en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
REMAL Vinyl White Matte Washable Wall Paint 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl White Matte Washable Wall Paint 1 kg
Code: 2505363
Code sup.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
5.97 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Premium white paint with a velvety matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. The surface is gently washable. The paint is designed for painting walls and ceilings in interiors on plaster, drywall, and other substrates.
AKCE
Betex S2131 2in1 base and top coat for concrete 0110 gray, 2 kg
Betex
Betex S2131 2in1 base and top coat for concrete 0110 gray, 2 kg
Code: 2504681
Code sup.: 301304
EAN: 8591235071245
 
18.70 EUR
9.35EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For matte coatings for indoor and outdoor use, e.g., basement floors, garages, terraces, balconies, walls, posts, etc. The product has high weather resistance.
DENAS NA KOV-ZÁKLAD anticorrosive paint for metal, 0840 reddish-brown, 700 g
Denas
DENAS NA KOV-ZÁKLAD anticorrosive paint for metal, 0840 reddish-brown, 700 g
Code: 2500300
Code sup.: 340410
EAN: 8592474003448
 
8.20 EUR
11.71EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Basic anticorrosive protection for iron, aluminum, copper, galvanized surfaces on metal roofs and construction. Water-dilutable paint for metals for interior and exterior.
REMAL Vinyl Color Matt washable paint for walls, 110 dove grey, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color Matt washable paint for walls, 110 dove grey, 3.2 kg
Code: 2504772
Code sup.: 401503
EAN: 8591235072792
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable paint for walls with a velvet matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
Supermal Email S2013 2430 chocolate 2.5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 chocolate 2.5 l
Code: 2508256
Code sup.: 189034
EAN: 8591235099270
 
25.99 EUR
10.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and modesty to every surface.
Het plaster filler for indoor and outdoor plasters, 400 g
Het
Het plaster filler for indoor and outdoor plasters, 400 g
Code: 2504820
Code sup.: 511320
EAN: 8595614505468
 
2.54 EUR
6.35EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For indoor and outdoor use for minor repairs of grainy surfaces, especially plaster coatings.
Supermal Email S2013 0100 white matte, 2.5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 white matte, 2.5 l
Code: 2507157
Code sup.: 189002
EAN: 8591235099164
 
44.37 EUR
17.75EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and subtlety to every surface.
REMAL Color Efekt washable decorative paint, 0900 silver, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt washable decorative paint, 0900 silver, 400 g
Code: 2506077
Code sup.: 431133
EAN: 8591235091519
 
7.14 EUR
17.85EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Decorative painting color with a metallic and pearlescent appearance for modern design decoration using various painting techniques such as brush or roller painting, spraying, stippling with a sponge, and using painting stencils.
Supermal Email S2013 1100 medium gray, 2.5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 medium gray, 2.5 l
Code: 2508241
Code sup.: 189016
EAN: 8591235099201
 
25.99 EUR
10.4EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and subtlety to every surface.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0110 light gray, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0110 light gray, 700 g
Code: 2503981
Code sup.: 355805
EAN: 8592474019159
 
9.16 EUR
13.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized surfaces, copper, and drywall.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN topcoat for wood, metal and concrete, 0240 dark brown, 0.7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN topcoat for wood, metal and concrete, 0240 dark brown, 0.7 kg
Code: 2507432
Code sup.: 356078
EAN: 8592474112874
 
9.16 EUR
13.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Meets the standard for surface treatments of products and toys for children aged 0-3 years (ČSN EN 71, part 3) and is suitable for contact with food.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T021 walnut, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T021 walnut, 750 ml
Code: 2502845
Code sup.: 246310
EAN: 8595073025552
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings of soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for indoor coatings.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T025 cherry, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T025 cherry, 750 ml
Code: 2504484
Code sup.: 246268
EAN: 8591235059663
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a mixture of oils for protective coatings of soft and hardwood exposed to weather influences, as well as for coatings in interiors.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T020 chestnut, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T020 chestnut, 2.5 l
Code: 2503214
Code sup.: 246307
EAN: 8595073025545
 
29.66 EUR
11.86EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings of soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal, and concrete, 0199 black, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal, and concrete, 0199 black, 700 g
Code: 2500191
Code sup.: 355815
EAN: 8592474019173
 
9.16 EUR
13.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based topcoat for metal, wood, concrete, galvanized steel, copper, and drywall.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0250 rosewood, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0250 rosewood, 700 g
Code: 2504000
Code sup.: 355958
EAN: 8592474018817
 
9.51 EUR
13.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glossy universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized, copper, and drywall. Most common applications include doors, door frames, railings, cladding, garden furniture, sheet metal roofs, etc.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-film wood stain T083 cherry, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-film wood stain T083 cherry, 750 ml
Code: 2504475
Code sup.: 246286
EAN: 8591235059755
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and blend of oils for protective coatings for soft and hard wood exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0462 dark blue, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0462 dark blue, 700 g
Code: 2503986
Code sup.: 355855
EAN: 8592474019258
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized metal, copper and drywall.
Lazurol Gold S1037 thick-layer wood stain T023 teak, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 thick-layer wood stain T023 teak, 2.5 l
Code: 2503039
Code sup.: 246422
EAN: 8595073025934
 
50.38 EUR
20.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intended for long-term protective colored transparent coatings for soft and hard wood exposed to weather influences as well as for interior coatings.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal, and concrete, 0421 light blue, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal, and concrete, 0421 light blue, 700 g
Code: 2503984
Code sup.: 355845
EAN: 8592474019234
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based topcoat for metal, wood, concrete, galvanized steel, copper, and gypsum board.
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal, and concrete, 0110 light gray, 0.3 kg
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal, and concrete, 0110 light gray, 0.3 kg
Code: 2505469
Code sup.: 355872
EAN: 8592474101236
 
5.69 EUR
18.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based topcoat for metal, wood, concrete, galvanized steel, copper, and drywall.
Eternal mat Revital color for restoring old coatings, 209 brown, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital color for restoring old coatings, 209 brown, 700 g
Code: 2503413
Code sup.: 355478
EAN: 8590892115507
 
9.02 EUR
12.89EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Paint suitable for restoring old coatings of furniture, windows, doors, frames, radiators, decorative interior components, garden structures, benches, children's playground structures, school boards.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal and concrete, 0440 blue, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal and concrete, 0440 blue, 700 g
Code: 2503985
Code sup.: 355850
EAN: 8592474019241
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-soluble topcoat for metal, wood, concrete, galvanized metal, copper, and gypsum board.
truckFree
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 4.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 4.5 l
Code: 2504479
Code sup.: 246278
EAN: 8591235059717
 
52.15 EUR
11.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a mixture of oils for protective coatings of soft and hardwood, exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.