en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.11 EUR
8.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Essence
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Code: 2602849
Code sup.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
3.14 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh look to your skin with essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima from th
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Veet
Veet Minima Easy-Gel Wax Strips for Face, 20 pcs
Code: 2103233
Code sup.: 883045
EAN: 5900627095883
 
6.20 EUR
0.31EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wax strips for face ideal for small and sensitive areas such as the upper lip, cheeks, and chin.
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing, zinc spray, gray, 400 ml
Code: 2503628
Code sup.: 101190
EAN: 4015962156043
100%
9.34 EUR
23.35EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The zinc spray from Auto K Racing is a highly effective, metallic, anti-corrosive primer and topcoat based on zinc.
AKCE
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal matte V2066 wood and metal paint 0610 ivory, 700 g
Code: 2503249
Code sup.: 356502
EAN: 8591235011074
 
7.37 EUR
10.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Carlson
Carlson Dashboard Cleaner Vanilla, 400 ml
Code: 2505947
Code sup.: 480514
EAN: 8591522334817
 
3.17 EUR
7.93EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Revives colors and repels water, leaves no stains, and prevents plastics from hardening. The product is designed for cleaning and treating all parts made of plastic, leather, artificial leather, and vinyl in the vehicle interior.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 0530 green, 700 g
Code: 2503255
Code sup.: 356552
EAN: 8591235011838
 
8.29 EUR
11.84EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for indoor and outdoor painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and is resistant to weather conditions.
AKCE
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Elseve Shampoo for Volume Collagen Lifter 250 ml
Code: 2509160
Code sup.: 845835
EAN: 3600524251116
 
3.17 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light and fresh shampoo with collagen peptides that provides significant volume from the roots, leaving hair clean, elastic, and ready for further styling, with a long-lasting effect of up to 72 hours.
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, 6.25 Light Icy Mahogany
Code: 2505471
Code sup.: 870171
EAN: 3600540632944
 
3.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Long-lasting, intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair during coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 Wood and Metal Paint, 1999 Black, 700 g
Code: 2503251
Code sup.: 356522
EAN: 8591235011470
 
7.93 EUR
11.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-soluble, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and withstands weather influences.
Uniflex whipped filler, 250 ml
Uniflex®
Uniflex whipped filler, 250 ml
Code: 2504499
Code sup.: 511366
EAN: 8591235057065
 
3.63 EUR
14.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Whipped super lightweight filler that in many cases replaces plaster. Suitable for interior use. It is paintable, does not run, does not crack, does not shrink. It is very easy to smooth and is sandable. It is water-resistant and has very good adhesion to the substrate.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0760 Brick, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0760 Brick, 700 g
Code: 2503246
Code sup.: 356484
EAN: 8591235011005
 
7.37 EUR
10.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Code: 2502883
Code sup.: 511180
EAN: 3831000204030
 
3.31 EUR
4.41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered chipboard, etc., before their final surface treatment.
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
Code: 2503528
Code sup.: 416132
EAN: 8591235031485
 
75.48 EUR
3.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Grain size 1.5 mm.
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Het
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Code: 2502820
Code sup.: 430304
EAN: 8594002536206
 
2.99 EUR
8.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersions and classic coatings or for direct application.
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Code: 2601698
Code sup.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and playful gel nail look in an instant. Try the essence 07 FAIRY FLOSS nail polish and giv
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Code: 2601727
Code sup.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in no time. Try the lip gloss essence what the fake! 1
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04374
Code sup.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.05 EUR
70EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Code: 2503247
Code sup.: 356490
EAN: 8591235010398
 
9.34 EUR
13.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It offers excellent coverage and withstands weather influences.
AKCE
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Code: 2503069
Code sup.: 400330
EAN: 8594002533229
 
24.65 EUR
1.37EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Recommended for living and commercial spaces, children's rooms, hallways, offices, retail spaces. High whiteness min. 95% MgO, pronounced covering ability, matte appearance, resistance to abrasion when dry, excellent vapor permeability, suitable for coating repair plasters.
Uniflex whipped putty, 1 l
Uniflex®
Uniflex whipped putty, 1 l
Code: 2504501
Code sup.: 511370
EAN: 8591235057126
 
9.98 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Whipped super-light putty that often replaces plaster. Suitable for indoor use. It is paintable, does not run, does not crack, and does not shrink. It smooths out very well and can be sanded. It withstands water action and has very good adhesion to the substrate.
Essence Concealer Camouflage + Matte 120, 8 ml
Essence
Essence Concealer Camouflage + Matte 120, 8 ml
Code: 2601854
Code sup.: ES518248
EAN: 4059729518248
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to imperfections and give your skin a flawless appearance with the essence CAMOUFLAGE+ M
Recently visited products
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.