en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 02 Clearly a Star, 8 ml
Code: 2601691
Code sup.: ES585424
EAN: 4059729585424
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Beautiful manicure with a gel effect effortlessly. Discover the magic of perfectly groomed nails wit
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 18 What's Poppin, 8 ml
Code: 2601710
Code sup.: ES585585
EAN: 4059729585585
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant manicure with gel effect in just a few minutes. Try the essence 18 WHAT'S POPPIN polish an
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Essence
Essence Nail Polish Gel Nail Colour 41 Hello Yellow, 8 ml
Code: 2601707
Code sup.: ES585813
EAN: 4059729585813
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and radiant nails with a gel effect in no time. Try the polish essence 41 HELLO YELLOW and gi
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 23 Pinktastic, 8 ml
Code: 2601714
Code sup.: ES585639
EAN: 4059729585639
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Brilliant and perfectly groomed manicure in just a few minutes. Try the essence 23 PINKTASTIC nail p
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 15 Orange U Cute, 8 ml
Code: 2601709
Code sup.: ES585554
EAN: 4059729585554
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Sunny and energetic gel look for your nails in no time. Try the nail polish essence 15 ORANGE U CUTE
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Duha®
Ideal Duha Blue, fabric dye for cotton, viscose and linen, for 300 g of fabric, 15 g
Code: 04374
Code sup.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.05 EUR
70EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fabric dye suitable for cotton, viscose and linen. For use in a washing machine or by hand. One package dyes 300 g of fabric.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0815 Red, 700 g
Code: 2503247
Code sup.: 356490
EAN: 8591235010398
 
9.34 EUR
13.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It offers excellent coverage and withstands weather influences.
AKCE
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik paint, 15 + 3 kg
Code: 2503069
Code sup.: 400330
EAN: 8594002533229
 
24.65 EUR
1.37EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Recommended for living and commercial spaces, children's rooms, hallways, offices, retail spaces. High whiteness min. 95% MgO, pronounced covering ability, matte appearance, resistance to abrasion when dry, excellent vapor permeability, suitable for coating repair plasters.
Essence Concealer Camouflage + Matte 120, 8 ml
Essence
Essence Concealer Camouflage + Matte 120, 8 ml
Code: 2601854
Code sup.: ES518248
EAN: 4059729518248
 
2.72 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Say goodbye to imperfections and give your skin a flawless appearance with the essence CAMOUFLAGE+ M
Artdeco Diamond Highlighter 2 Golden Glow 7 g
Artdeco
Artdeco Diamond Highlighter 2 Golden Glow 7 g
Code: 2602768
Code sup.: 46445.2
EAN: 4052136357837
 
22.18 EUR
3 168.57EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Give your skin a dazzling glow with Highlighter Diamond Beauty Powder 2 Golden Glow. Ultra-fine spar
Uniflex whipped putty, 1 l
Uniflex®
Uniflex whipped putty, 1 l
Code: 2504501
Code sup.: 511370
EAN: 8591235057126
 
9.98 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Whipped super-light putty that often replaces plaster. Suitable for indoor use. It is paintable, does not run, does not crack, and does not shrink. It smooths out very well and can be sanded. It withstands water action and has very good adhesion to the substrate.
AKCE
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Nivea®
Nivea Diamond Volume Care Hair Spray, 250 ml
Code: 75277
Code sup.: 860141
EAN: 9005800217222
 
3.52 EUR
14.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Do you want to give your hair fabulous volume and dazzling shine? Get the extra-hold spray with diamond particles! Up to double the volume is ensured - NIVEA Hair Spray Diamond Volume Care.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 wood and metal paint 0670 golden ochre, 700 g
Code: 2503244
Code sup.: 356472
EAN: 8591235010930
 
7.93 EUR
11.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, MDF, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Soudal
Soudal Stucco Filler, paintable, white, 280 ml
Code: 2503107
Code sup.: 519187
EAN: 5411183044548
 
3.84 EUR
13.71EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paintable special filler based on acrylic creating a surface with a grainy structure. Suitable for repairs and joints in masonry, plaster surfaces, and other porous substrates.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0110 Grey, 700 g
Code: 2503235
Code sup.: 356406
EAN: 8591235011142
 
6.52 EUR
9.31EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal opaque enamel for interior and exterior painting of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0680 Dark Ocher, 700 g
Code: 2503245
Code sup.: 356478
EAN: 8591235010862
 
7.37 EUR
10.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for interior and exterior painting of wood, particleboard, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and resistant to weather effects.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0445 medium blue, 700 g
Code: 2503254
Code sup.: 356546
EAN: 8591235011630
 
8.53 EUR
12.19EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal opaque enamel for interior and exterior coatings of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 wood and metal paint, 0225 brown, 700 g
Code: 2503252
Code sup.: 356528
EAN: 8591235011593
 
8.07 EUR
11.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive Protective Facial Cream SPF30 50ml
Code: 2507849
Code sup.: 843098
EAN: 9005800389295
 
9.52 EUR
190.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Light daily cream designed for men with sensitive skin. Combines hydration with high protection against solar radiation.
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme Hair Color, shade Super Light Ash Blonde 111
Code: 48908
Code sup.: 870162
EAN: 3600540633064
 
3.70 EUR
92.5EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intensely caring hair color containing natural olive oil, which penetrates deep into the hair structure, thus caring for the hair while coloring. The finishing care is also enriched with olive oil, which provides protection to the hair even after coloring.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0250 Palisander, 700 g
Code: 2501896
Code sup.: 356439
EAN: 8591235039832
 
7.37 EUR
10.53EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-based, universal covering enamel for internal and external coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. It covers excellently and resists weather influences.
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Universal Gloss V2066 paint for wood and metal, 1000 white, 5 kg
Code: 2503959
Code sup.: 356512
EAN: 8591235011449
 
50.25 EUR
10.05EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor painting of wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and withstands weather conditions.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0220 Medium Brown, 700 g
Code: 2503237
Code sup.: 356424
EAN: 8591235010657
 
7.23 EUR
10.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal coating enamel for indoor and outdoor applications on wood, chipboard, masonry, paper, metal, etc. It provides excellent coverage and weather resistance.
AKCE
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Universal Matt V2066 Wood and Metal Paint 0240 Dark Brown, 700 g
Code: 2503239
Code sup.: 356436
EAN: 8591235010725
 
7.23 EUR
10.33EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Water-dilutable, universal covering enamel for indoor and outdoor coatings of wood, particle board, masonry, paper, metal, etc. Excellent coverage and weather resistance.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.