en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T025 cherry, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T025 cherry, 750 ml
Code: 2504484
Code sup.: 246268
EAN: 8591235059663
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a mixture of oils for protective coatings of soft and hardwood exposed to weather influences, as well as for coatings in interiors.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T020 chestnut, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T020 chestnut, 2.5 l
Code: 2503214
Code sup.: 246307
EAN: 8595073025545
 
29.66 EUR
11.86EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings of soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
truckFree
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 4.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 4.5 l
Code: 2504479
Code sup.: 246278
EAN: 8591235059717
 
52.15 EUR
11.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a mixture of oils for protective coatings of soft and hardwood, exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T064 beech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T064 beech, 750 ml
Code: 2503068
Code sup.: 246350
EAN: 8595073025712
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings on soft and hardwood, exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
truckFree
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T022 rosewood, 4.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T022 rosewood, 4.5 l
Code: 2503003
Code sup.: 246318
EAN: 8595073026689
 
52.15 EUR
11.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings for soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal and concrete, 0440 blue, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal and concrete, 0440 blue, 700 g
Code: 2503985
Code sup.: 355850
EAN: 8592474019241
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-soluble topcoat for metal, wood, concrete, galvanized metal, copper, and gypsum board.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0080 mahogany, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0080 mahogany, 2.5 l
Code: 2500612
Code sup.: 249784
EAN: 8595073018349
 
24.22 EUR
9.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective wood staining coatings for soft and hardwood exposed to weather conditions as well as for indoor coatings. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
Supermal Email S2013 8440 reddish-brown 0.6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 reddish-brown 0.6 l
Code: 2508289
Code sup.: 189066
EAN: 8591235098709
 
7.25 EUR
12.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and subtlety to any surface.
Den Braven Maxi tube low-expansion mounting foam, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi tube low-expansion mounting foam, 500 ml
Code: 2504397
Code sup.: 516947
EAN: 8595100127884
 
6.08 EUR
12.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling joints during the installation of window frames and door frames, insulating piping systems, and sealing passages in walls. Filling wooden wall claddings, insulation, and thermal insulation of roof structures.
Het Klasik Color paint, 0238 beige carnation, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color paint, 0238 beige carnation, 7+1 kg
Code: 2506145
Code sup.: 401014
EAN: 8595614512527
 
18.45 EUR
2.31EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For interior wall and ceiling coatings, high coverage ability and spreadability, matte finish, dry abrasion resistance, excellent vapor permeability.
REMAL Vinyl Color Matt Washable Wall Paint, 810 Raspberry Pink, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color Matt Washable Wall Paint, 810 Raspberry Pink, 3.2 kg
Code: 2504789
Code sup.: 401605
EAN: 8591235073133
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvety matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings in interiors on plaster, drywall, and other substrates.
REMAL Vinyl Color Matte Washable Wall Paint, 820 Coral Red, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color Matte Washable Wall Paint, 820 Coral Red, 3.2 kg
Code: 2504790
Code sup.: 401611
EAN: 8591235073157
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvet matte appearance, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
AKCE
REMAL Vinyl Color Matt washable wall paint, 820 coral red, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color Matt washable wall paint, 820 coral red, 250 g
Code: 2600175
Code sup.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.67 EUR
2.68EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvety matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
Het Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Plasters, 400 g
Het
Het Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Plasters, 400 g
Code: 2503217
Code sup.: 511271
EAN: 8594002535049
 
2.54 EUR
6.35EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For leveling surfaces of walls (plasters, masonry, panels, gypsum board, etc.) in interiors. The sealant is not recommended for jointing.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oil content, 0021 walnut, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oil content, 0021 walnut, 2.5 l
Code: 2500596
Code sup.: 249249
EAN: 8595073018196
 
24.22 EUR
9.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining coatings of soft and hard wood exposed to weather conditions as well as for interior applications. Protects wood from the effects of UV radiation. Contains natural oil.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oil content, 0022 palisander, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oil content, 0022 palisander, 2.5 l
Code: 2500597
Code sup.: 249263
EAN: 8595073018202
 
24.22 EUR
9.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective wood staining of soft and hardwood exposed to weather conditions and for indoor applications. It protects wood from UV radiation. It contains natural oil.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0023 teak, 4 l
Code: 2500602
Code sup.: 249289
EAN: 8595073019391
 
36.24 EUR
9.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining coatings on soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for interior applications. It protects wood from UV radiation. It contains natural oil.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0051 fir green, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0051 fir green, 750 l
Code: 2500605
Code sup.: 249520
EAN: 8595073020281
 
7.88 EUR
10.51EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining of soft and hard wood exposed to weather conditions as well as for indoor applications. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0010 white, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils content, 0010 white, 2.5 l
Code: 2500592
Code sup.: 249052
EAN: 8595073018172
 
24.22 EUR
9.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective staining coatings of soft and hardwoods exposed to weather conditions as well as for coatings indoors. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
REMAL Vinyl Color mat washable wall paint, 540 emerald green, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat washable wall paint, 540 emerald green, 3.2 kg
Code: 2504784
Code sup.: 401575
EAN: 8591235072990
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvet matte appearance, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
Pragoprimer Plus S 2070 base paint for wood, 0100 white, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 base paint for wood, 0100 white, 4 l
Code: 2503801
Code sup.: 181509
EAN: 8595073021837
 
48.97 EUR
12.24EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
The paint is intended for priming and base coats for wood. It excels in very good opacity, good flow properties, and quick drying. It has excellent sandability and high adhesion to wood substrates.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood glaze with oils, 0062 pine, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood glaze with oils, 0062 pine, 4 l
Code: 2502794
Code sup.: 249816
EAN: 8595073019438
 
36.24 EUR
9.06EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective glazing coatings on soft and hardwood exposed to weather conditions as well as for coatings indoors. It protects wood from the effects of UV radiation. Contains natural oil.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0230 medium brown, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0230 medium brown, 700 g
Code: 2500193
Code sup.: 355825
EAN: 8592474019197
 
9.16 EUR
13.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-dilutable top coat for metal, wood, concrete, galvanized steel, copper, and drywall.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0110 light gray, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0110 light gray, 700 g
Code: 2500187
Code sup.: 355934
EAN: 8592474018909
 
9.51 EUR
13.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glossy universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized surfaces, copper, and plasterboard. Most common applications include finishing doors, frames, railings, cladding, garden furniture, metal roofs, etc.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.