en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.45 EUR
9.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.11 EUR
8.52EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.37 EUR
10.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.41 EUR
11.03EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.31 EUR
4.41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Essence
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Code: 2602849
Code sup.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
3.14 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh look to your skin with essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima from th
Garnier Color Naturals Ice Silver 102+
Garnier
Garnier Color Naturals Ice Silver 102+
Code: 2507292
Code sup.: 870471
EAN: 3600542622073
 
3.70 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Garnier Color Naturals permanent lightening hair color lightens hair up to 4 shades and provides long-lasting, radiant blonde effect.
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 180, 10 ml
Essence
Essence Hydrating Longwear Concealer Silky BLUR 180, 10 ml
Code: 2601901
Code sup.: ES542199
EAN: 4059729542199
 
3.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally smooth and even appearance with the essence Silky Blur Hydrating Longwear
Essence Foam Blush Soft Touch 20 Rustic Rouge 10 ml
Essence
Essence Foam Blush Soft Touch 20 Rustic Rouge 10 ml
Code: 2601928
Code sup.: ES516916
EAN: 4059729516916
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover your new favorite product for a naturally fresh look – essence foam blush soft touch 20 Rus
Essence Foam Blush Soft Touch 40 Blushing Berry 10 Cozy Clay 10 ml
Essence
Essence Foam Blush Soft Touch 40 Blushing Berry 10 Cozy Clay 10 ml
Code: 2601933
Code sup.: ES516954
EAN: 4059729516954
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Meet the new must-have product for a naturally fresh look – essence Foam Blush Soft Touch 40 Blushin
Artdeco Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0.8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt 538 Nude rose 0.8 g
Code: 2602763
Code sup.: 30.538
EAN: 4052136003468
 
6.31 EUR
6 310EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add depth and elegance to your look with matte eyeshadows ARTDECO Eyeshadows Matt. With high pigment
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Het
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Code: 2502820
Code sup.: 430304
EAN: 8594002536206
 
2.99 EUR
8.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersions and classic coatings or for direct application.
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
Code: 2503528
Code sup.: 416132
EAN: 8591235031485
 
75.48 EUR
3.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Grain size 1.5 mm.
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Code: 2601698
Code sup.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and playful gel nail look in an instant. Try the essence 07 FAIRY FLOSS nail polish and giv
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Code: 2601727
Code sup.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in no time. Try the lip gloss essence what the fake! 1
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Code: 2502888
Code sup.: 512302
EAN: 8594007010510
 
10.40 EUR
20.8EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevenness. Intended for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Paramo
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Code: 2503084
Code sup.: 300008
EAN: 8595050313191
 
23.24 EUR
6.64EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It serves as a primer for asphalt insulation coverings and insulations; when used alone, it is not directly resistant to weather and moisture, penetrates deeply into the substrate, ensures a firm connection with other layers, and can be used on concrete, metal, and masonry.
AKCE
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Code: 2500585
Code sup.: 388585
EAN: 8591235058000
 
7.72 EUR
12.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based varnish with decorative appearance and excellent flow properties. It is used for coating both hard and soft woods, furniture parts, wooden paneling, plywood, etc. in interiors.
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Het
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Code: 2502825
Code sup.: 430312
EAN: 8594002536602
 
2.99 EUR
8.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings, or for direct application.
Soudal wood putty, white, 250 g
Soudal
Soudal wood putty, white, 250 g
Code: 2503633
Code sup.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.55 EUR
6.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood putty is suitable for leveling wooden, particle board, cement board, and other absorbent substrates.
Het Hetcolor painter's tinting color, 0220 light brown, 1 kg
Het
Het Hetcolor painter's tinting color, 0220 light brown, 1 kg
Code: 2502838
Code sup.: 430368
EAN: 8594002536077
 
5.71 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting color - for tinting facade and internal dispersion as well as classic paints or for direct application.
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 33 Just White, 8 ml
Code: 2601690
Code sup.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfectly groomed nails with a clean and elegant look. Try the polish essence 33 JUST WHITE and enjo
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.