en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Essence Gel Nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Code: 2601701
Code sup.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Delicate and elegant gel-like finish for your nails in an instant. Try the essence 43 SWEET 'N' SATI
Essence Gel Nail Polish 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence Gel Nail Polish 19 Flirt Alert, 8 ml
Code: 2601711
Code sup.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
1.59 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Charming gel-like nail appearance in just a few minutes. Try the polish essence 19 FLIRT ALERT and g
Novinky
truckFree
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum perfume for men 60 ml
Code: 2603406
Code sup.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
79.87 EUR
1 331.17EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Woody aromatic fragrance was launched in 2026 Coach Pure Platinum is an intense men’s perfume inspir
Ceys Kontaktceys contact adhesive transparent, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys contact adhesive transparent, 30 ml
Code: 2503327
Code sup.: 502994
EAN: 8411519231038
 
2.68 EUR
89.33EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Contact adhesive that is transparent once dried. Can be used among other things for gluing mirrors, foam polystyrene, and generally foam materials, without damaging surfaces. The bonds are durable, flexible, and long-lasting.
Brodisan Blue PE granules for rodent control bag, 150 g
Tekro Brodisan Blue®
Brodisan Blue PE granules for rodent control bag, 150 g
Code: 2502275
Code sup.: 678163
EAN: 8594015800165
 
1.48 EUR
9.87EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide in the form of granules for use inside and near buildings to control the presence of rats.
Het Brillant R wood fiber-filled structural paint according to the roller, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Het
Het Brillant R wood fiber-filled structural paint according to the roller, decorative dispersion interior paint, 5 kg
Code: 2504308
Code sup.: 400537
EAN: 8594158025203
 
15.52 EUR
3.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint filled with wood fibers designed for structural coatings of walls, lime, lime-cement, gypsum-lime and gypsum plasters, drywall, fibrous gypsum and wood-fiber boards, concrete panels, and monoliths, etc.
CL Cosmoslac decorative acrylic spray R307 silver 400 ml
CL Cosmos lac
CL Cosmoslac decorative acrylic spray R307 silver 400 ml
Code: 2508489
Code sup.: 103187
EAN: 5201569143077
 
4.07 EUR
10.18EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The decorative acrylic spray Cosmoslac R307 in silver shade is designed for quick and professional surface finishes with an elegant metallic effect.
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Apeko
APEKO D1 wood, paper, leather adhesive with applicator, 130 g
Code: 2501487
Code sup.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.55 EUR
11.92EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For households, schools, offices, modeling, home workshops. Universal dispersion adhesive for wood that glues paper, wood, cork, leather, fiberboard materials, and other absorbent materials.
Polykar Super Plus fine two-component polyester filling compound, 500 g
Polykar
Polykar Super Plus fine two-component polyester filling compound, 500 g
Code: 2502892
Code sup.: 512322
EAN: 8594007010312
 
11.14 EUR
22.28EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Fine filling compound for filling small irregularities, grooves, and pores. Designed for common substrates including cast iron, aluminum, zinc, and fiberglass.
AKCE
Ceys Montack invisible mounting glue, 135 g
Ceys®
Ceys Montack invisible mounting glue, 135 g
Code: 2601415
Code sup.: 503058
EAN: 8411519772753
 
4.24 EUR
31.41EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Absolute adhesion, universal glue Ceys Montack invisible.
PATTEX Repair Express fast-drying epoxy adhesive, 48 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Express fast-drying epoxy adhesive, 48 g
Code: 2506092
Code sup.: 501940
EAN: 4015000429801
 
5.73 EUR
119.38EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Universal epoxy repair compound for bonding bathroom and kitchen accessories.
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 150 g
Polykar
Polykar Wood Two-Component Wood Filler, Sandable, 150 g
Code: 2503071
Code sup.: 512350
EAN: 8594007010848
 
6.33 EUR
42.2EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler with a high content of wood flour for filling solid wood, particle board, laminated board, and all wooden products. Flexible, tough, and volumetrically stable (works with wood), does not sink.
AKCE
Ceys Montack All-Purpose Instant Adhesive, 190 g
Ceys®
Ceys Montack All-Purpose Instant Adhesive, 190 g
Code: 2506247
Code sup.: 503052
EAN: 8411519772524
 
