en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Durex Play 2 in 1 aloe vera massage gel, 200 ml
Durex®
Durex Play 2 in 1 aloe vera massage gel, 200 ml
Code: 50352
Code sup.: 926069
EAN: 5997321773612
96%
6.71 EUR
33.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Enjoy a massage gel with extracts of aloe vera. A gentle massage gel that can also be used as a lubricating gel. It is sensitive enough for any use.
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Hartmann Bel®
Bel premium cotton swabs without plastic with Aloe and B5, 160 pcs
Code: 2400925
Code sup.: 904011
EAN: 4046871011000
 
1.41 EUR
0.01EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Bel premium cotton swabs clean and also care for your ear canals thanks to the added ingredients – aloe vera extract and Provitamin B5. And they now contain no plastics.
Spokar Evo Profi Square Painting Brush, 180 × 80 mm
Spokar®
Spokar Evo Profi Square Painting Brush, 180 × 80 mm
Code: 2504946
Code sup.: 531226
EAN: 8593534610729
 
23.30 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The synthetic fibers EVO that this brush is equipped with are hollow, conical along the entire length and have very finely split tips. For quality application of all types of painting colors and primers.
Carin Ultra Wings Aloe Vera Pads with Wings, 9 Pieces
Fide, Carin
Carin Ultra Wings Aloe Vera Pads with Wings, 9 Pieces
Code: 48530
Code sup.: 916100
EAN: 8594004300959
100%
0.88 EUR
0.1EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Carin Ultra Wings pads are thin individually packaged scented pads with wings featuring the popular aloe vera fragrance. They have a fresh and safe cotton surface.
Lilien Liquid Soap - Aloe Vera 5000 ml
Lilien
Lilien Liquid Soap - Aloe Vera 5000 ml
Code: 2508873
Code sup.: 787117
EAN: 8596048012959
 
5.30 EUR
1.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lilien liquid soap Aloe Vera gently cleanses the skin, hydrates it, and leaves a fresh feeling after each wash.
AKCE
Felix Sensations pouches for cats delicious selection in sauce, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations pouches for cats delicious selection in sauce, 12× 85 g
Code: 2505512
Code sup.: 976434
EAN: 7613039777008
 
5.34 EUR
5.24EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pouch for cats of all breeds with normal activity, beef, lamb, turkey, and duck flavor, fat 2.5%.
AKCE
Dr. Beckmann Stain Devil for oil, grease, sauces, ketchup, 50 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Stain Devil for oil, grease, sauces, ketchup, 50 ml
Code: 2600875
Code sup.: 950076
EAN: 4008455008820
 
3.25 EUR
65EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Their special formulation removes various types of stains based on their origin (protein, oily, protein-based stains…). This guarantees maximum effectiveness.
Het Hetline San Active antifungal paint, 7 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 7 kg
Code: 2504310
Code sup.: 610080
EAN: 8594158029188
 
24.01 EUR
3.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, e.g., bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
Het Hetline San Active antifungal paint, 1.5 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 1.5 kg
Code: 2504309
Code sup.: 610078
EAN: 8594158029171
 
5.41 EUR
3.61EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, such as bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
AKCE
Het Hetline San Active antifungal paint, 15 kg
Het
Het Hetline San Active antifungal paint, 15 kg
Code: 2504311
Code sup.: 610082
EAN: 8594158029195
 
43.63 EUR
2.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Interior paint treated with a biocidal agent against mold is recommended for rooms with higher humidity and poor ventilation, such as bathrooms, basements, etc., where there is a higher risk of mold formation.
AKCE
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost texturizing hair spray 150 ml
Code: 2508193
Code sup.: 862072
EAN: 9000101744408
 
