en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 2, interior filler, 21 kg
Code: 2504594
Code sup.: 517169
EAN: 8594035632074
 
22.17 EUR
1.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior filler is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme hair dye, shade dark brown 3
Code: 48914
Code sup.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
3.71 EUR
92.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair dye containing natural olive oil, which penetrates deep into the structure of the hair, thus caring for the hair while dyeing. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0440 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0440 medium blue, 700 g
Code: 2503240
Code sup.: 356442
EAN: 8591235010794
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal finishing enamel for indoor and outdoor painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0620 light yellow, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 paint for wood and metal 0620 light yellow, 700 g
Code: 2503243
Code sup.: 356460
EAN: 8591235011357
 
9.02 EUR
12.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior paints on wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 200, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 200, 10 ml
Code: 2601903
Code sup.: ES542236
EAN: 4059729542236
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a perfectly unified and naturally smooth appearance with the essence Silky Blur Hydra
LACOSTE L.12.12 Bleu Eau de Parfum for Men 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu Eau de Parfum for Men 35 ml
Code: 2602854
Code sup.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
42.04 EUR
1 201.14EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Max Color spray for car cavities, brown, 500 ml
Mako color
Max Color spray for car cavities, brown, 500 ml
Code: 2503682
Code sup.: 303215
EAN: 4029534642469
 
8.91 EUR
17.82EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
for repairs and finishing of existing conservation, a highly effective, preservative product with excellent adhesion on a wax base, for all hollow spaces.
Novinky
truckFree
LACOSTE L.12.12 Bleu perfume for men 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu perfume for men 100 ml
Code: 2603401
Code sup.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
84.46 EUR
844.6EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set eau de parfum 50 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for men
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set eau de parfum 50 ml + eau de parfum 7.5 ml, gift set for men
Code: 2603508
Code sup.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
44.02 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Aromatic fougere fragrance for men was launched in 2026 Lacoste L.12.12 Bleu is a men's perfume insp
Garnier Color Naturals Ice Silver 102+
Garnier
Garnier Color Naturals Ice Silver 102+
Code: 2507292
Code sup.: 870471
EAN: 3600542622073
 
3.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garnier Color Naturals permanent lightening hair color lightens hair up to 4 shades and provides long-lasting, radiant blonde effect.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 180, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 180, 10 ml
Code: 2601901
Code sup.: ES542199
EAN: 4059729542199
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally smooth and even appearance with the essence Silky Blur Hydrating Longwear
Essence Foam Blush Soft Touch 20 Rustic Rouge 10 ml
Essence
Essence Foam Blush Soft Touch 20 Rustic Rouge 10 ml
Code: 2601928
Code sup.: ES516916
EAN: 4059729516916
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover your new favorite product for a naturally fresh look – essence foam blush soft touch 20 Rus
Essence Foam Blush Soft Touch 40 Blushing Berry 10 Cozy Clay 10 ml
Essence
Essence Foam Blush Soft Touch 40 Blushing Berry 10 Cozy Clay 10 ml
Code: 2601933
Code sup.: ES516954
EAN: 4059729516954
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Meet the new must-have product for a naturally fresh look – essence Foam Blush Soft Touch 40 Blushin
Artdeco Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0.8 g
Code: 2602763
Code sup.: 30.538
EAN: 4052136003468
 
6.33 EUR
6 330EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add depth and elegance to your look with matte eyeshadows ARTDECO Eyeshadows Matt. With high pigment
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Code: 2502883
Code sup.: 511180
EAN: 3831000204030
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered chipboard, etc., before their final surface treatment.
Uniflex whipped filler, 250 ml
Uniflex®
Uniflex whipped filler, 250 ml
Code: 2504499
Code sup.: 511366
EAN: 8591235057065
 
3.64 EUR
14.56EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Whipped super lightweight filler that in many cases replaces plaster. Suitable for interior use. It is paintable, does not run, does not crack, does not shrink. It is very easy to smooth and is sandable. It is water-resistant and has very good adhesion to the substrate.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0760 Brick, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0760 Brick, 700 g
Code: 2503246
Code sup.: 356484
EAN: 8591235011005
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque paint for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Devoskyt Coarseness 1, interior plaster compound, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Coarseness 1, interior plaster compound, 1.8 kg
Code: 2503514
Code sup.: 517156
EAN: 8594035631015
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt provides an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.13 EUR
8.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.57 EUR
9.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.