en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
PONAL Construct PU-Express, 440 g
Ponal
PONAL Construct PU-Express, 440 g
Code: 2506401
Code sup.: 500728
EAN: 4015000402736
 
17.68 EUR
40.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
PONAL Construct PU-Express is the perfect choice for those who need not only a strong but also a fast adhesive. It excels in renovations, furniture production, and outdoor installations.
REMAL Standard highly breathable wall paint, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard highly breathable wall paint, 13+2 kg
Code: 2503705
Code sup.: 400816
EAN: 8591235036169
 
16.79 EUR
1.12EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Remal Standard, highly breathable painting finish. It is recommended for coatings in utility and industrial spaces. It is used for painting walls and ceilings indoors on plasters, drywall, and other surfaces.
AKCE
Het Hetline Forte plaster-like appearance paint for drywall, 12 kg
Het
Het Hetline Forte plaster-like appearance paint for drywall, 12 kg
Code: 2503649
Code sup.: 400320
EAN: 8594002531294
 
36.06 EUR
3.01EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unification of the appearance of various substrates, creation of a grainy surface, resistance to dry abrasion, high hiding power, matte finish, vapor permeability, tintability on tinting machines.
Lazurol Alcohol Stain, Pine, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Pine, 500 ml
Code: 2504279
Code sup.: 330016
EAN: 8591235043143
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g. concrete, bricks). It highlights the wood grain and penetrates deeply into the substrate.
Essence Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Code: 2601713
Code sup.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant and perfectly manicured nails in an instant. Try the essence 21 BUBBLE RUSH nail polish an
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 No.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 No.3 Tan 40 ml
Code: 2601792
Code sup.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
19.30 EUR
482.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ is a lightly tinted moisturizing cream that com
Het Hetcolor paint tinting color, 0310 purple, 1 kg
Het
Het Hetcolor paint tinting color, 0310 purple, 1 kg
Code: 2502823
Code sup.: 430307
EAN: 8594002536312
 
5.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting color - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings or for direct application.
Het Hetcolor Toning Paint, 0770 Pastel Orange, 350 g
Het
Het Hetcolor Toning Paint, 0770 Pastel Orange, 350 g
Code: 2503510
Code sup.: 430397
EAN: 8594002531775
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic toning paint - for coloring facade and interior dispersion as well as classic coatings or for direct application.
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 1 kg
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 1 kg
Code: 2503548
Code sup.: 512304
EAN: 8594007010572
 
14.46 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevennesses. Suitable for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, usable for leveling unevennesses of wood (harder types), laminate, concrete, etc.
got2b hair spray Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b hair spray Glued Blasting Freeze (6), 300 ml
Code: 2506599
Code sup.: 981398
EAN: 9000101290875
 
6.54 EUR
21.8EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Got2b Glued Blasting Freeze hair spray - for an extremely durable look for up to 72h. It is used as a spray, holds like glue! The Glued hair spray freezes bold hairstyles until the next wash.
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 03 Icing On The Cake, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 03 Icing On The Cake, 8 ml
Code: 2601693
Code sup.: ES585431
EAN: 4059729585431
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfect manicure with a gel effect in just a few minutes. Discover the magic of perfectly groomed na
Essence Gel Nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Code: 2601696
Code sup.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate beauty and perfectly manicured nails in an instant. Try the essence 05 SUGAR BLUSH polish a
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Polykar
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Code: 2503503
Code sup.: 512310
EAN: 8594007010282
 
7.25 EUR
36.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. For common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sanding properties, easy to apply, pore-free, also usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Polykar
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Code: 2502891
Code sup.: 512316
EAN: 8594007010220
 
28.96 EUR
14.48EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. Suitable for standard substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sandability, easy to apply, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
CERESIT CX 10, 850ML
Henkel Ceresit
CERESIT CX 10, 850ML
Code: 2507970
Code sup.: 519500
EAN: 4740008200885
 
11.24 EUR
13.22EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
CERESIT CX 10 is a universal polyurethane adhesive designed for fast bonding of various construction materials with high adhesion, particularly suitable for non-load-bearing interior walls.
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 500 g
Polykar
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 500 g
Code: 2502898
Code sup.: 512352
EAN: 8594007010817
 
12.69 EUR
25.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler with a high content of wood flour for filling solid wood, chipboard, slats, and all wooden products. Flexible, tough, and dimensionally stable (works with wood), does not sag.
Protect Z rodent bait, 150 g
Prost
Protect Z rodent bait, 150 g
Code: 2105161
Code sup.: 678178
EAN: 8594015802169
100%
1.16 EUR
7.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide preparation for the extermination of house mice and common rats intended for use by the general public.
PATTEX Repair Express fast-drying epoxy adhesive, 48 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Express fast-drying epoxy adhesive, 48 g
Code: 2506092
Code sup.: 501940
EAN: 4015000429801
 
5.73 EUR
119.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal epoxy repair compound for bonding bathroom and kitchen accessories.
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 150 g
Polykar
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 150 g
Code: 2503071
Code sup.: 512350
EAN: 8594007010848
 
6.33 EUR
42.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler with a high content of wood flour for filling solid wood, particle board, laminated board, and all wooden products. Flexible, tough, and volumetrically stable (works with wood), does not sink.
AKCE
Ceys Montack All-Purpose Instant Adhesive, 190 g
Ceys®
Ceys Montack All-Purpose Instant Adhesive, 190 g
Code: 2506247
Code sup.: 503052
EAN: 8411519772524
 
3.82 EUR
20.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
With absolute adhesion for durable and easy fastening. Maximum versatile use on ALL materials.
Polykar Metalik two-component filler for metal and bodywork, 500 g
Polykar
Polykar Metalik two-component filler for metal and bodywork, 500 g
Code: 2504619
Code sup.: 512333
EAN: 8594007012347
 
11.63 EUR
23.26EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler designed for filling lightweight metals, galvanized sheets of bodywork and steel. Due to the high content of aluminum powder, it has a fine structure and good applicability, and is easy to sand.
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Apeko
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Code: 2501487
Code sup.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.55 EUR
11.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For households, schools, offices, modeling, home workshops. Universal dispersion adhesive for wood that glues paper, wood, cork, leather, fiberboard materials, and other absorbent materials.
Brodisan Blue PE granules for rodent control bag, 150 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PE granules for rodent control bag, 150 g
Code: 2502275
Code sup.: 678163
EAN: 8594015800165
 
1.48 EUR
9.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide in the form of granules for use inside and near buildings to control the presence of rats.
Het Brillant R wood fiber-filled structural paint according to the roller, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Het
Het Brillant R wood fiber-filled structural paint according to the roller, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Code: 2504308
Code sup.: 400537
EAN: 8594158025203
 
15.52 EUR
3.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint filled with wood fibers designed for structural coatings of walls, lime, lime-cement, gypsum-lime and gypsum plasters, drywall, fibrous gypsum and wood-fiber boards, concrete panels, and monoliths, etc.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.