3.89 EUR
19.45EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The texturizing spray with aloe vera and niacinamide provides natural volume, texture, and supports natural waves.
Mitia Apple & Aloe Liquid Soap, Refill, 1L
Tomil® Mitia
Mitia Apple & Aloe Liquid Soap, Refill, 1L
Code: 47724
Code sup.: 9031
EAN: 8595025810458
90%
1.76 EUR
1.76EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Its gentle formula combined with glycerin and Aloe Vera extracts with soothing and regenerating effects helps to keep the skin soft and supple.
Pronto Aloe Vera expert care wood cleaner, 500 ml
Pronto®
Pronto Aloe Vera expert care wood cleaner, 500 ml
Code: 74721
Code sup.: 708024
EAN: 5000204826166
100%
5.83 EUR
11.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Removes all dust allergens including those from pets.
Dettol Gentle Aloe Touchless Soap Dispenser and Refill, 250 ml
Dettol
Dettol Gentle Aloe Touchless Soap Dispenser and Refill, 250 ml
Code: 70677
Code sup.: 787314
EAN: 5997321780351
 
12.37 EUR
49.48EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dettol touchless soap dispenser automatically detects your hands and dispenses the needed amount of soap, which removes bacteria and leaves your skin soft.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera Dishwashing Liquid, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera Dishwashing Liquid, 750 ml
Code: 2403209
Code sup.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
2.12 EUR
2.83EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Pur Secrets of Care stands out with its gentle formulation and neutral pH while having strong grease-cutting capabilities.
Herbavera Lactagel with Aloe Vera gel for intimate hygiene, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel with Aloe Vera gel for intimate hygiene, 250 ml
Code: 2504755
Code sup.: 800106
EAN: 8594009478660
 
2.47 EUR
9.88EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Herbavera gel for intimate hygiene with lactic acid and aloe vera.
AKCE
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Palmolive
Palmolive Hygiene + Aloe Solid Toilet Soap 90 g
Code: 2600947
Code sup.: 785153
EAN: 8718951392458
 
0.70 EUR
7.78EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Palmolive Hygiene Plus Aloe is a solid soap for all skin types that provides gentle and thorough cleanliness. Thanks to the natural ingredients it contains, such as aloe vera, it refreshes your skin and leaves it feeling soft.
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera Moisturizing Hand Cream 100 ml
Code: 2505661
Code sup.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
1.06 EUR
10.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The moisturizing hand cream with aloe vera extract and allantoin is designed for caring for strained skin on the hands. The cream softens, moisturizes, and supports skin regeneration. Its lightweight formula absorbs quickly and does not leave a greasy film.
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Zenit Real
Real Fine Green Tea & Aloe Universal Cleaning Agent, 600 g
Code: 07539
Code sup.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
1.76 EUR
2.93EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Cleaning cream with colored active particles against grease and dirt.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0025 sipo, 750 ml
Code: 2500603
Code sup.: 248759
EAN: 8595073020274
 
7.88 EUR
10.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining of soft and hardwood exposed to weather conditions and for indoor coatings. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0025 sipo, 4 l
Code: 2503065
Code sup.: 248766
EAN: 8595073019407
 
36.24 EUR
9.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining of soft and hardwood exposed to weather conditions as well as for indoor applications. It protects the wood against the effects of UV radiation. It contains natural oil.
AKCE
Frosch Aloe Vera Dishwashing Liquid, Cleaner, Eco-friendly, 750 ml
Frosch®
Frosch Aloe Vera Dishwashing Liquid, Cleaner, Eco-friendly, 750 ml
Code: 42453
Code sup.: 735150
EAN: 4009175165213
88%
2.29 EUR
3.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Aloe Vera dishwashing liquid contains natural extracts from aloe vera leaves, which care for the skin and maintain its moisture balance.
AKCE
RYOR Hydrating Cream with Aloe Vera and Hyaluronic Acid, 50 ml
Ryor
RYOR Hydrating Cream with Aloe Vera and Hyaluronic Acid, 50 ml
Code: 98221
Code sup.: 822689
EAN: 8594007972672
87%
5.83 EUR
116.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lightweight, easily absorbable cream with hyaluronic acid, aloe vera, vitamin E, jojoba and avocado oil.
Miléne Aloe Vera Liquid Antibacterial Soap, 1 L Refill
de Miclén - Miléne
Miléne Aloe Vera Liquid Antibacterial Soap, 1 L Refill
Code: 2203211
Code sup.: 789028
EAN: 8594069815214
 
1.66 EUR
1.66EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Liquid antibacterial disinfectant soap has a very gentle formula and moisturizing effects.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.