en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Code: 2601691
Code sup.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Beautiful manicure with a gel effect effortlessly. Discover the magic of perfectly groomed nails wit
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Code: 2601710
Code sup.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant manicure with gel effect in just a few minutes. Try the essence 18 WHAT'S POPPIN polish an
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Code: 2601707
Code sup.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and radiant nails with a gel effect in no time. Try the polish essence 41 HELLO YELLOW and gi
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Code: 2601714
Code sup.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant and perfectly groomed manicure in just a few minutes. Try the essence 23 PINKTASTIC nail p
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Code: 2601709
Code sup.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and energetic gel look for your nails in no time. Try the nail polish essence 15 ORANGE U CUTE
AKCE
Het Hetcolor paint tinting color, 0210 dark beige, 1 kg
Het
Het Hetcolor paint tinting color, 0210 dark beige, 1 kg
Code: 2504290
Code sup.: 430299
EAN: 8594158028679
 
5.11 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings or for direct application.
Distyk roof sealant, black, 310 ml
Distyk®
Distyk roof sealant, black, 310 ml
Code: 2503576
Code sup.: 518917
EAN: 8595100102201
 
3.70 EUR
11.94EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs and adhesion of bituminous roofing materials (shingles) in cold applications, sealing of finishing sheets, flashing for chimneys. Under-sealing of ridge coverings.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Code: 75277
Code sup.: 860141
EAN: 9005800217222
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you want to give your hair fabulous volume and dazzling shine? Get the extra-hold spray with diamond particles! Up to double the volume is ensured - NIVEA Hair Spray Diamond Volume Care.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Code: 2503244
Code sup.: 356472
EAN: 8591235010930
 
7.93 EUR
11.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, MDF, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Soudal
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Code: 2503107
Code sup.: 519187
EAN: 5411183044548
 
3.84 EUR
13.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paintable special filler based on acrylic creating a surface with a grainy structure. Suitable for repairs and joints in masonry, plaster surfaces, and other porous substrates.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Code: 2503235
Code sup.: 356406
EAN: 8591235011142
 
6.52 EUR
9.31EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Code: 2503252
Code sup.: 356528
EAN: 8591235011593
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Code: 2503254
Code sup.: 356546
EAN: 8591235011630
 
8.53 EUR
12.19EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weather conditions.
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Code: 2507849
Code sup.: 843098
EAN: 9005800389295
 
9.52 EUR
190.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light daily cream designed for men with sensitive skin. Combines hydration with high protection against solar radiation.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Code: 2503245
Code sup.: 356478
EAN: 8591235010862
 
7.37 EUR
10.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and resistant to weather effects.
AKCE
Uniflex Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Wood, 800 g
Uniflex®
Uniflex Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Wood, 800 g
Code: 2500647
Code sup.: 511342
EAN: 8591235056853
 
3.52 EUR
4.4EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs of masonry, gypsum board, and wood both indoors and outdoors. Filling medium to larger unevenness.
Devoskyt roughness 1, interior filler, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 1, interior filler, 21 kg
Code: 2504593
Code sup.: 517163
EAN: 8594035631077
 
22.18 EUR
1.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt internal filler is intended for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Essence Hydrating Make-up Silky BLUR 110, 30 ml
Essence
Essence Hydrating Make-up Silky BLUR 110, 30 ml
Code: 2601905
Code sup.: ES583611
EAN: 4059729583611
 
4.76 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and fresh look with essence hydrating long-lasting make-up Silky BLU
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Het
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Code: 2502820
Code sup.: 430304
EAN: 8594002536206
 
2.99 EUR
8.54EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersions and classic coatings or for direct application.
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
Code: 2503528
Code sup.: 416132
EAN: 8591235031485
 
75.48 EUR
3.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Grain size 1.5 mm.
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Code: 2601698
Code sup.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and playful gel nail look in an instant. Try the essence 07 FAIRY FLOSS nail polish and giv
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Code: 2601727
Code sup.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.07 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in no time. Try the lip gloss essence what the fake! 1
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Code: 2503247
Code sup.: 356490
EAN: 8591235010398
 
9.34 EUR
13.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It offers excellent coverage and withstands weather influences.
AKCE
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Code: 2503069
Code sup.: 400330
EAN: 8594002533229
 
24.65 EUR
1.37EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Recommended for living and commercial spaces, children's rooms, hallways, offices, retail spaces. High whiteness min. 95% MgO, pronounced covering ability, matte appearance, resistance to abrasion when dry, excellent vapor permeability, suitable for coating repair plasters.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.