en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
Protect PG rodenticide granules, 150 g
Prost
Protect PG rodenticide granules, 150 g
Code: 2105162
Code sup.: 678176
EAN: 8594015802121
 
1.16 EUR
7.73EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Rodenticide product in granule form for use indoors and in the vicinity of buildings to regulate the occurrence of rats.
AKCE
Ceys Montack Invisible Universal Adhesive, 315 g
Ceys®
Ceys Montack Invisible Universal Adhesive, 315 g
Code: 2505367
Code sup.: 503056
EAN: 8411519772241
 
5.69 EUR
18.06EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Absolute adhesion, the universal adhesive Ceys Montack adheres to everything invisibly.
AKCE
Bisil waterproof paint for concrete, waterproof, 0530 dark green, 700 g
Bisil
Bisil waterproof paint for concrete, waterproof, 0530 dark green, 700 g
Code: 2502687
Code sup.: 242939
EAN: 8590518320070
 
11.17 EUR
15.96EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Email with increased resistance to UV radiation, intended for waterproof coatings of walls of water reservoirs, silage pits, and swimming pools, also for the surface treatment of steel structures and eternit roofs.
AKCE
CL Cosmoslac decorative acrylic spray R310 clear brass 400 ml
CL Cosmos lac
CL Cosmoslac decorative acrylic spray R310 clear brass 400 ml
Code: 2508990
Code sup.: 103191
EAN: 5201569143107
 
3.68 EUR
9.2EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The decorative acrylic spray Cosmoslac R309 in an elegant copper shade gives your projects a luxurious metallic appearance.
AKCE
Het Fasadin facade paint with fine grain, white, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin facade paint with fine grain, white, 15 + 3 kg
Code: 2503166
Code sup.: 415512
EAN: 8594002534226
 
58.94 EUR
3.27EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Facade paint for outdoor coatings of lime, lime-cement, and břízolit plasters, plasters with acrylic binder, masonry, for decorative coatings of vertical concrete structures, etc.
AKCE
Het Fasadin facade paint with fine grain, white, 7 kg
Het
Het Fasadin facade paint with fine grain, white, 7 kg
Code: 2502807
Code sup.: 415508
EAN: 8594002534219
 
27.97 EUR
4EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Facade paint for outdoor applications on lime, lime-cement, and břízolit plasters, plasters with acrylic binding, masonry, for decorative coatings of vertical concrete structures, etc.
Het Acrylic Filler for Drywall, Masonry, and Plaster, 800 g
Het
Het Acrylic Filler for Drywall, Masonry, and Plaster, 800 g
Code: 2503218
Code sup.: 511273
EAN: 8594002535056
 
4.56 EUR
5.7EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For leveling walls (plasters, masonry, panels, drywall, etc.) in interiors. The filler is not recommended for joints.
truckFree
Bisil waterproof paint for concrete, water-resistant, 0464 blue, 8 kg
Bisil
Bisil waterproof paint for concrete, water-resistant, 0464 blue, 8 kg
Code: 2503120
Code sup.: 242926
EAN: 8590518347800
 
137.85 EUR
17.23EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Email with enhanced UV resistance is intended for waterproof coatings of the walls of water reservoirs, silage pits, and swimming pools, also for surface treatment of steel constructions and eternit roofs.
AKCE
Detakryl anti-mold snow-white paint, 5 kg
Detecha®
Detakryl anti-mold snow-white paint, 5 kg
Code: 2504515
Code sup.: 627070
EAN: 8595002323995
 
22.45 EUR
4.49EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Snow-white interior paint with biocides. It covers stains very well, is water vapor permeable, and is abrasion resistant when dry.
DENAS METAL PAINT 2in1 anti-corrosive quick-drying paint, 0110 gray, 700 g
Denas
DENAS METAL PAINT 2in1 anti-corrosive quick-drying paint, 0110 gray, 700 g
Code: 2503752
Code sup.: 354173
EAN: 8592474002595
 
