en-US
English
currency
EUR
heart
0
Favourite
cart
Cart
menu

Search for an expression

Nejprodávanější
filter
Filtering according to parameters
Sort products byi
Sort by
Products
 
In stock
Price
Price
Show more filtersHide extended filters
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T023 teak, 750 ml
Code: 2502848
Code sup.: 246320
EAN: 8595073025590
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings on soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
truckFree
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 4.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 4.5 l
Code: 2504479
Code sup.: 246278
EAN: 8591235059717
 
52.15 EUR
11.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a mixture of oils for protective coatings of soft and hardwood, exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T064 beech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T064 beech, 750 ml
Code: 2503068
Code sup.: 246350
EAN: 8595073025712
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings on soft and hardwood, exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
truckFree
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T022 rosewood, 4.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T022 rosewood, 4.5 l
Code: 2503003
Code sup.: 246318
EAN: 8595073026689
 
52.15 EUR
11.59EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings for soft and hardwood exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
Den Braven Maxi tube low-expansion mounting foam, 500 ml
Den Braven
Den Braven Maxi tube low-expansion mounting foam, 500 ml
Code: 2504397
Code sup.: 516947
EAN: 8595100127884
 
6.08 EUR
12.16EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For filling joints during the installation of window frames and door frames, insulating piping systems, and sealing passages in walls. Filling wooden wall claddings, insulation, and thermal insulation of roof structures.
Het Klasik Color paint, 0238 beige carnation, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color paint, 0238 beige carnation, 7+1 kg
Code: 2506145
Code sup.: 401014
EAN: 8595614512527
 
18.45 EUR
2.31EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For interior wall and ceiling coatings, high coverage ability and spreadability, matte finish, dry abrasion resistance, excellent vapor permeability.
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0080 mahogany, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 thin-layer wood stain with oils, 0080 mahogany, 2.5 l
Code: 2500612
Code sup.: 249784
EAN: 8595073018349
 
24.22 EUR
9.69EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
For protective wood staining coatings for soft and hardwood exposed to weather conditions as well as for indoor coatings. It protects wood from the effects of UV radiation. It contains natural oil.
Supermal Email S2013 8440 reddish-brown 0.6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 reddish-brown 0.6 l
Code: 2508289
Code sup.: 189066
EAN: 8591235098709
 
7.25 EUR
12.08EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
This synthetic paint with a matte finish brings timeless elegance and subtlety to any surface.
REMAL Vinyl Color Matt Washable Wall Paint, 810 Raspberry Pink, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color Matt Washable Wall Paint, 810 Raspberry Pink, 3.2 kg
Code: 2504789
Code sup.: 401605
EAN: 8591235073133
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvety matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings in interiors on plaster, drywall, and other substrates.
Het Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Plasters, 400 g
Het
Het Acrylic Sealant for Gypsum Board, Masonry and Plasters, 400 g
Code: 2503217
Code sup.: 511271
EAN: 8594002535049
 
2.54 EUR
6.35EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
For leveling surfaces of walls (plasters, masonry, panels, gypsum board, etc.) in interiors. The sealant is not recommended for jointing.
REMAL Vinyl Color Matte Washable Wall Paint, 820 Coral Red, 3.2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color Matte Washable Wall Paint, 820 Coral Red, 3.2 kg
Code: 2504790
Code sup.: 401611
EAN: 8591235073157
 
19.27 EUR
6.02EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvet matte appearance, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
AKCE
REMAL Vinyl Color Matt washable wall paint, 820 coral red, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color Matt washable wall paint, 820 coral red, 250 g
Code: 2600175
Code sup.: 401608
EAN: 8591235073164
 
0.67 EUR
2.68EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Washable wall paint with a velvety matte finish, excellent coverage, and abrasion resistance. Washable paint for painting walls and ceilings indoors on plaster, drywall, and other substrates.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal, and concrete, 0100 white, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal, and concrete, 0100 white, 700 g
Code: 2500186
Code sup.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
10.57 EUR
15.1EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glossy universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized materials, copper, and plasterboard. Most common applications for doors, frames, railings, cladding, garden furniture, metal roofs, etc.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0655 dark ochre, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal and concrete, 0655 dark ochre, 700 g
Code: 2503991
Code sup.: 355890
EAN: 8592474019326
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-soluble top coat paint for metal, wood, concrete, galvanized surfaces, copper, and drywall.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T060 pine, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T060 pine, 2.5 l
Code: 2502850
Code sup.: 246342
EAN: 8595073025682
 
