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
An indispensable aid for fresh fruit cakes that is enough for 250 ml of liquid.
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Essence
Essence Mousse Blush Soft Touch 10 Cozy Clay, 5 g
Code: 2601927
Code sup.: ES516893
EAN: 4059729516893
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a subtle, natural hint of color to your makeup with essence Soft Touch Mousse Blush 10 Cozy Clay
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Uniflex®
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Code: 2507872
Code sup.: 511337
EAN: 8591235100846
 
4.17 EUR
5.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Professional solution for perfect joints.
truckFree
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
Code: 2503434
Code sup.: 355408
EAN: 8590892113633
 
54.98 EUR
11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, concrete paving stones. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
Code: 2502791
Code sup.: 355406
EAN: 8590892112575
 
100.94 EUR
10.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for the surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, and concrete paving. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Code: 2601664
Code sup.: 388164
EAN: 8591235106237
 
4.81 EUR
16.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based acrylic clear varnish intended for interior coating of hard and soft wood, furniture parts, wooden and cork coverings, plywood, etc.
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Essence
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Code: 2601844
Code sup.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a bold and elegant look with the essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsionista li
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.