en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Polykar
Polykar Super two-component polyester filler, 2 kg
Code: 2502891
Code sup.: 512316
EAN: 8594007010220
 
28.96 EUR
14.48EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. Suitable for standard substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sandability, easy to apply, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Polykar
Polykar Super two-component polyester filling compound, 200 g
Code: 2503503
Code sup.: 512310
EAN: 8594007010282
 
7.25 EUR
36.25EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium-sized unevenness. For common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Excellent sanding properties, easy to apply, pore-free, also usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Essence Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Code: 2601713
Code sup.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant and perfectly manicured nails in an instant. Try the essence 21 BUBBLE RUSH nail polish an
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 No.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 No.3 Tan 40 ml
Code: 2601792
Code sup.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
19.30 EUR
482.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ is a lightly tinted moisturizing cream that com
PONAL Construct PU-Express, 440 g
Ponal
PONAL Construct PU-Express, 440 g
Code: 2506401
Code sup.: 500728
EAN: 4015000402736
 
17.68 EUR
40.18EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
PONAL Construct PU-Express is the perfect choice for those who need not only a strong but also a fast adhesive. It excels in renovations, furniture production, and outdoor installations.
REMAL Standard highly breathable wall paint, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard highly breathable wall paint, 13+2 kg
Code: 2503705
Code sup.: 400816
EAN: 8591235036169
 
16.79 EUR
1.12EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Remal Standard, highly breathable painting finish. It is recommended for coatings in utility and industrial spaces. It is used for painting walls and ceilings indoors on plasters, drywall, and other surfaces.
AKCE
Het Hetline Forte plaster-like appearance paint for drywall, 12 kg
Het
Het Hetline Forte plaster-like appearance paint for drywall, 12 kg
Code: 2503649
Code sup.: 400320
EAN: 8594002531294
 
36.06 EUR
3.01EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Unification of the appearance of various substrates, creation of a grainy surface, resistance to dry abrasion, high hiding power, matte finish, vapor permeability, tintability on tinting machines.
Lazurol Alcohol Stain, Pine, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Pine, 500 ml
Code: 2504279
Code sup.: 330016
EAN: 8591235043143
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g. concrete, bricks). It highlights the wood grain and penetrates deeply into the substrate.
Lazurol Alcohol Stain, Mahogany, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Mahogany, 500 ml
Code: 2504274
Code sup.: 330011
EAN: 8591235043099
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a colored concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It highlights the structure of the wood and penetrates deeply into the substrate.
AKCE
Sokrates Colour Semi-Matt Universal Top Coat for Wood and Metal, 0840 Red-Brown, 0.7 kg
Sokrates
Sokrates Colour Semi-Matt Universal Top Coat for Wood and Metal, 0840 Red-Brown, 0.7 kg
Code: 2503161
Code sup.: 356275
EAN: 8594040502607
 
7.42 EUR
10.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For outdoor and indoor coatings of wooden, mineral, and metal substrates such as metal roofs, gutters, and building cladding, as well as steel structures, metal fences, and hot water pipelines, in the exterior treated with a basic anti-corrosive primer.
Het Klasik Premium paint, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium paint, 15+3 kg
Code: 2506508
Code sup.: 400373
EAN: 8595614514668
 
35.18 EUR
1.95EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
High white interior paint designed for painting walls and ceilings, lime, lime-cement, gypsum-lime and gypsum plasters, plasterboard, fiber gypsum, and wood fiber boards, and more.
AKCE
Sokrates Colour semi-gloss universal topcoat for wood and metal, 0603 ivory, 0.7 kg
Sokrates
Sokrates Colour semi-gloss universal topcoat for wood and metal, 0603 ivory, 0.7 kg
Code: 2503159
Code sup.: 356250
EAN: 8594040502508
 
8.49 EUR
12.13EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For outdoor and indoor coatings of wooden, mineral, and metal substrates such as metal roofs, gutter drains, and building cladding, as well as steel structures, metal fences, and hot water pipes, in the exterior coated with a basic anti-corrosive primer.
Brodisan Blue PE granules for rodent control, 150 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PE granules for rodent control, 150 g
Code: 1900381
Code sup.: 678165
EAN: 8594015800103
 
1.73 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticidal preparation in the form of granules for use indoors and in the vicinity of buildings to regulate the occurrence of rats.
Lazurol Alcohol Stain, Brown Mahogany, 500 ml
Lazurol
Lazurol Alcohol Stain, Brown Mahogany, 500 ml
Code: 2504270
Code sup.: 330007
EAN: 8591235043051
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It highlights the structure of the wood, penetrating deep into the substrate.
PATTEX Wood Super 3, adhesive for wood, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, adhesive for wood, 250 g
Code: 2503263
Code sup.: 500368
EAN: 5997272367885
 
5.37 EUR
21.48EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Waterproof dispersion adhesive for gluing wood and related materials exposed to higher humidity or short-term water exposure.
REMAL Standard highly breathable wall paint, 1 kg
REMAL
REMAL Standard highly breathable wall paint, 1 kg
Code: 2500212
Code sup.: 400600
EAN: 8591235028270
 
1.76 EUR
1.76EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Remal Standard, highly breathable paint. It is recommended for coatings in utility and industrial spaces. It is used for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
Protect Z rodent bait, 150 g
Prost
Protect Z rodent bait, 150 g
Code: 2105161
Code sup.: 678178
EAN: 8594015802169
100%
1.16 EUR
7.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide preparation for the extermination of house mice and common rats intended for use by the general public.
PATTEX Repair Express fast-drying epoxy adhesive, 48 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Express fast-drying epoxy adhesive, 48 g
Code: 2506092
Code sup.: 501940
EAN: 4015000429801
 
5.73 EUR
119.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal epoxy repair compound for bonding bathroom and kitchen accessories.
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 150 g
Polykar
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 150 g
Code: 2503071
Code sup.: 512350
EAN: 8594007010848
 
6.33 EUR
42.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler with a high content of wood flour for filling solid wood, particle board, laminated board, and all wooden products. Flexible, tough, and volumetrically stable (works with wood), does not sink.
AKCE
Ceys Montack All-Purpose Instant Adhesive, 190 g
Ceys®
Ceys Montack All-Purpose Instant Adhesive, 190 g
Code: 2506247
Code sup.: 503052
EAN: 8411519772524
 
3.82 EUR
20.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
With absolute adhesion for durable and easy fastening. Maximum versatile use on ALL materials.
Polykar Metalik two-component filler for metal and bodywork, 500 g
Polykar
Polykar Metalik two-component filler for metal and bodywork, 500 g
Code: 2504619
Code sup.: 512333
EAN: 8594007012347
 
11.63 EUR
23.26EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler designed for filling lightweight metals, galvanized sheets of bodywork and steel. Due to the high content of aluminum powder, it has a fine structure and good applicability, and is easy to sand.
Essence Gel Nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Code: 2601701
Code sup.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and elegant gel-like finish for your nails in an instant. Try the essence 43 SWEET 'N' SATI
Essence Gel Nail Polish 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 19 Flirt Alert, 8 ml
Code: 2601711
Code sup.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Charming gel-like nail appearance in just a few minutes. Try the polish essence 19 FLIRT ALERT and g
Novinky
truckFree
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
Code: 2603406
Code sup.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
79.87 EUR
1 331.17EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men’s perfume inspir
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.