3.82 EUR
20.11EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
With absolute adhesion for durable and easy fastening. Maximum versatile use on ALL materials.
Polykar Metalik two-component filler for metal and bodywork, 500 g
Polykar
Polykar Metalik two-component filler for metal and bodywork, 500 g
Code: 2504619
Code sup.: 512333
EAN: 8594007012347
 
11.63 EUR
23.26EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Special filler designed for filling lightweight metals, galvanized sheets of bodywork and steel. Due to the high content of aluminum powder, it has a fine structure and good applicability, and is easy to sand.
Protect Z rodent bait, 150 g
Prost
Protect Z rodent bait, 150 g
Code: 2105161
Code sup.: 678178
EAN: 8594015802169
100%
1.16 EUR
7.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide preparation for the extermination of house mice and common rats intended for use by the general public.
AKCE
Detakryl anti-mold snow-white paint, 5 kg
Detecha®
Detakryl anti-mold snow-white paint, 5 kg
Code: 2504515
Code sup.: 627070
EAN: 8595002323995
 
22.45 EUR
4.49EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Snow-white interior paint with biocides. It covers stains very well, is water vapor permeable, and is abrasion resistant when dry.
DENAS METAL PAINT 2in1 anti-corrosive quick-drying paint, 0110 gray, 700 g
Denas
DENAS METAL PAINT 2in1 anti-corrosive quick-drying paint, 0110 gray, 700 g
Code: 2503752
Code sup.: 354173
EAN: 8592474002595
 
11.14 EUR
15.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Self-priming anti-corrosive water-based paint for all metals. Surface finishing of metal structures, roofs, roofing elements, as well as fresh galvanization, gutters, window sills, garage doors, fences.
truckFree
Bisil waterproof paint for concrete, water-resistant, 0464 blue, 8 kg
Bisil
Bisil waterproof paint for concrete, water-resistant, 0464 blue, 8 kg
Code: 2503120
Code sup.: 242926
EAN: 8590518347800
 
137.85 EUR
17.23EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Email with enhanced UV resistance is intended for waterproof coatings of the walls of water reservoirs, silage pits, and swimming pools, also for surface treatment of steel constructions and eternit roofs.
HET Lime Paint, White, 12+3 kg
Het
HET Lime Paint, White, 12+3 kg
Code: 2503324
Code sup.: 416567
EAN: 8594002531171
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
A classic lime paint is recommended for utility and agricultural spaces, warehouses, and less demanding applications. The substrate material is plaster, masonry, concrete panels, concrete.
Het Acrylic Filler for Drywall, Masonry, and Plaster, 800 g
Het
Het Acrylic Filler for Drywall, Masonry, and Plaster, 800 g
Code: 2503218
Code sup.: 511273
EAN: 8594002535056
 
4.56 EUR
5.7EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For leveling walls (plasters, masonry, panels, drywall, etc.) in interiors. The filler is not recommended for joints.
Lazurol alcohol stain, black ebony, 500 ml
Lazurol
Lazurol alcohol stain, black ebony, 500 ml
Code: 2504266
Code sup.: 330003
EAN: 8591235043013
 
3.85 EUR
7.7EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Lazurol Alcohol Stain is a color concentrate based on alcohol. It is intended for staining wood and all porous materials (e.g., concrete, bricks). It enhances the wood structure, penetrating deeply into the substrate.
AKCE
Het Mikral 100 facade paint, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 facade paint, 15+3 kg
Code: 2502795
Code sup.: 415535
EAN: 8594158028327
 
61.69 EUR
3.43EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For outdoor coatings of lime, lime-cement and briquette plasters, plasters with acrylic binder, masonry, for decorative coatings of vertical concrete structures, etc.
APEKO wallpaper powder adhesive, up to 50 m², 250 g
Apeko
APEKO wallpaper powder adhesive, up to 50 m², 250 g
Code: 2501485
Code sup.: 500831
EAN: 8595073019919
 
2.54 EUR
10.16EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wallpaper powder adhesive with which you can cover an area of up to 50 m². For gluing wallpapers, suitable for paper wallpapers as well as being an adhesive for vinyl wallpapers.
AKCE
Ceys Montack Invisible Universal Adhesive, 315 g
Ceys®
Ceys Montack Invisible Universal Adhesive, 315 g
Code: 2505367
Code sup.: 503056
EAN: 8411519772241
 
5.69 EUR
18.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Absolute adhesion, the universal adhesive Ceys Montack adheres to everything invisibly.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.