en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
BALhome
BALhome small yellow dish sponges 8+2 pcs
Code: 2501197
Code sup.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
0.88 EUR
0.09EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Dish sponges with an abrasive layer in yellow color. Dish sponges, PU, effective washing of plates and pots, with green scouring pad.
AKCE
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
BALhome
BALhome floor cloth 60 × 70 cm, orange
Code: 2501754
Code sup.: 588313
EAN: 8591235088366
100%
0.92 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Floor cloth suitable for cleaning all types of floors in the household. It is very absorbent due to its high viscose content.
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente scented candle Fior di Loto, 200 g
Code: 2210322
Code sup.: 795397
EAN: 8008970043715
 
7.77 EUR
38.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
The aromatic scented candle Tesori d´Oriente Fior di Loto, made from high-quality waxes and essential oils, will fragrance your home and create a pleasant and relaxed atmosphere.
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
BALsoft
BALsoft Rolltex, textile towels, 15 meters, 38 pieces
Code: 2500318
Code sup.: 908100
EAN: 8591235077902
 
3 EUR
0.2EUR/1m
In stock
heartFavoritecompareCompare
Multipurpose practical textile towels for professional and everyday use. The towels are strong and durable, suitable for both dry and wet use. They clean and polish perfectly, leaving no streaks.
AKCE
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Maryna
Lux Maryna treatment and moisturizing face cream, 75 ml
Code: 60083
Code sup.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.41 EUR
18.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Maryna cream enriched with natural almond oil. It cares and hydrates, pampering and richly nourishing your skin.
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Lotus Flower and Shea Perfumed Soap, 300 ml
Code: 1710395
Code sup.: 795282
EAN: 8008970039961
100%
2.29 EUR
7.63EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Italian liquid soap will provide you with a sensual floral scent. It intensely softens and moisturizes the skin of the hands, face, and the entire body.
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Healthy Bright Soap, 3x 75 g
Code: 2501596
Code sup.: 834964
EAN: 8886467060854
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
WC Meister
WC Meister Aktiv Kraft Exotic Flowers Toilet Block, 45 g
Code: 2501648
Code sup.: 721018
EAN: 4260418930924
 
1.06 EUR
23.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet hanger with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes, and leaves a very pleasant scent.
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25 %, Technical, 450 g
Code: 2501675
Code sup.: 466146
EAN: 8591235076158
 
2.01 EUR
4.47EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
AKCE
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
WC Meister
WC Meister Alpen Frish toilet hang, 45 g
Code: 2501744
Code sup.: 721019
EAN: 4260418931693
 
0.95 EUR
21.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Toilet pendant with blue water color! Thanks to the cleaning agents and fragrances, the product perfectly cleans the toilet, refreshes it, and leaves a very pleasant mountain scent.
Končící produkty
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Lirene
Lirene SC SOS Body Lotion After Sun 150 ml
Code: 2303991
 
EAN: 5900717316041
Guarantee 6/2026
0.67 EUR
4.47EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
SOS body lotion after sun from Lirene long-lasting calms and hydrates. It contains D-panthenol, whic
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
BALtech
BALTECH Ammonia Solution 25%, technical, 900 g
Code: 2500514
Code sup.: 466148
EAN: 8591235076202
 
2.58 EUR
2.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ammonia solution is used for cleaning, etching, and other technical purposes. Technical ammonia solution is a solution of synthetic ammonia in water.
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Vaseline®
Vaseline Total Moisture Soap, 3x 75 g
Code: 2501597
Code sup.: 834965
EAN: 8886467060861
 
1.59 EUR
7.07EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Soap for your healthy skin with petroleum jelly.
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, pecks, 1 kg
Code: 2501756
Code sup.: 625908
EAN: 8591235077049
 
4.38 EUR
4.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths, pearls. Not only for cleaning boilers, pipes and drains.
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for drain cleaning, pearls, 1 kg
Code: 2501758
Code sup.: 625907
EAN: 8591235074338
100%
3.18 EUR
3.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide (lye) for cleaning drains and pipes, bleaching and coloring textiles, degreasing baths, pearls.
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Jar
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets, 30 pcs
Code: 2601052
Code sup.: 750260
EAN: 8006530121729
 
8.84 EUR
0.29EUR/1Prací dávky
In stock
heartFavoritecompareCompare
Jar Platinum Plus Dishwasher Tablets help remove common dirt from dishes when washing in a dishwasher. The pre-measured capsule makes dosing the detergent easier.
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3-ply toilet paper, 19.3 m, 8 rolls
Code: 87709
Code sup.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
3.36 EUR
0.42EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
3-ply toilet paper without fragrance.
Končící produkty
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Farlin®
Baby Farlin Shaped Silicone Pacifier Porridge (L) for children from 12 months
Code: 1902195
Code sup.: M-3-1
EAN: 8595055401473
 
0.57 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Check the silicone nipple before each use and stretch it in all directions. Dispose of it at the fir
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Vileda®
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs
Code: 2508975
Code sup.: 588709
EAN: 4023103252486
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Vileda Flex & Catch Replacement for Dust Mop 10 pcs is a practical set of replacement wipes designed for the Vileda Flex & Catch dust mop.
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm
Code: 2508973
Code sup.: 588707
EAN: 4023103257146
 
6.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
The Vileda Flex & Catch dust cloth with a long handle 93 cm is a practical helper for effective household cleaning.
Končící produkty
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Lima®
Lima Plastic Lid for Glass Lamps Diameter 5.9 cm Various Colors
Code: 55455
 
EAN: 4131
 
0.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Plastic lid for glass lamps, diameter 5.9 cm. plastic 5.9 cm color will be sent based on stock
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
BALhome
BALhome Quick Cloth 32 × 38 cm, pink, 1 pc
Code: 2501202
Code sup.: 588656
EAN: 8591235088243
 
0.21 EUR
0.21EUR/1ks
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal cloth suitable for cleaning all surfaces in the household. Suitable for use wet or dry. The package contains 1 pc.
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer Pencil with Brush 6 Medium Blonde 1 g
Code: 2301149
Code sup.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
12.52 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Find everything you need for perfectly shaped brows in a single pencil! Draw the outline of your bro
AKCE
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
BALtech
BALTECH sodium hydroxide for cleaning drains, liquid, 1 l
Code: 2501542
Code sup.: 625909
EAN: 8591235077070
100%
3 EUR
3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Baltech sodium hydroxide, lye, for cleaning drains and pipes, bleaching and dyeing textiles, degreasing baths. Not only for cleaning boilers, pipes, and drains.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.