en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Het
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Code: 2502820
Code sup.: 430304
EAN: 8594002536206
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersions and classic coatings or for direct application.
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
Code: 2503528
Code sup.: 416132
EAN: 8591235031485
 
75.68 EUR
3.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Grain size 1.5 mm.
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Code: 2601698
Code sup.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and playful gel nail look in an instant. Try the essence 07 FAIRY FLOSS nail polish and giv
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Code: 2601727
Code sup.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in no time. Try the lip gloss essence what the fake! 1
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Code: 48908
Code sup.: 870162
EAN: 3600540633064
 
3.71 EUR
92.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair while coloring. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Code: 2501896
Code sup.: 356439
EAN: 8591235039832
 
7.39 EUR
10.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for internal and external coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and resists weather influences.
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Code: 2503959
Code sup.: 356512
EAN: 8591235011449
 
50.38 EUR
10.08EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Code: 2503237
Code sup.: 356424
EAN: 8591235010657
 
7.25 EUR
10.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal coating enamel for indoor and outdoor applications on wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Code: 2503239
Code sup.: 356436
EAN: 8591235010725
 
7.25 EUR
10.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Code: 2503236
Code sup.: 356418
EAN: 8591235010329
 
6.54 EUR
9.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for both interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Code: 2503256
Code sup.: 356564
EAN: 8591235011753
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Code: 2503257
Code sup.: 356576
EAN: 8591235011517
 
10.43 EUR
14.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It has excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless matte, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless matte, 400 ml
Code: 2503463
Code sup.: 127094
EAN: 4009506070032
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-glossy, or matte finish, and enhances the durability of covering paints.
Het Brillant Q sand-filled roller structure, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Het
Het Brillant Q sand-filled roller structure, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Code: 2504307
Code sup.: 400533
EAN: 8594158025210
 
15.52 EUR
3.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For coatings on plasters, masonry, drywall, fiberboard, chipboard and wood fiber boards, concrete panels and monoliths, smooth wallpapers designed for this purpose, etc.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0565 dark green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0565 dark green, 700 g
Code: 2503242
Code sup.: 356454
EAN: 8591235011289
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Code: 2601734
Code sup.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in an instant. Try the lip gloss essence what the fake
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Code: 2601950
Code sup.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a delicate and modern look with the essence gel nail polish 29 GRAPE TO SEE YOU in a
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 700 g
Code: 2503234
Code sup.: 356400
EAN: 8591235010251
 
7.04 EUR
10.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Paint for Wood and Metal 0530 Green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Paint for Wood and Metal 0530 Green, 700 g
Code: 2503241
Code sup.: 356448
EAN: 8591235011210
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Code: 2502888
Code sup.: 512302
EAN: 8594007010510
 
10.43 EUR
20.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevenness. Intended for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
AKCE
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Code: 2500585
Code sup.: 388585
EAN: 8591235058000
 
7.74 EUR
12.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based varnish with decorative appearance and excellent flow properties. It is used for coating both hard and soft woods, furniture parts, wooden paneling, plywood, etc. in interiors.
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Paramo
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Code: 2503084
Code sup.: 300008
EAN: 8595050313191
 
23.30 EUR
6.66EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It serves as a primer for asphalt insulation coverings and insulations; when used alone, it is not directly resistant to weather and moisture, penetrates deeply into the substrate, ensures a firm connection with other layers, and can be used on concrete, metal, and masonry.
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Het
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Code: 2502825
Code sup.: 430312
EAN: 8594002536602
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings, or for direct application.
Soudal wood putty, white, 250 g
Soudal
Soudal wood putty, white, 250 g
Code: 2503633
Code sup.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.55 EUR
6.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood putty is suitable for leveling wooden, particle board, cement board, and other absorbent substrates.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.