en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Devoskyt Coarseness 1, interior plaster compound, 1.8 kg
Devoskyt
Devoskyt Coarseness 1, interior plaster compound, 1.8 kg
Code: 2503514
Code sup.: 517156
EAN: 8594035631015
 
4.21 EUR
2.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt interior plaster is designed for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt provides an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic putty for wood, oak, 750 g
Code: 2502883
Code sup.: 511180
EAN: 3831000204030
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Designed for high-quality repairs of surface defects (cracks, scratches, depressions, and grooves) in solid wood, veneered or non-veneered chipboard, etc., before their final surface treatment.
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0100 white, 5 kg
Code: 2503379
Code sup.: 356402
EAN: 8591235010282
 
45.57 EUR
9.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering paint for interior and exterior coatings of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
AKCE
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ universal acrylic spray varnish, colorless gloss, 400 ml
Code: 2503464
Code sup.: 127096
EAN: 4009506070018
 
4.42 EUR
11.05EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Colorless universal varnish is applied to metal and wood. It creates a glossy, semi-gloss, or matte finish, increasing the durability of cover colors.
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Jub
Jubin Akrilin dispersion acrylic wood filler, white, 750 g
Code: 2502881
Code sup.: 511178
EAN: 3831000200698
 
3.32 EUR
4.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood filler for repairing surface defects in solid wood, veneered or non-veneered chipboard panels, etc. before their final surface treatment.
AKCE
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matte V2066 Wood and Metal Paint 0230 Chestnut Brown, 700 g
Code: 2503238
Code sup.: 356430
EAN: 8591235010589
 
7.39 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for indoor and outdoor coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistant.
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub single-component sealant, gray, 600 ml
Code: 2502904
Code sup.: 516250
EAN: 5411183008496
 
5.13 EUR
8.55EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
High-quality, plastic, single-component sealant based on polybutene. Very good applicability and easy to use, remains permanently plastic, forms a smooth elastic skin on the surface, paintable after 24 hours.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 1000 white, 700 g
Code: 2503250
Code sup.: 356510
EAN: 8591235011425
 
8.10 EUR
11.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal coating enamel for interior and exterior paints of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 24 RASPBERRY RUSH, 8 ml
Code: 2601952
Code sup.: ES585646
EAN: 4059729585646
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your manicure a professional look with essence TOP GLOSS nail polish. This transparent top coat
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Essence
Essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima, 5.7 g
Code: 2602849
Code sup.: ES622372
EAN: 4059729622372
 
3.15 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Add a fresh look to your skin with essence Ciao! Illuminating Blush 01 Buongiorno Bellissima from th
AKCE
Uniflex Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Wood, 800 g
Uniflex®
Uniflex Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Wood, 800 g
Code: 2500647
Code sup.: 511342
EAN: 8591235056853
 
3.53 EUR
4.41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For minor repairs of masonry, gypsum board, and wood both indoors and outdoors. Filling medium to larger unevenness.
Devoskyt roughness 1, interior filler, 21 kg
Devoskyt
Devoskyt roughness 1, interior filler, 21 kg
Code: 2504593
Code sup.: 517163
EAN: 8594035631077
 
22.24 EUR
1.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Devoskyt internal filler is intended for surface finishing of walls and ceilings in interiors. It is ready for immediate use. Devoskyt is an excellent base for painting, wallpapering, and all decorative techniques.
Essence Hydrating Make-up Silky BLUR 110, 30 ml
Essence
Essence Hydrating Make-up Silky BLUR 110, 30 ml
Code: 2601905
Code sup.: ES583611
EAN: 4059729583611
 
4.77 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a naturally even and fresh look with essence hydrating long-lasting make-up Silky BLU
AKCE
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl matte wood varnish V1302, 0.6 kg
Code: 2500585
Code sup.: 388585
EAN: 8591235058000
 
7.74 EUR
12.9EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based varnish with decorative appearance and excellent flow properties. It is used for coating both hard and soft woods, furniture parts, wooden paneling, plywood, etc. in interiors.
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Paramo
Penetral ALP asphalt penetrating varnish, 3.5 kg
Code: 2503084
Code sup.: 300008
EAN: 8595050313191
 
23.30 EUR
6.66EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
It serves as a primer for asphalt insulation coverings and insulations; when used alone, it is not directly resistant to weather and moisture, penetrates deeply into the substrate, ensures a firm connection with other layers, and can be used on concrete, metal, and masonry.
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Polykar
Polykar New Rapid Universal Two-Component Filler, 500 g
Code: 2502888
Code sup.: 512302
EAN: 8594007010510
 
10.43 EUR
20.86EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling medium and larger unevenness. Intended for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass. Well applicable and easily sandable, pore-free, usable for leveling unevenness in wood (harder types), laminate, concrete, etc.
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Het
Het Hetcolor Painting Tinting Paint, 0560 Dark Green, 350 g
Code: 2502825
Code sup.: 430312
EAN: 8594002536602
 
3 EUR
8.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting paint - for tinting facade and interior dispersion as well as classic coatings, or for direct application.
Soudal wood putty, white, 250 g
Soudal
Soudal wood putty, white, 250 g
Code: 2503633
Code sup.: 511170
EAN: 8595152112111
 
1.55 EUR
6.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood putty is suitable for leveling wooden, particle board, cement board, and other absorbent substrates.
Het Hetcolor painter's tinting color, 0220 light brown, 1 kg
Het
Het Hetcolor painter's tinting color, 0220 light brown, 1 kg
Code: 2502838
Code sup.: 430368
EAN: 8594002536077
 
5.73 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Hetcolor, acrylic tinting color - for tinting facade and internal dispersion as well as classic paints or for direct application.
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 33 Just White, 8 ml
Code: 2601690
Code sup.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Perfectly groomed nails with a clean and elegant look. Try the polish essence 33 JUST WHITE and enjo
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Code: 2601706
Code sup.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate elegance and a radiant gel effect in an instant. Try the essence 40 MY BUTTER HALF nail pol
AKCE
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Code: 75277
Code sup.: 860141
EAN: 9005800217222
 
3.53 EUR
14.12EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you want to give your hair fabulous volume and dazzling shine? Get the extra-hold spray with diamond particles! Up to double the volume is ensured - NIVEA Hair Spray Diamond Volume Care.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Code: 2503244
Code sup.: 356472
EAN: 8591235010930
 
7.95 EUR
11.36EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, MDF, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Soudal
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Code: 2503107
Code sup.: 519187
EAN: 5411183044548
 
3.85 EUR
13.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paintable special filler based on acrylic creating a surface with a grainy structure. Suitable for repairs and joints in masonry, plaster surfaces, and other porous substrates.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.