en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Code: 2601705
Code sup.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Radiant and elegant manicure with a gel effect in an instant. Try the polish essence 10 ROSY & COZY
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Code: 48908
Code sup.: 870162
EAN: 3600540633064
 
3.70 EUR
92.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair while coloring. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0820 red, 700 g
Code: 2503257
Code sup.: 356576
EAN: 8591235011517
 
10.40 EUR
14.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It has excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless matte, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless matte, 400 ml
Code: 2503463
Code sup.: 127094
EAN: 4009506070032
 
4.41 EUR
11.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-glossy, or matte finish, and enhances the durability of covering paints.
Het Brillant Q sand-filled roller structure, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Het
Het Brillant Q sand-filled roller structure, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Code: 2504307
Code sup.: 400533
EAN: 8594158025210
 
15.48 EUR
3.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For coatings on plasters, masonry, drywall, fiberboard, chipboard and wood fiber boards, concrete panels and monoliths, smooth wallpapers designed for this purpose, etc.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0565 dark green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0565 dark green, 700 g
Code: 2503242
Code sup.: 356454
EAN: 8591235011289
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Code: 2503959
Code sup.: 356512
EAN: 8591235011449
 
50.25 EUR
10.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Code: 2503237
Code sup.: 356424
EAN: 8591235010657
 
7.23 EUR
10.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal coating enamel for indoor and outdoor applications on wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Code: 2503239
Code sup.: 356436
EAN: 8591235010725
 
7.23 EUR
10.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Mat V2066 paint for wood and metal 0199 black, 700 g
Code: 2503236
Code sup.: 356418
EAN: 8591235010329
 
6.52 EUR
9.31EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for both interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0603 ivory, 700 g
Code: 2503256
Code sup.: 356564
EAN: 8591235011753
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Code: 2501896
Code sup.: 356439
EAN: 8591235039832
 
7.37 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for internal and external coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and resists weather influences.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 700 g
Code: 2503234
Code sup.: 356400
EAN: 8591235010251
 
7.02 EUR
10.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Paint for Wood and Metal 0530 Green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Paint for Wood and Metal 0530 Green, 700 g
Code: 2503241
Code sup.: 356448
EAN: 8591235011210
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 103 Bare But Better, 4 ml
Code: 2601734
Code sup.: ES585158
EAN: 4059729585158
 
3.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in an instant. Try the lip gloss essence what the fake
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Code: 2601950
Code sup.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your nails a delicate and modern look with the essence gel nail polish 29 GRAPE TO SEE YOU in a
Lazurol Alcohol Stain, Light Mahogany, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Light Mahogany, 500 ml
Code: 2504275
Code sup.: 330012
EAN: 8591235043105
 
3.84 EUR
7.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g. concrete, bricks). It highlights the structure of the wood, penetrating deeply into the substrate.
Lazurol Alcohol Stain, Light Walnut, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Light Walnut, 500 ml
Code: 2504277
Code sup.: 330014
EAN: 8591235043129
 
3.84 EUR
7.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It enhances the structure of the wood, penetrating deeply into the substrate.
Essence Gel Nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Code: 2601712
Code sup.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and radiant gel-like appearance of nails in a few minutes. Try the nail polish essence 22 PI
Novinky
Coach Men Pure Platinum perfume for men 40 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 40 ml
Code: 2603407
Code sup.: CC025A03
EAN: 3386460171106
 
43.69 EUR
1 092.25EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men's perfume inspir
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Polykar
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Code: 2503503
Code sup.: 512310
EAN: 8594007010282
 
7.23 EUR
36.15EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. For common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sanding properties, easy to apply, pore-free, also usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Polykar
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Code: 2502891
Code sup.: 512316
EAN: 8594007010220
 
28.88 EUR
14.44EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. Suitable for standard substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sandability, easy to apply, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Brodisan Blue PE granules for rodent control, 150 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PE granules for rodent control, 150 g
Code: 1900381
Code sup.: 678165
EAN: 8594015800103
 
1.72 EUR
11.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticidal preparation in the form of granules for use indoors and in the vicinity of buildings to regulate the occurrence of rats.
Lazurol Alcohol Stain, Brown Mahogany, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Brown Mahogany, 500 ml
Code: 2504270
Code sup.: 330007
EAN: 8591235043051
 
3.84 EUR
7.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It highlights the structure of the wood, penetrating deep into the substrate.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.