en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Nivea®
Nivea Color Brilliance, 400 ml
Code: 2403454
Code sup.: 845481
EAN: 9005800223483
 
4.06 EUR
10.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your colored hair maximum care – it needs it. Thanks to the caring formula, the color is vibrant, and the hair is healthy. The best for you - NIVEA Caring Shampoo Color Brilliance.
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Uniflex®
Uniflex acrylic Swedish sealant 800 g
Code: 2507872
Code sup.: 511337
EAN: 8591235100846
 
4.17 EUR
5.21EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Professional solution for perfect joints.
truckFree
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, light gray, 5 kg
Code: 2503434
Code sup.: 355408
EAN: 8590892113633
 
54.98 EUR
11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, concrete paving stones. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil anti-slip paint for concrete floors and tiles, dark gray, 10 kg
Code: 2502791
Code sup.: 355406
EAN: 8590892112575
 
100.94 EUR
10.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for the surface treatment of concrete surfaces, concrete tiles, and concrete paving. It is suitable for the surface treatment of concrete floors in basements, staircases, warehouses, exhibition spaces, etc.
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 universal matte dispersion varnish for wood clear, 300 g
Code: 2601664
Code sup.: 388164
EAN: 8591235106237
 
4.81 EUR
16.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based acrylic clear varnish intended for interior coating of hard and soft wood, furniture parts, wooden and cork coverings, plywood, etc.
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Essence
Essence Luminous Shine Satin Lipstick GLOW 08 Fuchsionista, 3.5 g
Code: 2601844
Code sup.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
2.65 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a bold and elegant look with the essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsionista li
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Essence
Essence Matte Lip Cream BLUR Soufflé 03 Hot Offline, 3.6 ml
Code: 2601829
Code sup.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover the modern makeup trend with essence BLUR Soufflé 03 Hot Offline, which brings a warm apric
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 160, 10 ml
Code: 2601899
Code sup.: ES542151
EAN: 4059729542151
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a flawless and naturally smooth appearance with essence Silky Blur Hydrating Longwear
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY Lip Gloss BETTER TOGETHER Juicy Bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Code: 2602631
Code sup.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
1.20 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your lips a fresh exotic look with the limited edition essence Say It With Juicy Better Togethe
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Code: 48914
Code sup.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
3.71 EUR
92.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair dye containing natural olive oil, which penetrates deep into the structure of the hair, thus caring for the hair while dyeing. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
Max Color spray for car cavities, brown, 500 ml
Mako color
Max Color spray for car cavities, brown, 500 ml
Code: 2503682
Code sup.: 303215
EAN: 4029534642469
 
8.91 EUR
17.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
for repairs and finishing of existing conservation, a highly effective, preservative product with excellent adhesion on a wax base, for all hollow spaces.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0440 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0440 medium blue, 700 g
Code: 2503240
Code sup.: 356442
EAN: 8591235010794
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal finishing enamel for indoor and outdoor painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0620 light yellow, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0620 light yellow, 700 g
Code: 2503243
Code sup.: 356460
EAN: 8591235011357
 
9.02 EUR
12.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior paints on wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 200, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 200, 10 ml
Code: 2601903
Code sup.: ES542236
EAN: 4059729542236
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a perfectly unified and naturally smooth appearance with the essence Silky Blur Hydra
LACOSTE L.12.12 Bleu Eau de Parfum for Men 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu Eau de Parfum for Men 35 ml
Code: 2602854
Code sup.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
42.04 EUR
1 201.14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Novinky
truckFree
LACOSTE L.12.12 Bleu perfume for men 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu perfume for men 100 ml
Code: 2603401
Code sup.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
84.46 EUR
844.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set eau de parfum 50 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for men
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set eau de parfum 50 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for men
Code: 2603508
Code sup.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
44.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.57 EUR
9.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.13 EUR
8.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.