en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Code: 2601707
Code sup.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and radiant nails with a gel effect in no time. Try the polish essence 41 HELLO YELLOW and gi
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Code: 2601714
Code sup.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant and perfectly groomed manicure in just a few minutes. Try the essence 23 PINKTASTIC nail p
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Code: 2601709
Code sup.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and energetic gel look for your nails in no time. Try the nail polish essence 15 ORANGE U CUTE
AKCE
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Code: 75277
Code sup.: 860141
EAN: 9005800217222
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you want to give your hair fabulous volume and dazzling shine? Get the extra-hold spray with diamond particles! Up to double the volume is ensured - NIVEA Hair Spray Diamond Volume Care.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Code: 2503244
Code sup.: 356472
EAN: 8591235010930
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, MDF, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Soudal
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Code: 2503107
Code sup.: 519187
EAN: 5411183044548
 
3.85 EUR
13.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paintable special filler based on acrylic creating a surface with a grainy structure. Suitable for repairs and joints in masonry, plaster surfaces, and other porous substrates.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Code: 2503235
Code sup.: 356406
EAN: 8591235011142
 
6.54 EUR
9.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Code: 2503245
Code sup.: 356478
EAN: 8591235010862
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and resistant to weather effects.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Code: 2503254
Code sup.: 356546
EAN: 8591235011630
 
8.56 EUR
12.23EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Code: 2503252
Code sup.: 356528
EAN: 8591235011593
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Code: 2507849
Code sup.: 843098
EAN: 9005800389295
 
9.54 EUR
190.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light daily cream designed for men with sensitive skin. Combines hydration with high protection against solar radiation.
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Paramo
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Code: 2503084
Code sup.: 300008
EAN: 8595050313191
 
23.30 EUR
6.66EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It serves as a primer for asphalt insulation coverings and insulations; when used alone, it is not directly resistant to weather and moisture, penetrates deeply into the substrate, ensures a firm connection with other layers, and can be used on concrete, metal, and masonry.
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Code: 2502888
Code sup.: 512302
EAN: 8594007010510
 
10.43 EUR
20.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevenness. Intended for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
AKCE
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Code: 2500585
Code sup.: 388585
EAN: 8591235058000
 
7.74 EUR
12.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based varnish with decorative appearance and excellent flow properties. It is used for coating both hard and soft woods, furniture parts, wooden paneling, plywood, etc. in interiors.
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Het
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Code: 2502825
Code sup.: 430312
EAN: 8594002536602
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings, or for direct application.
Soudal wood putty, white, 250 g
Soudal
Soudal wood putty, white, 250 g
Code: 2503633
Code sup.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.55 EUR
6.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood putty is suitable for leveling wooden, particle board, cement board, and other absorbent substrates.
Het Hetcolor painter's tinting color, 0220 light brown, 1 kg
Het
Het Hetcolor painter's tinting color, 0220 light brown, 1 kg
Code: 2502838
Code sup.: 430368
EAN: 8594002536077
 
5.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting color - for tinting facade and internal dispersion as well as classic paints or for direct application.
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 33 Just White, 8 ml
Code: 2601690
Code sup.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfectly groomed nails with a clean and elegant look. Try the polish essence 33 JUST WHITE and enjo
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Code: 2601706
Code sup.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate elegance and a radiant gel effect in an instant. Try the essence 40 MY BUTTER HALF nail pol
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Het
Het Hetcolor tinting paint, 0280 dark brown, 350 g
Code: 2502820
Code sup.: 430304
EAN: 8594002536206
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersions and classic coatings or for direct application.
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silicone paste-like plaster grooved 1.5 mm, 25 kg
Code: 2503528
Code sup.: 416132
EAN: 8591235031485
 
75.68 EUR
3.03EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Used for final external and internal decorative surface finishes of buildings. Grain size 1.5 mm.
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 07 Fairy Floss, 8 ml
Code: 2601698
Code sup.: ES585479
EAN: 4059729585479
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and playful gel nail look in an instant. Try the essence 07 FAIRY FLOSS nail polish and giv
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lip gloss PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Code: 2601727
Code sup.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
3.08 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fuller, smoother, and brilliantly glossy lips in no time. Try the lip gloss essence what the fake! 1
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Code: 48908
Code sup.: 870162
EAN: 3600540633064
 
3.71 EUR
92.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair while coloring. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.