11.14 EUR
15.91EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Self-priming anti-corrosive water-based paint for all metals. Surface finishing of metal structures, roofs, roofing elements, as well as fresh galvanization, gutters, window sills, garage doors, fences.
HET Lime Paint, White, 12+3 kg
Het
HET Lime Paint, White, 12+3 kg
Code: 2503324
Code sup.: 416567
EAN: 8594002531171
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
A classic lime paint is recommended for utility and agricultural spaces, warehouses, and less demanding applications. The substrate material is plaster, masonry, concrete panels, concrete.
SAVO against Molds disinfectant, 500 ml
Savo®
SAVO against Molds disinfectant, 500 ml
Code: 02008
Code sup.: 627021
EAN: 8594005390225
98%
2.82 EUR
5.64EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
You can use it on various surfaces: walls, ceramics, tiles and joints, plaster, masonry, stone, enamel, plastics, acrylic surfaces, silicone, rubber, stainless steel.
REMAL Telsal stain neutralizing salt V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal stain neutralizing salt V2026, 1 kg
Code: 2503267
Code sup.: 475601
EAN: 8591235024791
 
3.64 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Neutralizing salt for stains on walls. The product is intended for neutralizing fresh dried plasters against the efflorescence of water-soluble salts and lime from the plasters and for sanitizing color stains from smoke, nicotine, and infiltrated water.
Het plaster filler for indoor and outdoor plaster, 800 g
Het
Het plaster filler for indoor and outdoor plaster, 800 g
Code: 2504821
Code sup.: 511322
EAN: 8595614505451
 
4.42 EUR
5.53EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For indoor and outdoor use for minor repairs of granular surfaces, particularly plaster finishes.
Supermal Email S2013 5400 dark green 2.5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 dark green 2.5 l
Code: 2507214
Code sup.: 189054
EAN: 8591235099324
 
27.40 EUR
10.96EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and subtlety to every surface.
Supermal Email S2013 1000 white, 2.5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 white, 2.5 l
Code: 2508238
Code sup.: 189012
EAN: 8591235099195
 
28.25 EUR
11.3EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte appearance brings timeless elegance and subtlety to every surface.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oil content, 0021 walnut, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oil content, 0021 walnut, 750 ml
Code: 2500595
Code sup.: 249243
EAN: 8595073020243
 
7.88 EUR
10.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective stain coatings on soft and hardwood exposed to weather influences and for indoor applications. Protects wood from the effects of UV radiation. Contains natural oil.
Betex S2131 2v1 base and top coat for concrete 0840 reddish-brown, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 base and top coat for concrete 0840 reddish-brown, 800 g
Code: 2504685
Code sup.: 301331
EAN: 8591235039559
 
8.45 EUR
10.56EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For matte coatings for indoor and outdoor use, e.g. floors of basements, garages, terraces, balconies, walls, posts, etc. The product has high weather resistance.
Lazurol Classic S1023 thin-film wood stain with oil content, 0080 mahogany, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-film wood stain with oil content, 0080 mahogany, 4 l
Code: 2503085
Code sup.: 249788
EAN: 8595073019445
 
36.24 EUR
9.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective wood coatings for soft and hard wood exposed to weather conditions as well as for interior applications. It protects wood from the effects of UV radiation. Contains natural oil.
Betex S2131 2in1 basic and top coat for concrete 0840 red-brown, 5 kg
Betex
Betex S2131 2in1 basic and top coat for concrete 0840 red-brown, 5 kg
Code: 2504687
Code sup.: 301336
EAN: 8591235039573
 
41.68 EUR
8.34EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For matte coatings for indoor and outdoor use, e.g. basement floors, garages, terraces, balconies, walls, posts, etc. The product has high weather resistance.
Het plaster filler for internal and external coatings, 1.6 kg
Het
Het plaster filler for internal and external coatings, 1.6 kg
Code: 2504822
Code sup.: 511324
EAN: 8595614505727
 
7.46 EUR
4.66EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For internal and external use for minor repairs of grainy surfaces, primarily plastered coatings.
REMAL Vinyl Color Matt Washable Paint for Walls, 340 Lilac Purple, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color Matt Washable Paint for Walls, 340 Lilac Purple, 3.2 kg
Code: 2504778
Code sup.: 401539
EAN: 8591235072914
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvet matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
Supermal Email S2013 5300 medium green 0.6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 medium green 0.6 l
Code: 2508271
Code sup.: 189048
EAN: 8591235098662
 
6.68 EUR
11.13EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and subtlety to any surface.
Lazurol S1039 Impregnating Oil, Natural, 0.75 l
Lazurol
Lazurol S1039 Impregnating Oil, Natural, 0.75 l
Code: 2502862
Code sup.: 260185
EAN: 8595073026139
 
14.18 EUR
18.91EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
LAZUROL IMPREGNATING OIL is intended for the treatment of soft and hardwood exposed to weather conditions as well as for coatings in interiors, e.g., wooden furniture.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.