en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Code: 2601710
Code sup.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant manicure with gel effect in just a few minutes. Try the essence 18 WHAT'S POPPIN polish an
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Code: 2601707
Code sup.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and radiant nails with a gel effect in no time. Try the polish essence 41 HELLO YELLOW and gi
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Code: 2601714
Code sup.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant and perfectly groomed manicure in just a few minutes. Try the essence 23 PINKTASTIC nail p
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Code: 2601709
Code sup.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and energetic gel look for your nails in no time. Try the nail polish essence 15 ORANGE U CUTE
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Code: 48908
Code sup.: 870162
EAN: 3600540633064
 
3.70 EUR
92.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair while coloring. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Code: 2503959
Code sup.: 356512
EAN: 8591235011449
 
50.25 EUR
10.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Code: 2503237
Code sup.: 356424
EAN: 8591235010657
 
7.23 EUR
10.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal coating enamel for indoor and outdoor applications on wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Code: 2503239
Code sup.: 356436
EAN: 8591235010725
 
7.23 EUR
10.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Code: 2503236
Code sup.: 356418
EAN: 8591235010329
 
6.52 EUR
9.31EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for both interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Code: 2503256
Code sup.: 356564
EAN: 8591235011753
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Code: 2501896
Code sup.: 356439
EAN: 8591235039832
 
7.37 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for internal and external coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and resists weather influences.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Code: 2503257
Code sup.: 356576
EAN: 8591235011517
 
10.40 EUR
14.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It has excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless matte, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless matte, 400 ml
Code: 2503463
Code sup.: 127094
EAN: 4009506070032
 
4.41 EUR
11.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-glossy, or matte finish, and enhances the durability of covering paints.
Het Brillant Q sand-filled roller structure, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Het
Het Brillant Q sand-filled roller structure, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Code: 2504307
Code sup.: 400533
EAN: 8594158025210
 
15.48 EUR
3.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For coatings on plasters, masonry, drywall, fiberboard, chipboard and wood fiber boards, concrete panels and monoliths, smooth wallpapers designed for this purpose, etc.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0565 dark green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0565 dark green, 700 g
Code: 2503242
Code sup.: 356454
EAN: 8591235011289
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 700 g
Code: 2503234
Code sup.: 356400
EAN: 8591235010251
 
7.02 EUR
10.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Paint for Wood and Metal 0530 Green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Paint for Wood and Metal 0530 Green, 700 g
Code: 2503241
Code sup.: 356448
EAN: 8591235011210
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Code: 2601734
Code sup.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
3.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in an instant. Try the lip gloss essence what the fake
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Code: 2601950
Code sup.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a delicate and modern look with the essence gel nail polish 29 GRAPE TO SEE YOU in a
Lukofob 39 hydrophobic coating, 1 l
Lukofob
Lukofob 39 hydrophobic coating, 1 l
Code: 2503372
Code sup.: 475198
EAN: 8594019562601
 
18.16 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Silicone concentrate of methylsilanolate for hydrophobization of most light mineral well-absorbing surfaces (plasters, concrete, bricks, sandstone, limestone).
Essence Gel Nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Code: 2601700
Code sup.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and timeless nail appearance with a gel effect in an instant. Try the nail polish essence 37
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Code: 2601704
Code sup.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and perfectly shiny gel-like nail appearance in an instant. Try the polish essence 08 THE FI
Het Hetcolor painting tinting color, 0450 blue, 350 g
Het
Het Hetcolor painting tinting color, 0450 blue, 350 g
Code: 2503506
Code sup.: 430393
EAN: 8594002531737
 
2.99 EUR
8.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting color - for tinting facade and interior dispersion as well as classical coatings or for direct application.
Brunox Epoxy, rust converter, for repairing rusty spots, 250 ml
Brunox
Brunox Epoxy, rust converter, for repairing rusty spots, 250 ml
Code: 2504879
Code sup.: 485228
EAN: 7610567930059
 
15.48 EUR
61.92EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used as a restorative agent or epoxy primer for the industrial production of structures, machines, vehicles, etc.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.