29.66 EUR
11.86EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a blend of oils for protective coatings of soft and hardwood exposed to weather conditions as well as for indoor coatings.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal, and concrete, 0111 gray, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal, and concrete, 0111 gray, 700 g
Code: 2503982
Code sup.: 355810
EAN: 8592474019166
 
9.16 EUR
13.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-soluble top coat for metal, wood, concrete, galvanized metal, copper, and gypsum board.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal and concrete, 0120 roof anthracite, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT topcoat for wood, metal and concrete, 0120 roof anthracite, 700 g
Code: 2506458
Code sup.: 355879
EAN: 8592474101687
 
9.16 EUR
13.09EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based topcoat for metal, wood, concrete, galvanized, copper, and gypsum board.
DENAS UNIVERZÁL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0100 white, 0.3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0100 white, 0.3 kg
Code: 2506430
Code sup.: 355933
EAN: 8592474101212
 
5.69 EUR
18.97EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glossy universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized surfaces, copper, and drywall. Most commonly used for finishing doors, frames, railings, cladding, garden furniture, metal roofs, etc.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 thin-layer wood stain T026 wenge, 750 ml
Code: 2504481
Code sup.: 246274
EAN: 8591235059694
 
9.51 EUR
12.68EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Wood stain with UV filter and a mixture of oils for protective coatings for soft and hard wood, exposed to weather conditions, as well as for coatings in interiors.
truckFree
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0100 white, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERSAL-GLOSS top coat for wood, metal and concrete, 0100 white, 5 kg
Code: 2504083
Code sup.: 355931
EAN: 8592474018619
 
61.13 EUR
12.23EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Gloss universal water-soluble top coat for metal, wood, concrete, galvanized surfaces, copper, and drywall. Most common applications include finishing doors, frames, railings, cladding, garden furniture, metal roofs, etc.
EPOLEX bathtub paint S2321O + hardener S7300, 940 g
Epolex
EPOLEX bathtub paint S2321O + hardener S7300, 940 g
Code: 2503819
Code sup.: 256480
EAN: 8595073025040
 
24.22 EUR
In stock
heartFavoritecompareCompare
Two-component epoxy paint intended for the renovation of the surfaces of enamel bathtubs and shower trays. Not suitable for acrylic surfaces.
AKCE
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal, and concrete, 0510 light green, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-MAT top coat for wood, metal, and concrete, 0510 light green, 700 g
Code: 2503987
Code sup.: 355860
EAN: 8592474019265
 
10.22 EUR
14.6EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Matte universal water-based top coat for metal, wood, concrete, galvanized steel, copper, and drywall.
Lazurol Gold S1037 thick-layer wood stain T000 colorless, 2.5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 thick-layer wood stain T000 colorless, 2.5 l
Code: 2503033
Code sup.: 246402
EAN: 8595073025859
 
50.38 EUR
20.15EUR/1l
In stock
heartFavoritecompareCompare
Intended for long-term protective colored transparent coatings of soft and hard wood exposed to weather conditions as well as for indoor applications.
DENAS UNIVERSAL-GLOSS topcoat for wood, metal, and concrete, 0220 light brown, 700 g
Denas
DENAS UNIVERSAL-GLOSS topcoat for wood, metal, and concrete, 0220 light brown, 700 g
Code: 2503998
Code sup.: 355946
EAN: 8592474018855
 
9.51 EUR
13.59EUR/1kg
In stock
heartFavoritecompareCompare
Glossy universal water-dilutable topcoat for metal, wood, concrete, galvanized steel, copper, and drywall. Most common applications include finishing doors, door frames, railings, cladding, garden furniture, sheet metal roofs, etc.
chat
Or write to us at
Login
Don't have an account yet?Sign up.