en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Code: 2503235
Code sup.: 356406
EAN: 8591235011142
 
6.54 EUR
9.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Code: 2503252
Code sup.: 356528
EAN: 8591235011593
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Code: 2503245
Code sup.: 356478
EAN: 8591235010862
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and resistant to weather effects.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Code: 2503254
Code sup.: 356546
EAN: 8591235011630
 
8.56 EUR
12.23EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weather conditions.
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Code: 2507849
Code sup.: 843098
EAN: 9005800389295
 
9.54 EUR
190.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light daily cream designed for men with sensitive skin. Combines hydration with high protection against solar radiation.
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04374
Code sup.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.06 EUR
70.67EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Code: 2503247
Code sup.: 356490
EAN: 8591235010398
 
9.37 EUR
13.39EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It offers excellent coverage and withstands weather influences.
PATTEX Acrylic Sealant Premium, White, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Acrylic Sealant Premium, White, 280 ml
Code: 2506338
Code sup.: 518971
EAN: 9000101148039
 
2.65 EUR
9.46EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
PATTEX Acrylic Sealant Premium is the ideal choice for those looking for a high-quality and durable sealant for a wide range of construction and renovation tasks. Its properties ensure reliable performance and an aesthetic appearance of the finished joint.
AKCE
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Code: 2503069
Code sup.: 400330
EAN: 8594002533229
 
24.71 EUR
1.37EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Recommended for living and commercial spaces, children's rooms, hallways, offices, retail spaces. High whiteness min. 95% MgO, pronounced covering ability, matte appearance, resistance to abrasion when dry, excellent vapor permeability, suitable for coating repair plasters.
Uniflex whipped putty, 1 l
Uniflex®
Uniflex whipped putty, 1 l
Code: 2504501
Code sup.: 511370
EAN: 8591235057126
 
10.01 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Whipped super-light putty that often replaces plaster. Suitable for indoor use. It is paintable, does not run, does not crack, and does not shrink. It smooths out very well and can be sanded. It withstands water action and has very good adhesion to the substrate.
Essence Concealer Camouflage + Matte 120, 8 ml
Essence
Essence Concealer Camouflage + Matte 120, 8 ml
Code: 2601854
Code sup.: ES518248
EAN: 4059729518248
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to imperfections and give your skin a flawless appearance with the essence CAMOUFLAGE+ M
Artdeco Diamond Highlighter 2 Golden Glow 7 g
Artdeco
Artdeco Diamond Highlighter 2 Golden Glow 7 g
Code: 2602768
Code sup.: 46445.2
EAN: 4052136357837
 
22.24 EUR
3 177.14EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a dazzling glow with Highlighter Diamond Beauty Powder 2 Golden Glow. Ultra-fine spar
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Het
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Code: 2502820
Code sup.: 430304
EAN: 8594002536206
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersions and classic coatings or for direct application.
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
Code: 2503528
Code sup.: 416132
EAN: 8591235031485
 
75.68 EUR
3.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Grain size 1.5 mm.
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Code: 2601698
Code sup.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and playful gel nail look in an instant. Try the essence 07 FAIRY FLOSS nail polish and giv
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Code: 2601727
Code sup.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in no time. Try the lip gloss essence what the fake! 1
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 200 g
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 200 g
Code: 2503502
Code sup.: 512300
EAN: 8594007010565
 
7.04 EUR
35.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevenness. Designed for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, also usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Ceys High-Temperature Acetate Silicone, Black, 280 ml
Ceys®
Ceys High-Temperature Acetate Silicone, Black, 280 ml
Code: 2506934
Code sup.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
7.95 EUR
28.39EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Ceys high-temperature silicone is a solvent-free black acetate silicone specially designed for high temperatures from -70°C to +250°C, with a limit of up to +300°C. It is highly resistant to chemicals and permanently flexible.
AKCE
Het Hetcolor paint tinting color, 0210 dark beige, 1 kg
Het
Het Hetcolor paint tinting color, 0210 dark beige, 1 kg
Code: 2504290
Code sup.: 430299
EAN: 8594158028679
 
5.13 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings or for direct application.
Distyk roof sealant, black, 310 ml
Distyk®
Distyk roof sealant, black, 310 ml
Code: 2503576
Code sup.: 518917
EAN: 8595100102201
 
3.71 EUR
11.97EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs and adhesion of bituminous roofing materials (shingles) in cold applications, sealing of finishing sheets, flashing for chimneys. Under-sealing of ridge coverings.
BARLET silicone paste-like coating granular 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like coating granular 2 mm, 25 kg
Code: 2503531
Code sup.: 416144
EAN: 8591235033601
 
75.68 EUR
3.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It is used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Granularity 2 mm.
Artdeco Fluid Camouflage Foundation make-up 10 Nude Beige
Artdeco
Artdeco Fluid Camouflage Foundation make-up 10 Nude Beige
Code: 2601680
Code sup.: 4911.10
EAN: 4052136352207
 
20.26 EUR
1 013EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Discover make-up, that perfectly covers while looking natural. The lightweight, creamy texture combi
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Code: 2601691
Code sup.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Beautiful manicure with a gel effect effortlessly. Discover the magic of perfectly groomed nails wit
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Code: 2601710
Code sup.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant manicure with gel effect in just a few minutes. Try the essence 18 WHAT'S POPPIN polish an
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.