en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Het Hetcolor Toning Paint, 0770 Pastel Orange, 350 g
Het
Het Hetcolor Toning Paint, 0770 Pastel Orange, 350 g
Code: 2503510
Code sup.: 430397
EAN: 8594002531775
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic toning paint - for coloring facade and interior dispersion as well as classic coatings or for direct application.
got2b hair spray Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b hair spray Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Code: 2506599
Code sup.: 981398
EAN: 9000101290875
 
6.54 EUR
21.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Got2b Glued Blasting Freeze hair spray - for an extremely durable look for up to 72h. It is used as a spray, holds like glue! The Glued hair spray freezes bold hairstyles until the next wash.
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 1 kg
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 1 kg
Code: 2503548
Code sup.: 512304
EAN: 8594007010572
 
14.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevennesses. Suitable for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, usable for leveling unevennesses of wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 03 Icing On The Cake, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 03 Icing On The Cake, 8 ml
Code: 2601693
Code sup.: ES585431
EAN: 4059729585431
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect manicure with a gel effect in just a few minutes. Discover the magic of perfectly groomed na
Essence Gel Nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Code: 2601696
Code sup.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate beauty and perfectly manicured nails in an instant. Try the essence 05 SUGAR BLUSH polish a
Lukofob 39 hydrophobic coating, 1 l
Lukofob
Lukofob 39 hydrophobic coating, 1 l
Code: 2503372
Code sup.: 475198
EAN: 8594019562601
 
18.21 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Silicone concentrate of methylsilanolate for hydrophobization of most light mineral well-absorbing surfaces (plasters, concrete, bricks, sandstone, limestone).
Essence Gel Nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Code: 2601700
Code sup.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and timeless nail appearance with a gel effect in an instant. Try the nail polish essence 37
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Code: 2601704
Code sup.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Elegant and perfectly shiny gel-like nail appearance in an instant. Try the polish essence 08 THE FI
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Polykar
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Code: 2502891
Code sup.: 512316
EAN: 8594007010220
 
28.96 EUR
14.48EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. Suitable for standard substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sandability, easy to apply, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Polykar
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Code: 2503503
Code sup.: 512310
EAN: 8594007010282
 
7.25 EUR
36.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. For common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sanding properties, easy to apply, pore-free, also usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Detecha Ekoban wood and concrete paint, gray, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban wood and concrete paint, gray, 5 kg
Code: 2502717
Code sup.: 301474
EAN: 8595002300798
 
34.26 EUR
6.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable paint for concrete and other absorbent materials with mild mechanical stress. The coating is flexible with very good adhesion to the substrate.
Polykar Super two-component polyester filler, 500 g
Polykar
Polykar Super two-component polyester filler, 500 g
Code: 2502890
Code sup.: 512312
EAN: 8594007010213
 
10.43 EUR
20.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized irregularities. Suitable for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sanding properties, easy to apply, pore-free, and can also be used for leveling irregularities in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Apeko
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Code: 2501487
Code sup.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.55 EUR
11.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For households, schools, offices, modeling, home workshops. Universal dispersion adhesive for wood that glues paper, wood, cork, leather, fiberboard materials, and other absorbent materials.
Ceys Kontaktceys contact adhesive transparent, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys contact adhesive transparent, 30 ml
Code: 2503327
Code sup.: 502994
EAN: 8411519231038
 
2.68 EUR
89.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contact adhesive that is transparent once dried. Can be used among other things for gluing mirrors, foam polystyrene, and generally foam materials, without damaging surfaces. The bonds are durable, flexible, and long-lasting.
Brodisan Blue PE granules for rodent control bag, 150 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PE granules for rodent control bag, 150 g
Code: 2502275
Code sup.: 678163
EAN: 8594015800165
 
1.48 EUR
9.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide in the form of granules for use inside and near buildings to control the presence of rats.
Het Brillant R wood fiber-filled structural paint according to the roller, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Het
Het Brillant R wood fiber-filled structural paint according to the roller, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Code: 2504308
Code sup.: 400537
EAN: 8594158025203
 
15.52 EUR
3.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint filled with wood fibers designed for structural coatings of walls, lime, lime-cement, gypsum-lime and gypsum plasters, drywall, fibrous gypsum and wood-fiber boards, concrete panels, and monoliths, etc.
CL Cosmoslac decorative acrylic spray R307 silver 400 ml
CL Cosmos lac
CL Cosmoslac decorative acrylic spray R307 silver 400 ml
Code: 2508489
Code sup.: 103187
EAN: 5201569143077
 
4.07 EUR
10.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The decorative acrylic spray Cosmoslac R307 in silver shade is designed for quick and professional surface finishes with an elegant metallic effect.
Soudal neutral sanitary silicone, transparent, 280 ml
Soudal
Soudal neutral sanitary silicone, transparent, 280 ml
Code: 2502926
Code sup.: 519173
EAN: 5411183030084
 
5.48 EUR
19.57EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Clear neutral silicone sealant with no acetic odor for sealing joints in environments with high humidity or sanitary rooms.
Lazurol Spirit Stain, Dark Oak, 500 ml
Lazurol
Lazurol Spirit Stain, Dark Oak, 500 ml
Code: 2504269
Code sup.: 330006
EAN: 8591235043044
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Spirit Stain is a color concentrate based on spirits. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It enhances the structure of the wood and penetrates deeply into the substrate.
AKCE
Sokrates Colour semi-gloss universal top coat for wood and metal, 0100 white, 0.7 kg
Sokrates
Sokrates Colour semi-gloss universal top coat for wood and metal, 0100 white, 0.7 kg
Code: 2503126
Code sup.: 356200
EAN: 8594040502492
 
8.49 EUR
12.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For outdoor and indoor coatings of wooden, mineral, and metal substrates such as sheet metal roofs, gutter downspouts, and building cladding, as well as steel structures, metal fences, and hot water pipes, in the exterior protected with a basic anti-corrosion primer.
AKCE
Primacol Decorative Decobase washable paint, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase washable paint, D21 Plum, 1 l
Code: 2600342
Code sup.: 404013
EAN: 5906725258298
 
3.96 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable matte latex emulsion paint for walls and ceilings in interiors.
Essence Gel Nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Code: 2601701
Code sup.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and elegant gel-like finish for your nails in an instant. Try the essence 43 SWEET 'N' SATI
Essence Gel Nail Polish 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 19 Flirt Alert, 8 ml
Code: 2601711
Code sup.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Charming gel-like nail appearance in just a few minutes. Try the polish essence 19 FLIRT ALERT and g
Novinky
truckFree
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
Code: 2603406
Code sup.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
79.87 EUR
1 331.17EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men’s perfume inspir
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.